Jump to content

Brachu

Przyjaciel Forum
 • Posts

  11066
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Brachu last won the day on November 4 2022

Brachu had the most liked content!

About Brachu

 • Birthday 08/21/1978

Informacje

 • Wersja
  CM3 01/02
 • Klub w FM
  Polonia Piotrków Tryb.[FM2022]
 • Ulubiony klub
  KS Cracovia, WHU
 • Skąd
  Łódź
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Wino, kobiety i śpiew :]

Kontakt

 • Website URL
  http://www.centrumfm.org/

Recent Profile Visitors

21443 profile views

Brachu's Achievements

Prezes

Prezes (15/15)

1.3k

Reputation

 1. Kto uzdrowi CMF jak nie najlepszy tandem Ja i Sławek Suchy
 2. Będzie pewnie 8 listopada na FM Scoucie
 3. Krótkie życie geniusza Witosza II. Witosz II zaczyna życie z przytupem. Organizuje spisek na życie swego ojca Bolka, który się udaje. Bolko nie dożywa nawet czterdziestki. Niestety ginie w zasadzce zorganizowanej przez jego brata Ziemowita. Na szczęcie ma syna Bolka.
 4. Jego syn Spytko wstępuje na tron w wieku lat 49. Jest silnym mężczyzną. Niestety przegrywa swoją pierwszą wojnę o Ziemię Łomżyńską z Wielkim Wodzem Dausprungas of Lithuania "the Moaner". Na podstawie swoich działań otrzymuje przydomek "the Brute". Z lubością chadza na rajdy po okolicy. Raz niestety musiał "wziąć nogi za pas" spod Chełmna. W końcu w wieku lat 42 umiera jego pierworodny syn Spytko (834 rok). Nie pozostawił po sobie znanych potomków. Spytko w wieku lat 60. Jego wnuk Witosz osiąga pełnoletność i jest dumą dziadka Leszka. Zostaje ożeniony z dunką Kraką. Spytko po osiągnieciu 65 wiosny, zaczyna powoli myśleć o swojej śmierci i dlatego też chce następcy przekazać jak najwięcej złotych monet. Dlatego też, nie rusza na podboje. Innym aspektem tej sprawy jest możliwa strata tytułu Wielkiego Wodza Mazowsza, a tym samym utrata ze swojej domeny Sandomierza i Kalisza. W listopadzie roku 842 Leszek zapada w śpiączkę. Ma wtedy 67 lat. Po trzymiesięcznej śpiączce, Wielki Wódz Leszek umiera 28 stycznia 844 roku. Jego następcą zostaje jego wnuk, genialny Witosz II. Jego ojciec Bolko "The Pest" zostaje Wielkim Wodzem Mazowsza, Ziemi Sandomierskiej i Kaliskiej.
 5. Leszek (757-824) został ożeniony z córką Władcy Pomorza Kunegundą, która niestety jest dla niego jest lesbijką. Na szczęcie z tego związku urodziła się szóstka dzieci, w tym dwóch synów: Spytka oraz Bolka. Niestety, pierwszy jest garbaty i tępy a drugi tylko tępy. Podobnie jek ojciec trudnił się wyprawami łupieżczymi oraz rozbudową swych włości. Podbija Ziemię Krakowską, Sandomierską, Kaliską, Płocką i Gostynińską. Rozwija swoje prowincje, tak że może wystawić około 5 000 zbrojnych a także posiada własną, liczącą 700 wojów drużynę. Syn Spytko (garbaty) zostaje ożeniony z karlicą Gorislavą. Związek ten zakończył się bezpotomną śmiercią, w wieku lat 40 lat, małżonki Spytka. Natomiast syn Bolko został ożeniony z genialną Vasilisą. Z tego związku urodził się genialny syn Witosz. Niestety Leszek umiera w wieku lat 67, po prawie 40 latach rządzenia krajem.
 6. Pierwszym znanym protoplastą rodu Kujawian jest Witosz (51 l.) (733-784), Wielki Wódz Plemienia Kujawian. W skład jego posiadania wchodziły: Ziemia Dobrzyńska oraz Kujawska. Miał jednego wasala, Sędzieja z Wielunia, który władał Ziemią Wieluńską i Sieradzką. W 774 roku zakończyła się trwająca rok rebelia Sędzieja z Wielunia. Rozwijał gospodaczo swoje posiadłości. Z małżeństwa z Małgorzatą miał córkę Scholastykę, która zmarła w lochu swego ojca oraz syna Leszka. Dlatego też, zostało zmienione prawo sukcesji z męskiej na męsko-damską. Nadal jest to "elective gavelkind" (prawo równego podziału). Był członkiem bractwa "Czempioni Peruna" a także utworzył skarbiec rodzinny, w którym zdeponował "Młot Peruna". Pod koniec życia zyskał przydomek "Pijak" ("The Drunkad"). Umiera w podejrzanych okolicznościach w wieku lat 51. Jego następcą zostaje w wieku lat 27 Leszek "The Old" Kujawski.
 7. Szukam płyty indukcyjnej na 230V cztero-palnikowej na szafkę 60 cm.
 8. Brachu

  RPG

  Gorgho Dybuk już czeka
 9. nominuję kolegów @verlee @barrti @Bebok @Scorpio @T-m @ajerkoniak @jmk @lad @Misiek
 10. Ktoś mnie się pytał, co kupiłem ostatecznie padło na https://www.x-kom.pl/p/671843-notebook-laptop-173-lenovo-legion-5-17-ryzen-7-16gb-512-win10x-rtx3060-144hz.html Plus drugi dysk SSD https://www.x-kom.pl/p/634238-dysk-ssd-samsung-1tb-m2-pcie-nvme-980.html Jutro mam go odebrać.
 11. Weź takie klub jak Tonbrige Angels z Vananarama National League South z Anglii i tam spróbuj swojej killer taksy
×
×
 • Create New...