Skocz do zawartości

Polacy za granicą


Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie jak slaby i bez formy Irek Jeleń :(

 

Ireneusz Jeleń wraca do wysokiej formy. Polski napastnik po kilkumiesięcznym rozbracie z futbolem w drugim meczu z rzędu zdobył bramkę. Tym razem sztuka ta udała się w wygranym 2:0 spotkaniu AJ Auxerre z OSC Lille. Polak, dla którego była to piąta bramka w tym sezonie, na listę strzelców wpisał się w 30. minucie gry otwierając wynik spotkania.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Pty-AMxefp0

 

Gole:

- Krzynówka dla Hannoveru

 

http://videos.sapo.pt/NIdUIi62WTDRRprtriwz

 

Strzelił jak nie Krzynówek :-k

Odnośnik do komentarza
Ireneusz Jeleń wraca do wysokiej formy. Polski napastnik po kilkumiesięcznym rozbracie z futbolem w drugim meczu z rzędu zdobył bramkę. Tym razem sztuka ta udała się w wygranym 2:0 spotkaniu AJ Auxerre z OSC Lille. Polak, dla którego była to piąta bramka w tym sezonie, na listę strzelców wpisał się w 30. minucie gry otwierając wynik spotkania.

 

 

Az strach pomyslec do jakiej formy musialby wrocic Irek zeby zawitac w kadrze :-k ale mamy lepszych graczy ;)

Odnośnik do komentarza
- Czekam i liczę na to, że Artur Wichniarek napisze do PZPN, że wciąż chce grać dla reprezentacji Polski - mówi selekcjoner "biało-czerwonych" Leo Beenhakker.

- Wichniarek cały czas jest na mojej liście. Ale to on teraz musi wykonać krok. Przecież tak samo nie powołuję Sobolewskiego, czy Bąka, choćbym chciał - tłumaczy Holender.

 

- To samo jest z Wichniarkiem, ale liczę, że się zmieni - podkreśla Beenhakker.

 

Czyżby Leo zobaczył, że Artur jest jednak international level? :] Znając charakter Wichniarka, jestem niemalże pewien że nie odwoła swojej wcześniejszej decyzji. ;)

Odnośnik do komentarza

Bez przesady. To Wichniarek zrezygnował, więc jeśli chcę wrócić do kadry to pierwszy krok musi być z jego strony. Mimo, że Artura od dawna darzę dużą sympatią (czasy Widzewa itd ;)) to niepoważnie by wyglądało gdyby trener biegał do zawodnika prosić go o powrót do kadry. A że Artur raczej zdania nie zmieni to już inna sprawa ;)

Odnośnik do komentarza

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że Wichniarek powiedział, że to Leo musi zrobić pierwszy krok :rotfl: . Ten koleś mnie po prostu przeraża. Zrezygnował z gry w kadrze i teraz Beenhakker ma jeździć i go prosić? To jemu powinno zależeć na tym, aby grać z orłem na piersi i reprezentować swój kraj. Uważam, że Wichniarek jest obecnie najlepszym polskim napastnikiem, ale równocześnie martwi mnie, że zachowuje się jak jakaś panienka.

Odnośnik do komentarza

ALe zrezygnował przez Leo i ja rozumiem postawę Artura, bo widzimi mi się to tak "Jak trwoga to do Boga", jak wygrywaliśmy to Wichniarek był "dziad" jak przegrywamy to Wichniarek już jest "czołowy Polski piłkarz" i taka nieskonsekwencja Holendra może zniechęcić Arturra, któremu kadra już na nic (oprócz patriotycznej potrzeby) się nie przyda, bo wyżej się już nie wybije dzięki niej. Daltego radzę postanwić się w sytuacji napastnika, który weług mnie postępuje normalnie.

Odnośnik do komentarza

Relacje Leo z Wichniarkiem są trochę dziwne i ciężko powiedzieć kto ma rację. Wichniarek prawdziwej szansy od Leo nie dostał, a na pewno na nią zasłużył. I jeżeli Leo faktycznie widzi Wichniarka w karze, który ogrywa kluczową rolę to powinien się z nim spotkać lub zadzwonić i powiedzieć, że chcę na niego stawiać i dostanie swoją szansę i nie 45 minut tylko prawdziwą szansę. W sumie to trochę dziwne jakby Wichniarek miał dzwonić do Leo i się pytać czy jest mu potrzebny i czy powoła go na zgrupowanie.

Odnośnik do komentarza
ALe zrezygnował przez Leo i ja rozumiem postawę Artura, bo widzimi mi się to tak "Jak trwoga to do Boga", jak wygrywaliśmy to Wichniarek był "dziad" jak przegrywamy to Wichniarek już jest "czołowy Polski piłkarz" i taka nieskonsekwencja Holendra może zniechęcić Arturra, któremu kadra już na nic (oprócz patriotycznej potrzeby) się nie przyda, bo wyżej się już nie wybije dzięki niej. Daltego radzę postanwić się w sytuacji napastnika, który weług mnie postępuje normalnie.

Faktycznie, mocny argument. To może każdy piłkarz, który nie otrzyma powołania do kadry będzie rezygnował? Zastanawiałeś się co Ty piszesz? Kadra jest mu na nic? To zawodowy piłkarz, a każdy profesjonalny zawodnik powinien dążyć do tego, aby reprezentować swój kraj. Cały świat uważa to za dumę i jest w stanie się pokroić, żeby założyć koszulkę reprezentacji, a gdy Wichniarek ma to w czterech literach, znajdują się osoby argumentujące to tym, że kadra mu się na nic nie przyda.

 

Ja się nie zamierzam stawiać w jego sytuacji, bo to on jest piłkarzem a nie ja. Jeśli chodzi o mnie, to cieszę się, że są w Polsce tacy piłkarze jak Błaszczykowski czy Jeleń, który powiedział, że nigdy nie zrezygnuje z kadry.

Odnośnik do komentarza

Znowu powraca temat rozkapryszonego gwiazdorka broniącej się przed spadkiem Arminii Bielefeld, w której taktyka oparta jest na byle_do_przodu_może_kinkartur_dopadnie_piłki_i_coś_ustrzeli :pieprzenie: Upadłem jak przeczytałem, że oczekuje spotkania z Leo i to Holender powinien wykonać pierwszy krok :rotfl: Nosz w dupach się poprzewracało :qwa:

Mam nadzieję już nigdy nie ujrzeć go w koszulce reprezentacji Polski. Choćbyśmy mieli wystawiać w ataku obrońców to takich zawodników jak ksienciunio_Arthur w kadrze być nie powinno, być nie może!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...