Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

...Huntelaar,

 

raczej nie jest do 'wyjęcia' w tym sezonie. "Po" tak, przynajmniej taka jest umowa miedzy klubem, a samym zawodnikiem. Z korzyścią dla Ajaxu ;]

wiem, ale można przypuszczać, że gdyby w ruch poszły sumy jakimi "operował" w tym roku Manchester to Ajax mógłby się ugiąć ;)

 

 

o dziwo ostatnio zarząd Ajaxu trochę zmienił podejście i nie sprzedaje zawodników za pięć ziemniaków, o czym świadczy transfer Sneijdera do Realu. Jeśli daliby sporo kasy to może, tylko jest tak malo czasu że raczej nikogo by nie sprowadzili na jego miejsce. Największą szansę macie po sezonie, wtedy dostanie Holender zgodę na odejście. Inna sprawa, czy pasowałby do Manchesteru... Moim zdaniem tak sobie. Powinien raczej przejść do Hiszpanii. Man Utd gra troche za szybko...

Odnośnik do komentarza
A ci dwaj zawodnicy niech suzkaja klubow, gdzie przecietniacy sa mile widziani. Moze Rafa sie skusi na kolejnych ;)

Nazywanie Trezegueta i Huntelaara przeciętniakami - :rotfl:

 

I nie zdziw się czasem w maju jak przeciętnaki z Liverpoolu będą wyżej od twoich gwiazd. :]

To tylko bedzie znaczylo, ze zeszlismy na przecietny poziom :P

jesli chcesz porownywac nas do Liverpoolu to ten gra od poczatku sezonu mily dla oka i w miare skuteczny futbol.

 

i jesli oni sa przecietni to my jestesmy w tej chwili gorsi od nich, Rafa ma choc zespol - my na razie mamy zbieranine niespelnionych gwiazd.

Odnośnik do komentarza
...Huntelaar,

 

raczej nie jest do 'wyjęcia' w tym sezonie. "Po" tak, przynajmniej taka jest umowa miedzy klubem, a samym zawodnikiem. Z korzyścią dla Ajaxu ;]

wiem, ale można przypuszczać, że gdyby w ruch poszły sumy jakimi "operował" w tym roku Manchester to Ajax mógłby się ugiąć ;)

 

 

o dziwo ostatnio zarząd Ajaxu trochę zmienił podejście i nie sprzedaje zawodników za pięć ziemniaków, o czym świadczy transfer Sneijdera do Realu. Jeśli daliby sporo kasy to może, tylko jest tak malo czasu że raczej nikogo by nie sprowadzili na jego miejsce. Największą szansę macie po sezonie, wtedy dostanie Holender zgodę na odejście. Inna sprawa, czy pasowałby do Manchesteru... Moim zdaniem tak sobie. Powinien raczej przejść do Hiszpanii. Man Utd gra troche za szybko...

Ja raczej wypowiadam sie tu jako bezstronny kibic Premiership :)

Odnośnik do komentarza
Ogladales w ogole Liverpool w tym oku? Bo oprocz skutecznosci nie ma sie czym zachwycac. Ogladajac ich mecze trzeba walczyc ze snem :P Ja juz ta batalite trzykrotnie przegralem ;) Ale to nie temat o rywalach, wiec nie poruszajmy tej kwestii ;)

ogladalem, i o dziwo nie usnalem.

 

ba nawet sie wkurzalem, ze oni umieja strzelic celnie na bramke, a my nie :]

Odnośnik do komentarza
Drogby Chelsea nie sprzeda i tym bardziej do Chelsea. Nie mogę sobie wyobrazić sytuacji gdy Mourinho i Abramowicz puszczają swojego najlepszego napastnika. Robben do Realu poszedł za 36 mln euro mimo, że miał już na jego miejsca następce w postaci Maloudy.

 

Ja tam sądzę, że Chelsea by sprzedała Drogbę do Chelsea, tylko nie wiem czy im się opłaca ... :keke:

 

Ogladales w ogole Liverpool w tym oku? Bo oprocz skutecznosci nie ma sie czym zachwycac. Ogladajac ich mecze trzeba walczyc ze snem :P Ja juz ta batalite trzykrotnie przegralem ;) Ale to nie temat o rywalach, wiec nie poruszajmy tej kwestii ;)

 

Czy istnieje ktoś na świecie oprócz Ciebie, kto ogląda mecze United, Poolu, Chelsea (bo Arsenalu na bank Forn :keke: )? Czy jest ktoś, kto odwiedza strony dotyczące United oprócz Ciebie. Bo czytając co piszesz mam wrażenie, że koniecznie starasz się wszystkim dookoła udowodnić, że masz monopol na wiedzę dotyczącą United. A jak już Ci tu kilka osób udowodniło faktami tak nie jest ...

 

Weź sobie to do serca, co Ci napisałem i nie komentuj, tylko przemyśl.

Odnośnik do komentarza

Obywatel T-m nie bedzie mi mowil co mam zrobic, co najwyzej moze poradzic, ale jak widac - nie za bardzo mnie jego rady interesuja. Nigdy nie twierdzilem, ze mam monopol, ale nieskromnie przyznam, ze sadze, ze w temacie United siedze najglebiej z tutejszych userow. I naprawde nie wiem o czym mowisz w tym fragmencie "A jak już Ci tu kilka osób udowodniło faktami tak nie jest ... " :D

 

W ogole nie do końca rozumiem o czym do mnie rozmawiasz. Ja osobiście niemilosiernie nudzę się ogladając Pool, a taka "przyjemnosc" mialem trzy razy w sezonie. To przeciez moje subiektywne zdanie, do ktorego mam prawo, czyz nie?

 

Wracajac do kwestii napastnika - jak więc widac, pozyskanie takiego, który faktycznie bym nam sie przydał jest bardzo trudne. Co więcej, na taki raytas trzeba by wydac sporą gotówkę, a nie możemy zapomnieć, że Fergie tego lata juz niejden funt wydal. Druga Chelsea? Nie, dziekuje...

Odnośnik do komentarza
A ci dwaj zawodnicy niech suzkaja klubow, gdzie przecietniacy sa mile widziani. Moze Rafa sie skusi na kolejnych ;)

Nazywanie Trezegueta i Huntelaara przeciętniakami - :rotfl:

 

I nie zdziw się czasem w maju jak przeciętnaki z Liverpoolu będą wyżej od twoich gwiazd. :]

To tylko bedzie znaczylo, ze zeszlismy na przecietny poziom :P

jesli chcesz porownywac nas do Liverpoolu to ten gra od poczatku sezonu mily dla oka i w miare skuteczny futbol.

 

i jesli oni sa przecietni to my jestesmy w tej chwili gorsi od nich, Rafa ma choc zespol - my na razie mamy zbieranine niespelnionych gwiazd.

 

Z jednym sie zgodze - druzyny jeszcze nie ma - jest to zbieranina gwiazd, gwiazdeczek i potencjalnych gwiazd i gwiazdeczek. Brakuje zwyklych wyrobnikow/rzemieslnikow, ktorzy byli sola MU jak Irwin, Keano, Butt, P.Neville.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem czy Keano był zwykłym wyrobnikiem, to raczej była dusza MU, ale rozumiem o co Ci chodzi i mam podobne zdanie ;)

 

A wracając do napastników. To, że piłkarz mówi gdzie woli grać to nie oznacza, że tam będzie grał lepiej niż na pozycji na której go ustawi Fergie. Ja myśle, że w tych wypowiedziach Ronaldo chodziło raczej nie o to, że woli grać na pozycji napastnika tylko, że woli gdy nie ma zdań defensywnych i może siedzieć w przodzie i zajmować się jedynie ofensywą.

 

I w tym momencie idealnie by pasowała hiper ofensywna taktyka 433. Przy tym tylko, że 3 pomocników musiałby mieć żelazne płuca i być w bardzo wysokiej formie, żeby to w miarę funkcjonowało i zebyśmy nie tracili równie dużo bramek ile byśmy strzelil (mam nadzieje;) ).

 

A co do młodzieży to faktycznie, powinni dostawać więcej szans bo to na pewno pozwoli im się rozwinąć. Przecież pokolenie Becksa, Giggsa itp też musiało jakoś wejść do pierwszej jedenastki, a najlepszym na to sposobem jest na początku dostawanie szans w końcówkach czy też pucharach. Tego mi w ostatnich czasach u SAF brakuje... Ale z drugiej strony, może SAF nie ma do dyspozycji aż tak dobrych młodzianów.

Odnośnik do komentarza

pukalisie biedny Sunderland przez caly mecz :D oni nawet strzalu w swiatlo bramki nie oddali :/ a bronili sie dzielnie z tym niby przeplaconym GK na czele ;) i dostali bramke z rzutu roznego :/ Craig lecial piastkowac pilke a Saha wyskoczyl przed nim i lipa ;) co robilo 2 kolesi przy napastniku Man Yoo tego to nawet Keano nie wie :)

Odnośnik do komentarza

Ploteczki ze słoneczka :kekeke:

Rozpustny Cristiano Ronaldo

 

W różny sposób piłkarze świętują po zwycięskich meczach. Jedni idą do baru, inni spędzają czas z rodziną, ale wszystkich przebił Cristiano Ronaldo.

 

Jak donosi "The Sun", po wygranym meczu Manchesteru United z Tottenhamem Portugalczyk zaprosił do swojej rezydencji pięć młodych prostytutek. Żeby nie wzbudzić podejrzeń dziewczyny przyjechały z Leeds (około 100 km).

 

W zabawie do białego rana wziął udział również jego kolega z drużyny Anderson oraz kilku innych mężczyzn.

 

Dziewczyny spędziły w domu piłkarza sześć godzin i robiły telefonem komórkowym zdjęcia oraz kręciły filmy. Jeden z nich dostał się do brukowca "News of the World" i widać na nim rozebranego Andersona.

 

Impreza skończyła się około godz. 5. nad ranem, kiedy jeden z kolegów wygonił dziewczyny, twierdząc, że Ronaldo jest zmęczony i poszedł spać.

Źrodlo: pilkanozna.pl

 

Oby tak dalej, najlepiej, gdyby na zgrupowaniu Portugalii przed spotkaniem z Polakami tak rozluźniał kolegów... ;]

Odnośnik do komentarza

Wielkie mi halo. Chłopaki są kawalerami to się bawią. Mają żyć w celibacie?

Mają pieniądze, nie chcą się wiązać to relaksują się z "dziewczynkami" po meczach. Jak dla mnie jest to całkowicie w porządku.

Zgodzę się jednak z Kamilem. Niech chłopaki zabawią się w ten sposób PRZED meczem z Polską. Zmęczą się, wyluzują, a później na boisku będą mieli miękkie nogi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...