Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, kolek23 napisał:

 

Pfff, po to są w grze, żeby używać :P 

 

Ale wtedy nie jest Ci za łatwo?

 

Ja w Szkocji gram tak:

 

KFsVA3y.png

 

Chciałem coś pokombinować z trójką napastników, ale coś nie idzie. Gram równoległą karierę testową Pogonią, gdzie się bawię i tam testuję taktyki.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, kolek23 napisał:

 

No to w sumie podobnie gram, ale jakoś nie idzie :D

 

Edit: w sensie strzelać bramek, bo ogólnie wyniki mam niezłe ;) 

 

Pytanie czy masz napastnika prawdziwie kompletnego, a na skrzydłach de facto dwóch napastników. Jeśli masz skrzydłowych bez podania po ziemi i wykończenia - bez sensu. No i przyda się ktoś od stałych fragmentów.

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, Vami said:

Pytanie czy masz napastnika prawdziwie kompletnego, a na skrzydłach de facto dwóch napastników. Jeśli masz skrzydłowych bez podania po ziemi i wykończenia - bez sensu. No i przyda się ktoś od stałych fragmentów.

 

Nie są wybitni, ale nieźli :)

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, lad said:

No przecież ci napisałem dlaczego nie strzelają.

 

Dwóch rozgrywających dalej od bramki niedobrze, to co byś sugerował, zamienić roaming na advanced, a DLP w ogóle się pozbyć?

 

Z kontry bardzo mało sytuacji tworzymy a przy pozycyjnym DLP wygląda bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

Ja mam DLP, AP i Mezzallę i bardzo chwalę.

A teraz będzie srogi wpierdol, bo gramy z Barceloną na Camp Nou, a ostatnie mecze z nimi ciągle wygrywamy.

 

Tymczasem kupiłem sobie 16-latka z Rijeki który ma 4 gwiazdki potencjału i 1 nieodkrytą :D

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, kolek23 napisał:

 

Dwóch rozgrywających dalej od bramki niedobrze, to co byś sugerował, zamienić roaming na advanced, a DLP w ogóle się pozbyć?

 

Z kontry bardzo mało sytuacji tworzymy a przy pozycyjnym DLP wygląda bardzo dobrze.

Weź pod uwagę to, że ojciec gegenpressingu mówił, że nie potrzebuje rozgrywających bo najlepszym rozgrywającym jest pressing. No na logikę - rozgrywający jest traktowany jako priorytet do zagrania piłki, a grasz systemem w którym odbiór ma nastąpić jak najwcześniej i który polega na zadaniu bólu w momencie, gdy przeciwnik jeszcze się nie zdąży ustawić w obronie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...