Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Hajd napisał:

No ja kupiłem Lilith dzisiaj

Smacznego :)

5 minut temu, Lucifer Morningstar napisał:

Odpaliłem fm po 7 miesiącach i...prawie zemdlałem. Gdzie jest moje 12 lat w Lyonie? Pamiętam, że robiłem zapis w chmurze a teraz go nie ma?

Odechciało mi się grać... 

Pewnie tam, gdzie fotki celebrytek z iClouda ;)

Odnośnik do komentarza

Tyle pięknych informacji w dzisijeszej Maryni! @Reaper ściskam kciuki, żebyś dostał ofertę z Irlandii, tak, żebyś miał ból głowy z decyzją. Chociaż fajnie by było, gdybyś został w Wawie :) @Vami super, że ogarnąłeś rzeczy. Twój tekst przeczytam swoją drogą, ale zacznę wcześniej od przeszukania opcji z dostawą piwerka do domu (mimo że lubię żywca i krzywię się na smak nowych piw :/ ). @Hidalgoo daaajesz, nakurwiaj do przodu, a @Seju nie przestawaj pompować i rób te Mario :) reszcie też życzę samych dobrych rzeczy, oczywiście na ile to możliwe w tych czasach ograniczonego kontaktu. Nie ukrywam, że zdzielilbym że 3 piwka z @Perezem, ale chyba zostaje nam tylko jakiś discord czy cuś :/ dziwnie tak jakoś, a ja już wiem, że kolejny tydzień pracy czeka mnie z domu. O. 

  • Lubię! 5
  • Uwielbiam 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Reaper napisał:

Aa to wydam na piwko lepiej, tam tez pewnie zarobku bezposredniego duzo nie ma, ale moze beda domawiac wasze zasoby :)

 

Na pewno mamy lepszą marżę na piwie (procentowo) niż na merchu ;) Największą mamy na szkle jak sprzedajemy na festiwalu, ale cóż festiwalu nie ma...

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Hajd napisał:

U mnie w glovo pokazuja się tylko 3 knajpy i nie ma opcji wyboru "czegokolwiek". Na szczęście sklep osiedlowy ma Golemy, cos mibsie wydaje ze z czasem wykupie znaczna ich czesc. 

 

Zalezy od godziny i lokalizacji. Czasami jest "szara", czasami "kolorowa".

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Vami napisał:

@SZk @Kaczy - http://www.kraftklub.pl :) lub aplikacja GLOVO i opcja "cokolwiek", wpisujecie co chcecie i adres sklepu np. Raj Piwosza albo Piwomaniak.

Na kraftklubie cos wyklikalem, dziwi mnie tylko, ze zamowilem do UPS Access Pointu 3 bloki ode mnie, a w podsumowaniu zamowienia wyswietla sie Sosnowiec (pewnie tam bedzie nadawana).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...