Jump to content

Open Club  ·  56 members  ·  Rules

Journeyman

Rules


Journeyman to kariera typu od zera do bohatera polegająca na rozwoju postaci swojego managera zamiast wybranego klubu. Niniejszy dział powstał w celu zbierania w jednym miejscu obecnych i przyszłych karier journeymanowych, które prowadzą forumowiczowie, a które wcześniej umieszczone były w Hyde Parku.
 

Cytat

O co chodzi?
 
To taki tryb rozgrywki, gdzie stawiamy na rozwój naszego menadżera, traktujemy FM-a trochę jak RPG, pniemy się po szczeblach kariery od dna i... bierzemy pod uwagę np. aspekt finansowy - co ja bym zrobił w tej sytuacji? Immersja przede wszystkim!
 
Zaczynamy jako osoba bezrobotna. Doświadczenie niedzielny piłkarz, bez licencji. Wczytujemy jak najwięcej lig (niższych też).

 
Zapraszamy do opisywania swoich wrażeń w temacie przeznaczonym dla wersji FM, w którą akurat gramy. Dodatkowo, jeśli czyjaś kariera rozrośnie się poza wspólny wątek, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby jej autor założył tu swój własny.
 
Zapraszamy również na forumowy serwer Discord, gdzie grupa journeymanów na bieżąco relacjonuje i śledzi swoje wzajemne kariery, streamując najważniejsze mecze, a następnie opisuje zakończone już sezony w wątku na forum.
 

 
Chciałbym skorzystać z okazji i wyróżnić kilka osób za de facto doprowadzenie do stworzenia tego działu   
 
Za spopularyzowanie tego trybu gry: @Vami
Za założenie oryginalnego tematu: @jmk
Za przygotowanie logo tematu: @Malin
Pierwsi journeymani w kolejności wypisanej z oryginalnego tematu: @lad, @Brachu, @kolek23, @Misiek, @Meler, @krzysfiol, @Hajd, @ajerkoniak, @Feanor, @Nigel i honorowy mention dla @Pulek za prowadzenie pełnoprawnej kariery w tym stylu w Karierach.


×
×
  • Create New...