Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już jakiegoś chcesz mieć to ja bym postawił na łącznika pomocy z atakiem, czyli najprawdopodobniej AP. Roaming to ktoś w stylu box to boxa. Masz ofensywna mentalność więc pewnie czasem mu się zdarza nie nadążać albo być za głęboko.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zarząd Realu nie wytrzymał. Roman Torres stracił pracę, gdy Real w styczniu zajmował... 13. miejsce :D Nowym strażakiem ma być Asier Santana, który zasłynął tym, że został selekcjonerem Hiszpanii po tym jak... awansował z Celtą Vigo do La Ligi. Oczywiście blamaż na Euro 2032 sprawił, że po nim schedę objąłem ja i pokazałem Hiszpanom, jak się gra w piłkę. Ciekawe jaki jest kurs na to, że Real spadnie :D .

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kurczę, no może zabrzmi to nieco kontrowersyjnie, bo swoje dzieci bardzo kocham, ale tak na takie dwa tygodnie to by mogły do dziadków pojechać :D. I bez złośliwości, bo i dziadkowie są świetni. Po prostu po takim weekendzie nic-nie-robienia przypomniało mi się, jakie to fajne :D. Nie ma wyjeżdżania, nie ma ciśnienia na "to jedziemy na basen/do sali zabaw", w perspektywie home office, czyli w praktyce pewnie i tak większość będzie pracowała na 20%. Piwko o 14.00, gierki, normalnie (w sensie za kawalera) to by jeszcze coś w tle na TV leciało. A tak jutro combo zamykania numerów i dwóch córek, który w ciągu 5 minut potrafią przejść ze stanu miłości i wspólnego rysowania do nienawiści i okładania się czymkolwiek, co znajdzie się pod ręką. 

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, Perez said:

Kurczę, no może zabrzmi to nieco kontrowersyjnie, bo swoje dzieci bardzo kocham, ale tak na takie dwa tygodnie to by mogły do dziadków pojechać :D. I bez złośliwości, bo i dziadkowie są świetni. Po prostu po takim weekendzie nic-nie-robienia przypomniało mi się, jakie to fajne :D. Nie ma wyjeżdżania, nie ma ciśnienia na "to jedziemy na basen/do sali zabaw", w perspektywie home office, czyli w praktyce pewnie i tak większość będzie pracowała na 20%. Piwko o 14.00, gierki, normalnie (w sensie za kawalera) to by jeszcze coś w tle na TV leciało. A tak jutro combo zamykania numerów i dwóch córek, który w ciągu 5 minut potrafią przejść ze stanu miłości i wspólnego rysowania do nienawiści i okładania się czymkolwiek, co znajdzie się pod ręką. 

Ej, dla mnie też ten weekend 10/10

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Vami napisał:

Dlatego cieszę się że nie mam dzieci ;)

 

Jak mawia klasyk @Pulek "to skomplikowane" :). Ogólnie dzieci są ekstra, no moja młodsza (3,5 roku) w czwartek rozwaliła całą rodzinkę. Rozmowa:

- Tata, a to prawda, że w piątek nie idziemy do przedszkola?

- No tak, Alu, przedszkole będzie zamknięte
- No tak, coś mówili, że jest jakaś koronacja

[kurtyna]

  • Lubię! 2
  • Haha 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...