Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No dla mnie największą przewagą forum nad czatami jest taka, że na forum można przejrzeć posty raz na kilka godzin i wtedy się odnieść do tematu, jak się akurat ma chwilę czasu, a na czatach jednak jak nie jesteś aktywny w danym momencie, to przepada. A to już nie te lata, żebym miał czas na takie aktywne uczestnictwo. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Man_iac napisał:

No dla mnie największą przewagą forum nad czatami jest taka, że na forum można przejrzeć posty raz na kilka godzin i wtedy się odnieść do tematu, jak się akurat ma chwilę czasu, a na czatach jednak jak nie jesteś aktywny w danym momencie, to przepada. A to już nie te lata, żebym miał czas na takie aktywne uczestnictwo. 

Ok, boomer :)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kolek23 napisał:

Discord jest spoko, ale forumke jest lepsze :D

 

Ja ogólnie mam sporo cech introwertyka i jak mnie @lad zaczął zagadywać przy chyba 8 obecnych w pokoju, to chciałem od razy alf+f4 spamować :D ;) 

No interakcja z tobą trochę przypominała tę moją wczorajszą, kiedy pół godziny mówiłem do siebie.

  • Lubię! 3
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
tak się zastanawiam nad strategią jak tu się nie ulać, skoro mi siłkę zamknęli :-k może bym zaczął pompować jak uż. [mention=1794]Seju[/mention] otwieramy temat do raportowania kto dzisiaj zrobił ile brzuchów/pompek/browarów ? :>
tak jak Pan Bóg przykazał.
Otwieraj! Ja dzis 165 ale planuje dobic do 190.
Odnośnik do komentarza
Teraz, Seju napisał:
6 godzin temu, Hidalgoo napisał:
tak się zastanawiam nad strategią jak tu się nie ulać, skoro mi siłkę zamknęli :-k może bym zaczął pompować jak uż. [mention=1794]Seju[/mention] otwieramy temat do raportowania kto dzisiaj zrobił ile brzuchów/pompek/browarów ? :>
tak jak Pan Bóg przykazał.

Otwieraj! Ja dzis 165 ale planuje dobic do 190.

Dej linka do tego.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Pushek_ napisał:

swoją drogą ktoś ( @schizzm ?) rzucił pomysłem o stworzeniu 'cmforoumpedii" na discordzie. Kurde to by bylo coś. W końcu znamy się tu naście lat już. A większość udzielających się osobiście. 

@Henkel kiedys robil projekt katalogowania historii Sceny.

Odnośnik do komentarza
57 minutes ago, Perez said:

Huh, ale ludzkie dramaty się rozgrywają. Sony pyknęło konfę ze specką PS5 i ma gorszą niż nowy Xboks. Strona ledwo chodzi, ale można poczytać później https://www.ppe.pl/news/143822/ps5-vs-xbox-series-x-porownanie-specyfikacji.html

mam straszną bekę że to napisałeś bo mój ziomek na ppe w komentarzach kręci straszne fanbojskie gównoburze i dopiero się skapnąłem teraz, że to ta strona, z którą jesteś związany :D na tę chwilę nie może przeżyć tych teraflopów mniejszych

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...