Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że recenzję napisał ktoś absolutnie zielony w temacie, bo nawet nie liznął mechaniki tej gry, która przecież jest jej największą siłą. Bardziej ogólnikowych wrażeń nie dało się napisać, ciężko to nazwać recenzją. Poza tym...

Minusy:

Nieintuicyjny edytor logo zespołu

 

 

lol, naprawdę?

 

Edit: to już lepszą recenzją jest ten krótszy ostatni z komentarzy (uż. szczudel), który zawarł w sobie więcej o tej grze niż cały tekst :D 

Odnośnik do komentarza

No właśnie wszędzie widziałem raczej negatywne komentarze, ale głównie wynikały z tego, że nic się nie zmienia od kilku wersji. Ja pierwszy raz gram w Maddena, więc tego nie odczułem. A inne sportowe od EA są warte uwagi? NBA/NHL 19?

Mam abo EA Access na rok i generalnie straszna bieda jeśli chodzi o gry od nich. W zasadzie poza Mass Effectem nie ma nic ciekawego.

No może jeszcze zremasterowane pierwsze trzy części Bards Tale, ale nie wiem jak się mają do oryginału.

Odnośnik do komentarza

W Premier masz Jedi: Upadły Zakon, FIFA 20, nowy BFS, Battlefield 5, Battlefronta 2, dwa Maddeny, Burnout Paradise, Battlefield 1, A way out, Ittanfall 2, Simsy 4 xD,  Mass effecty, Tropico 6, Mirrors Edge, Shadow Tactics, Mad maxa, turanny, cities, prison architect, overcooked, frost punk, kolekcja C&C,  hoi 3, superhot, trine, sabooteur - to z tych co ja słyszałem/czytałem/grałem, że fajne.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Ingenting napisał:

No właśnie wszędzie widziałem raczej negatywne komentarze, ale głównie wynikały z tego, że nic się nie zmienia od kilku wersji. Ja pierwszy raz gram w Maddena, więc tego nie odczułem. A inne sportowe od EA są warte uwagi? NBA/NHL 19?

Mam abo EA Access na rok i generalnie straszna bieda jeśli chodzi o gry od nich. W zasadzie poza Mass Effectem nie ma nic ciekawego.

No może jeszcze zremasterowane pierwsze trzy części Bards Tale, ale nie wiem jak się mają do oryginału.

Ja z ea access ogralem miesiąc temu ufc 3 i bardzo fajnie się grało. NHL prawie nie ruszałem od 18, ale ostatnie wersje to stagnacja i lenistwo ea, więc nawet nie mam ochoty grać.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...