Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, lad napisał:

Pierdolenie o Szopenie. Dla mniejszych klubów to najkrótsza droga do Europy i szansa na trofeum, a to w dzisiejszym futbolu jest zarezerwowane praktycznie tylko dla gigantów.

 

To tak jakbym miał stawiać wyżej 8 (albo 6) miejsce w lidze od finału pucharu na Wembley i podniesienia trofeum przez kapitana mojego klubu. Nonsens.

To niech te mniejsze kluby tylko w nim uczestniczą :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Pulek napisał:

huh. sam tak zdecydowałeś?

Tak, dostalem dzisiaj te oferte z Google z Dublina i jednak w przeliczeniu nie byla tak dobra jak ta warszawska :) Dziwnie sie odmawia Googlowi ? ale miejmy nadzieje, ze decyzja sluszna.

  • Lubię! 8
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Feanor napisał:

To niech te mniejsze kluby tylko w nim uczestniczą :)

Uła, ale pogarda. Przypomnę, że przed Kloppem w ostatnim 10-leciu to było jedyne trofeum Liverpoolu, więc chyba należy się trochę szacunku.

 

48 minut temu, ajerkoniak napisał:

A ostatni raz klub spoza TOP 6 wygrał go w 2013. Potem tylko w 2011 i wcześniej w 2003. Także i tak to się nie sprawdza bo giganci nawet wystawiając rezerwy to wygrywają.

 

 

Gwarantuję, że dla kibiców Swansea albo Birmingham zdobycie pucharu w którym biorą udział drużyny z ekstraklasy to najlepsze wspomnienie związane z futbolem. W piłkę gra się dla kibiców, a nie dla interesów klubów. Puchar Anglii też do zaorania, bo za mały prestiż?

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Reaper napisał:

Tak, dostalem dzisiaj te oferte z Google z Dublina i jednak w przeliczeniu nie byla tak dobra jak ta warszawska :) Dziwnie sie odmawia Googlowi ? ale miejmy nadzieje, ze decyzja sluszna.

Praca w Google czy innych Microsoftach to podobno tylko dobrze wygląda w CV

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, lad napisał:

Uła, ale pogarda. Przypomnę, że przed Kloppem w ostatnim 10-leciu to było jedyne trofeum Liverpoolu, więc chyba należy się trochę szacunku.

 

Gwarantuję, że dla kibiców Swansea albo Birmingham zdobycie pucharu w którym biorą udział drużyny z ekstraklasy to najlepsze wspomnienie związane z futbolem. W piłkę gra się dla kibiców, a nie dla interesów klubów. Puchar Anglii też do zaorania, bo za mały prestiż?

Nie mam żadnego szacunku dla tego pucharu, którego istnienie wynika właściwie JEDYNIE z potrzeb bukmacherów. PO CO ON JEST? Przecież on dubluje puchar Anglii.

38 minut temu, Reaper napisał:

Tak, dostalem dzisiaj te oferte z Google z Dublina i jednak w przeliczeniu nie byla tak dobra jak ta warszawska :) Dziwnie sie odmawia Googlowi ? ale miejmy nadzieje, ze decyzja sluszna.

Zacznij sobie wpisywać w CV (o ile takie się jeszcze pisze :) ODMÓWIŁEM GOOGLOWI ;)

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, lad napisał:

Gwarantuję, że dla kibiców Swansea albo Birmingham zdobycie pucharu w którym biorą udział drużyny z ekstraklasy to najlepsze wspomnienie związane z futbolem. W piłkę gra się dla kibiców, a nie dla interesów klubów. Puchar Anglii też do zaorania, bo za mały prestiż?

 

W Pucharze Anglii zdobywanie trofeum wyglądało podobnie. Wigan, Portsmouth, wieki temu Everton. Do finału dochodziły dosyć często zespoły z spoza TOP 6 i IMO jeśli wyjebać Carabao to słabszym zespołom będzie prościej skoncentrować się na lidze i FA Cup, a mocniejszym na lepszych występach w europejskich pucharach.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, krzysfiol napisał:

Za 20 lat ta odmowa urośnie do takich rozmiarów, że @Reaper będzie opowiadał: "nie wiem, czy słyszeliście, ale kiedyś odmówiłem google. Akurat panowała pandemia koronawirusa, przysyłali po mnie prywatny odrzutowiec, ale postanowiłem zostać w kraju i budować gospodarkę mojej ojczyzny". 

Rozmawiałem z ludźmi delegowanymi przez Larrego Page`a, ale nie udało się im mnie namówić. Tym niemniej, przekazałem wyrazy szacunku, z grzeczności.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Hidalgoo napisał:

arogancja tych skurwysynów z PiSu jest niewiarygodna. Ale już niedługo ich czeka reality check, a nas Wenezuela.

 

Ja dzisiaj challenge skończyłem po 20 sekundach. Włązyłem akurat na moment, gdy Morawiecki gadał, że Unia nie spełnia swojej roli, po czym komentarz "Dzięki działaniom naszego rządu" i Off :keke: 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...