Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Evra miałby na pewno baardzo pozytywny wpływ na team spirit (polecam jego instagram, i love this game hahahaha), no i zgaduję, że to jest bardziej dogranie do końca sezonu i potem mógłby zostać trenerem. Bardzo bym się cieszył z powrotu Evry, uwielbiam typka :). A piłkarsko jako 3 opcja na LB czemu nie, daje nam to jednocześnie kolejną opcję na RB, bo Darmian nie musiałby być łatającym obie flanki (swoją drogą LB idzie mu naprawdę nieźle jak na prawonożnego zawodnika).

Odnośnik do komentarza

Dzięki Bogu za Zlatana. Najlepsze, że oglądałem z ziomkami i jak jeden słusznie opierdolił Ibre w pewnym momencie "aha fajnie, Ibra znowu spacerniak" czy coś w tym stylu powiedziałem "on może, w końcu strzeli wyrównującą" :keke:. Zlatan jest zajebisty, miałem w stosunku do niego ogromne wątpliwości, ale naprawdę podbicie wysp zajęło mu zaledwie 3 miesiące, w wieku 35 lat to cholernie imponujące

Szkoda remisu i szkoda ręki Pogby, w ogóle to był chyba jeden z dwóch, może trzech słabych występów Francuza od czasów transferu, też sobie wybrał tajming :/. Ale z każdym spotkaniem utwierdzam się w przekonaniu, że Mourinho pasuje do tego klubu jak mało kto, jestem pełen wiary mimo słabego wyniku, po raz pierwszy od paru lat ufam wyborom menadżera i widać, że piłkarze czują to samo. I drugi raz z rzędu wprowadzenie Fellainiego owocuje bramką, Mourinho chyba zauważył, że Fellaini to chujowy DPŚ, ale całkiem użyteczny zadaniowy OPŚ.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...