Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam fakty w odpowiedzi na domniemania, że "jest możliwe". Raczej nie jest, ale jak nie można udowodnić nieistnienia Boga tak nie można udowodnić, że teoria jest nieprawdziwa na 100%, gdy źródłem jest tajemniczy mężczyzna w czerwonym płaszczu najpewniej zajmujący wyższą pozycję w klubie. Czytałeś autobiografię Fergusona? Jak nie to tutaj możesz przeczytać co można wyciągnąć z jego wspomnień o Jose Mourinho. Zaiste zawiła musiałaby to być intryga, żeby nawet w swojej autobiografii pisał dla zmyłki peany na cześć osoby, której tak naprawdę nie lubi. Gdyby chciał mógłby tematu po prostu nie ruszać, mógłby nie przyznawać po meczu z Porto, że przesadził z krytyką Portugalczyka itp.

W skrócie więc, jeżeli Ferguson nie cierpi Mourinho to naprawdę dziwnie to okazuje, biorąc pod uwagę jedno źródło wszystkich niuansów to najpewniej wszystko zostało wymyślone, i nawet jeżeli któryś podpunkt miałby się okazać prawdą, to będzie to prędzej dziełem ślepego trafu niż jakiejś zakulisowej wiedzy. Tutaj jest dowalone tyle dramy, że starczyłoby na jakiś show w MTV. Dodatkowo samo Red Issue ma bardzo słabą wiarygodność i ich historia pokazuje, że nie mają zielonego pojęcia o tym co się dzieje w klubie. Tak jak mówiłem, to jest poziom Faktu, niedawno chociażby wymyślili z palca historię i pijanym Roo na treningu, co okazało się kompletną bujdą.

Odnośnik do komentarza

To był najlepszy występ piłkarza United od 3 lat, warto się z tego cieszyć w tych okolicznościach. Tymczasem kontuzjowana 11 wreszcie wydaje się kompletna, SAF takim składem walczyłby o mistrza:

 

f4r7xXH.png

 

Do bycia faktyczną najlepszą jedenastką brakuje Blinda na obronie i Schneiderlina w pomocy. No i może Mata na OPŚ, Martial na skrzydło i Valencia na ławkę.

Odnośnik do komentarza

Mi się wczoraj Varela i Riley dużo bardziej podobali niz Darmian e jakimkolwiek meczu. Młodzieńcza fantazja, no i taki trochę diabelski charakterek, dawno tego nie widziałem.

 

No i chyba dobrze nam zrobiła kontuzja DDG, bo widać było, że Blind czy Carrick nie mają takiego zaufania do Romero i unikali go w rozegraniu piłki :D.

Odnośnik do komentarza

Ja bym chciał powiedzieć, że następca Van Gaala będzie mieć stosunkowo łatwą robotę. I tak zawsze było z LvG, że on zawsze umiał zrobić podwaliny pod sukcesy innych, przykłady najlepsze to Bayern i Barcelona.
Czasy FCB średnio pamiętam, ale Bayern dość dobrze, więc może powiem dlaczego tak sadze.
LvG zawsze wietrzył szatnię i często gęsto w miejsce zawodników, którzy odeszli wprowadzał przyszłe młode gwiazdy. Pamiętacie sezon 2008/09, gdzie kurwiono na Luja, bo grał Tomek Muller? Ja pamiętam, mimo to dawałem Mullerowi kredyt zaufania, zwłaszcza po obejrzeniu tego meczu, gdzie Thomas zagrał świetnie https://www.youtube.com/watch?v=rq7t_1pL29E
uważam, że z młodymi w MU może być podobnie. Oczywiście, że niektórzy nie spełnią oczekiwań, jak choćby Contento w Bayernie (który się zapowiadał na drugiego Lahma). Dzisiaj w Bayernie grywa 3 zawodników wprowadzonych przez LvG (Alaba, Muller, Badstuber), a i warto powiedzieć o Kroosie, który za czasów LvG dostał pierwsza szansę do gry w Bayernie. Być może za 3-4 lata prawdziwymi wymiataczami będą Borthwick-Jackson, lub Lingaard/

Warto też wspomnieć o schematach, które są zgubą LvG po lekkich modyfikacjach okazują się nad wyraz skuteczne. Spójrzmy na to co robił Rijkaard (mimo, że wielkim trenerem nie jest), Heynecks czy też Guardiola. Im pozostawiono spuściznę po LvG i oni potrafili to ogarnąć, często na swój sposób, ale zawsze w drużynach pozostawał swoisty pierwiastek LvG

Odnośnik do komentarza

Lingard to ma 23 lata to to już nie jest młody talent i sądzę, że ze wszystkich młodych jest pierwszym do zastąpienia, bo tak naprawdę nic szczególnego nie potrafi poza tym, że czasem dobrze się znajdzie. Dośrodkowania ma przeciętne, drybling gorszy od Valencii, nie jest szybki, nie podaje szczególnie dobrze, jakość strzałów też jest różna... spoko jako 3 opcja na skrzydle, ale nic ponadto i wiek sugeruje, że gwiazdą już raczej nie zostanie. Przyszłość boków obrony wydaje się fajna, ale jednak Darmian i Varela to zupełnie inna klasa, Włoch jest lepszy w zasadzie we wszystkim może poza błyskotliwością od Urugwajczyka i tak naprawdę to miał może dwa albo trzy słabe mecze, znacznie więcej naprawdę świetnych. Ale i tak wydaje się, że stworzą fajny duet prawych obrońców do rotacji. Lewa obrona wydaje się jeszcze fajniejsza, bo mamy Shawa, który jest świetnym dryblerem i z powodzeniem może sytuacyjnie wcielać się w rolę skrzydłowego oraz Bojacka, który z kolei zdaje się mieć świetnie ułożoną stopę co owocuje znakomitymi wrzutkami, oraz zdaje się mieć bardzo poukładane w głowie, takie trochę przeciwieństwo Depaya pod tym względem, bo to spokojny, roztropny chłopak. No i Riley, zgaduję, że mogący grać na obu flankach, też wydawał się solidny ofensywnie, ładnie trzymał piłkę krótko przy nodze co czyniło go naprawdę użytecznym partnerem dla Depaya. Jednak bardzo dobre wrażenie, jakie wczoraj tworzyli boczni obrońcy bierze się też trochę z tego, że defensywnie w zasadzie nie było okazji pokazania się (a to jest najtrudniejsza część dla zawodników nie będącymi nieudanymi środkowymi obrońcami, tylko nieudanymi skrzydłowymi), więc za wcześnie by wróżyć wielkie kariery. Ale fajnie, że nie byli tylko statystami tylko faktycznie wpływali pozytywnie na grę zespołu.

Odnośnik do komentarza

ZUAaTnu.jpg

 

 

chłopaki wyglądają jak naprawdę kiepski zespół z lat 60

 

 

https://twitter.com/TheUnitedTheory/status/704004076745285632?p=v

 

a jeżeli Varela planował jakieś świętowanie to Rashford zapewnił mu właśnie przypał u starych

 

kurde, wiem, że taka gra młodzieży to jest wchuj fartowny wyjątek i na dłuższa metę nie wygra się ligi dzieciakami ;), ale niezwykle mnie to w tych ostatnich suchych latach cieszy :D

 

 

e: czuję się zobowiązany poinformować, że ten tweet to żart, ale i tak fajny ^^

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...