Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, SZk napisał:

Na kraftklubie cos wyklikalem, dziwi mnie tylko, ze zamowilem do UPS Access Pointu 3 bloki ode mnie, a w podsumowaniu zamowienia wyswietla sie Sosnowiec (pewnie tam bedzie nadawana).

 

Po prostu wiedzą, że Sosnowiec i Warszawa - wspólna sprawa.

Odnośnik do komentarza

Słuchajta, przedzwońcie do swoich rodziców. Ja gadałem z moją Mamą we wtorek wieczorem i dzisiaj. No i widzę ogromną zmianę na minus z nastrojem :/ jakaś taka moja Mama przytłoczona, cały czas gadają w radio, w tv i wszędzie o tym, że głównie osoby starsze są narażone na wirusa... No słyszałem po jej głosie, że nie jest dobrze :/ aż mam ochotę do niej pojechać i ją przytulić, ale z drugiej stronie absolutnie nie mogę pozwolić na ryzyko że cokolwiek sprzedam jej, albo mojej żonie. Teraz pogadaliśmy ze 20 minut i już jest lepiej, ale wiem, że to dla niej szczególnie trudny czas. My jeszcze mamy internetowe znajomości i tu utrzymujemy kontakt, natomiast wielu z naszych rodziców zostało trochę samych.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Moja Mama wbrew mojej woli wysłała mi maseczki i pieniądze. Pieniądze od razu odesłałem z powrotem. Natomiast moja Babcia, która mnie wychowała, ma 88 lat. Nie wyobrażam sobie, że miałbym Jej nie zobaczyć na Wielkanoc...

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Man_iac napisał:

Moja mama normalnie pracuje nie bacząc na wirusy i nie chce się dać przekonać, żeby iść na L4 i nie ryzykować. Inna sprawa, że moja mama ma dopiero 50 lat, więc jeszcze w grupie najwyższego ryzyka nie jest. 

50 lat? Ty chyba jesteś starszy ode mnie o dobre 5 lat (?), to by wynikało, że była nastolatką jak Cię urodziła?

Odnośnik do komentarza

Moja mama też niestety pracuje, no ale pani prezydent tak sobie wymyśliła, że państwowa placówka to trzeba chodzić :) Namawiam ją na lewe L4, ale na razie nie chce. Za to jak zadzwoniłem do babci tydzień temu to dialog wyglądał tak:

 

- cześć babciu, co tam jak się czujesz?

- a dobrze, dobrze. Miałam tydzień temu grypę, ale już po...

- na pewnoooooooo grypę?

 

;)

 

Ale luz, była to tylko grypa.

Odnośnik do komentarza

W ramach wsparcia użytkownik @Vami robię Giveaway. Niestety sam nie mogę do Hiszpanii zamówić piwek Vamiego, więc... komuś w Polsce sprezentuję browarki Golema do kwoty 100zł (nie wliczając wysyłki). 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KAbmfMDl-C_mFAQcqWT-GzYHj9kmtZ7qUWkRuvgVn84/edit?usp=sharing

Proszę o wpisanie się użytkowników, którzy chcą wziąć udział w giveawayu (dajcie znać czy działa). W poniedziałek wylosuję 1 osobę, na którą zamówię  browarki :) 

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Teraz, schizzm napisał:

W ramach wsparcia użytkownik @Vami robię Giveaway. Niestety sam nie mogę do Hiszpanii zamówić piwek Vamiego, więc... komuś w Polsce sprezentuję browarki Golema do kwoty 100zł (nie wliczając wysyłki). 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KAbmfMDl-C_mFAQcqWT-GzYHj9kmtZ7qUWkRuvgVn84/edit?usp=sharing

Proszę o wpisanie się użytkowników, którzy chcą wziąć udział w giveawayu (dajcie znać czy działa). W poniedziałek wylosuję 1 osobę, na którą zamówię  browarki :) 

Dziękuję :wub: odwdzięczę się na zlocie :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...