Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Man_iac napisał:

Słabo - jak wszędzie. Nie jestem zwolennikiem dostaw jedzenia, bo uważam, że to niszczy jakość jedzenia, ale trzeba było się z tą formą przeprosić. Zwolnień na razie nie ma (poza pracownikami na okresach próbnych), ale to kwestia czasu, jak ta sytuacja potrwa dłużej, bo jednak dostawy to minimalizowanie strat, a nie utrzymanie restauracji. Mam kilka pomysłów na wyjścia awaryjne, ale na razie za wcześnie i za szybko sytuacja się zmienia, żeby o nich mówić. 

 

co tam masz dobrego i na jaki obszar można zamawiać ? bo własnie mysle o obiedzie ? :D

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, jmk napisał:

Może kwarantanna nie dotyczy tylko jakichś tam ważnych biznesowych interesów? Bo w internetach piszą ludzie, że na naszym przejściu granicznym nie można bez kwarantanny wrócić.

 

W teorii dotyczy wszystkich.

W praktyce ci nieudacznicy tak spieprzyli prawo, że trzeba się postarać, by wpaść w kwarantannę. 

  • Zmieszany 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gacek napisał:

IMO wszystko co ma związek z PUE to najlepiej funkcjonująca forma elektronicznego państwa.

 

Bardzo możliwe, ale to wszystko ma małą intuicyjność. Jako początkujący przedsiębiorca wymagałbym np. rozwiniętego systemu podpowiedzi w dymkach lub coś. Teraz idzie to sprawnie, ale z pierwszą deklaracją się tak wkurzałem, że głowa mała. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brudinho napisał:

 

Bardzo możliwe, ale to wszystko ma małą intuicyjność. Jako początkujący przedsiębiorca wymagałbym np. rozwiniętego systemu podpowiedzi w dymkach lub coś. Teraz idzie to sprawnie, ale z pierwszą deklaracją się tak wkurzałem, że głowa mała. 

 

I tu wkraczają superbohaterowie z firm support IT :war:

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gacek napisał:

W teorii dotyczy wszystkich.

W praktyce ci nieudacznicy tak spieprzyli prawo, że trzeba się postarać, by wpaść w kwarantannę. 

Moj tesc przeszedl granice z Niemcami - podpisal papiery, zero kontroli.

Moja szwagierka przyleciala na lotnisko - miala 10x kontrole policji i po 5x dziennie apka ja atakowala.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kuab napisał:

Zapuściłem se z okazji nowego numeru Smarka Najebawszy EP i ani, ale to ani trochę się to nie zestarzało, czego nie można powiedzieć o innych klasycznych polskich płytach hh. Świetny materiał, zdecydowanie nr 1 w historii polskiego rapu.

masz to w mp3? ;) 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

Moj tesc przeszedl granice z Niemcami - podpisal papiery, zero kontroli.

Moja szwagierka przyleciala na lotnisko - miala 10x kontrole policji i po 5x dziennie apka ja atakowala.

Granica lądowa jest teoretyczna - Straż Graniczna dostała wytyczne, że każdego, kto deklaruje, że coś przewozi, mają puszczać bez kwarantanny, to efekt zmiany przepisów sprzed ponad tygodnia. Teraz nie ma znaczenia, czy jadę w ramach małego ruchu, czy z Rzeszowa do Amsterdamu, tak czy owak puszczają bez kwarantanny. Śmiesznie się w tej sytuacji ogląda te deklaracje polityków rządzących o zamkniętych granicach i ścisłych kontrolach.

Granice zamknięte były tak naprawdę przez około dobę. Zajebiście działają :lol:

Odnośnik do komentarza

Wstyd przyznać, ale do tej pory nie słyszałem o tym Mato Jeliciu. Jeśli chodzi o youtuba szachowego to polecam też https://www.youtube.com/user/PowerPlayChess/videos - kanał angielskiego arcymistrza D. Kinga. A dla rozrywki lubię sobie włączyć Banter Blitz z Gustafssonem (na youtube chess24) albo https://www.twitch.tv/chessbrah.

 

A na dzisiaj kończę passą pokonanych dwóch graczy z tytułami szachowymi - jeszcze poprawiłem ukraińskim mistrzem międzynarodowym ;)

QVILnik.png 

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kuab napisał:

Zapuściłem se z okazji nowego numeru Smarka Najebawszy EP i ani, ale to ani trochę się to nie zestarzało, czego nie można powiedzieć o innych klasycznych polskich płytach hh. Świetny materiał, zdecydowanie nr 1 w historii polskiego rapu.

 

Szkoda, że Smarki pewnie nie wypuści już pełnoprawnego materiału, ale jakby do końca życia miałyby się pojawiać jakieś stare, niepublikowane  wcześniej tracki, to byłbym kontent. :P 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, bartrix napisał:

Wstyd przyznać, ale do tej pory nie słyszałem o tym Mato Jeliciu. Jeśli chodzi o youtuba szachowego to polecam też https://www.youtube.com/user/PowerPlayChess/videos - kanał angielskiego arcymistrza D. Kinga. A dla rozrywki lubię sobie włączyć Banter Blitz z Gustafssonem (na youtube chess24) albo https://www.twitch.tv/chessbrah.

 

A na dzisiaj kończę passą pokonanych dwóch graczy z tytułami szachowymi - jeszcze poprawiłem ukraińskim mistrzem międzynarodowym ;)

QVILnik.png 

 

A w zwykle szachy jeszcze grywasz? Miales cos wspolnego z tym sportem wczesniej jakos bardziej zawodowo czy treningowo? Bo ranking masz calkiem wysoki.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...