Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

18 minutes ago, Misiek said:

Nie liczyłbym, że to wróci do normy przed wrześniem, chyba, że ktoś stwierdzi, że jebać najsilniejsi przeżyją, bo wcześniej pierdolną gospodarki...

 

To nie licz Misiek, ja takie spekulacje zostawiam epidemiologom ;) Tak samo władze lig nie powinny się bawić w spekulacje, tylko w planowanie różnych scenariuszy zależnych od czasu zakończenia pandemii ;)

 

Przecież na dzień dzisiejszy to można sobie łeb złamać na takich zgadywankach. Czytałem już o szczepionce po minimum 18 miesiącach, na jesień 2020, o kilku dobrze zapowiadających się kuracjach lekami, które są testowane w tej chwili, także... Zdecydowałem się po prostu siedzieć w domu, grać w FM'a, myśleć o tym co zjeść na kolacje jutro i jakichś większych zakupach jak mi się szama skończy. Wielkie plany odnośnie powrotu do normalności, czy prognozy o zakończeniu pandemii zostawiam profesjonalistom i omijam szerokim łukiem ;)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

IMO nie będzie to aż tak długo (do września) trwało w obecnym kształcie, jeśli opanowany jest początkowy outbreak. 

 

Kwarantanna i ograniczanie poruszania się to czas na dostosowanie się systemu i opanowanie początkowego rozprzestrzeniania się wirusa w sytuacji, kiedy całe państwo jest nieprzygotowane. Prędzej czy później każdy kraj będzie miał już odpowiednio rozwiniętą infrastrukturę testów i procedur i zamiast izolować wszystkich na ślepo, będzie mógł wdrażać szybkie, targetowane kwarantanny od razu po wykryciu nowego przypadku.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Brudinho napisał:

No i warto jeszcze się od medió odłączyć

 

Dziś powiedziałem teściowej, żeby wyłączyła telewizor i otworzyła okno, bo pięknie ptaki śpiewają. Akurat wychodziłem na dwór i byłem świadkiem jak w podskokach biegła z kuchni do pokoju z telewizorem, bo coś usłyszała (mamrotała pod nosem coś w stylu "czy to ten debil Budka?" :kekeke: )

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gabe napisał:

 

Dziś powiedziałem teściowej, żeby wyłączyła telewizor i otworzyła okno, bo pięknie ptaki śpiewają. Akurat wychodziłem na dwór i byłem świadkiem jak w podskokach biegła z kuchni do pokoju z telewizorem, bo coś usłyszała (mamrotała pod nosem coś w stylu "czy to ten debil Budka?" :kekeke: )

 

Ja uruchamiam TVP INFO i oglądam dopóki nie powiedzą "Dzięki działaniom rządu" jeszcze nigdy nie miałem uruchomionego tego kanału dłużej niż 2 minuty :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Gabe napisał:

 

Dziś powiedziałem teściowej, żeby wyłączyła telewizor i otworzyła okno, bo pięknie ptaki śpiewają. Akurat wychodziłem na dwór i byłem świadkiem jak w podskokach biegła z kuchni do pokoju z telewizorem, bo coś usłyszała (mamrotała pod nosem coś w stylu "czy to ten debil Budka?" :kekeke: )

Moi teściowie mówią o nim zawsze per "wnuk Gomułki" :D

Odnośnik do komentarza
10 minutes ago, ajerkoniak said:

A tak a propos Carabao Cup to są też toczone rozmowy od jakiegoś czasu by zniknął z kalendarza. Podobnie już ma zniknąć (zniknął?) Puchar Ligi Francuskiej. I dobrze, bo to strasznie bezsensowne zapychacze, które nawet zwycięzcy mają gdzieś.

 

Ten Puchar jest przydatny tylko w FMie, jak rozgrywki do ogrywania juniorów :) 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, kolek23 napisał:

@Pulek @ajerkoniak i kto tam jeszcze gra w PES 2020. Pobieraliście jakieś "Option Files"? Szukam czegoś sprawdzonego na PS4. Wróciłem do grania i chciałbym mieć trochę ładniejsze koszulki ;) 

ja do końca nie wiem o co pytasz :-k ja mam jakiś dodatek, który dodaje różne ligi i koszulki (stan na wrzesień 2019)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, ajerkoniak napisał:

A tak a propos Carabao Cup to są też toczone rozmowy od jakiegoś czasu by zniknął z kalendarza. Podobnie już ma zniknąć (zniknął?) Puchar Ligi Francuskiej. I dobrze, bo to strasznie bezsensowne zapychacze, które nawet zwycięzcy mają gdzieś.

Pierdolenie o Szopenie. Dla mniejszych klubów to najkrótsza droga do Europy i szansa na trofeum, a to w dzisiejszym futbolu jest zarezerwowane praktycznie tylko dla gigantów.

 

To tak jakbym miał stawiać wyżej 8 (albo 6) miejsce w lidze od finału pucharu na Wembley i podniesienia trofeum przez kapitana mojego klubu. Nonsens.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...