Skocz do zawartości
  • Kto jest online?   0 użytkowników, 0 anonimowych, 19 gości (Zobacz pełną listę)

• Brak zarejestrowanych użytkowników online
  • 💬 Czatuj o FM-ie na Discordzie

Kliknij tutaj i wejdź na forumowy serwer Discord!

Discord to czat na żywo — w formie tekstowej, głosowej lub wideo — gdzie rozmawiamy o FM-ie, meczach piłkarskich i innych tematach, które nam akurat wpadną do głowy. Streamujemy tam również nasze mecze w Football Managerze. Zapraszamy!

• 📰 Najnowsze posty

• Na początku Września podejmowaliśmy Bournemouth. Średnio nam szło w tym meczu, a jedyną radosną chwilą tego spotkania był gol którego dla mojego zespołu zdobył Wilsherea. A mecz skończył się bramkowym remisem.   W pierwszym meczu Ligi Mistrzów mierzyliśmy się z Porto. Dobrze nam poszło w tym meczu, do przerwy co prawda remisowaliśmy po golu dla nas Mkhitaryana. Jednak w drugiej połowie szło nam już lepiej. A gol którego zdobył dla nas Bocchetti sprawił że trzy punkty po tym meczu trafiły do nas.   W lidze graliśmy z Brighton. To spotkanie było po prostu nudne. W pierwszych 45 minutach oba zespoły strzeliły po bramce, my za sprawą Babacara. A w drugiej części nie działo się kompletnie nic i rezultat tego meczu nie uległ już zmianie.   W następnym meczu w pucharze Ligi zmierzyliśmy się z Burnley. Świetnie poradziliśmy sobie w tym meczu, a bohaterem tego spotkania został Benzema, który ustrzelił dublet w tym meczu. I dzięki tym trafieniom wygraliśmy ten mecz 2-1 i awansowaliśmy do kolejnej rundy.   W ostatnim meczu miesiąca podjęliśmy w hicie kolejki M. City. Ależ nam wyszło to spotkanie! Nasza gra w nim wyglądała wprost wybornie. A gol którego zdobył Trippier sprawił że po końcowym gwizdku nasi kibice wpadli w ekstazę!   Wrzesień 2019   Bilans: 1-2-0   Liga: 4, 3-3-0 +7   Bournemouth 1-1 ( Wilshere )   Porto 2-1 ( Mkhitaryan, Bocchetti )   Brighton 1-1 ( Babacar )   Burnley 2-1 ( Benzema X2 )   M.City 1-0 ( Trippier )   Puchar Anglii :   Puchar Ligi : Burnley 2-1 ( Awans )   Transfery ( Wrzesień ) Anglia: Chelsea ( +1 ) Francja: PSG ( +3 ) Hiszpania: Real ( +2 ) Włochy Sampdoria ( +1 )
    • No to kolega mocno odleciał To jeszcze sprawdź jak naprawić matrycę w laptopie. Masz tam to bardzo dokładnie opisane.