Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Vami napisał:

@wwosik nie wiem co ma 100% antykolektywistyczna Ayn Rand wspólnego z kolektywistycznym alt-rightem, ale porozmawiajmy dalej o mieszaniu pojęć ;)

Mają jedną zasadniczą wspólną cechę: pogardę dla "innych", szczególnie tych postrzeganych jako słabszych. Z czego innego tę słabość wywodzą, ale efekt jest ten sam: "ja" / "my" jesteśmy "lepsi" i nam się sprawiedliwie należy, a nie tym "pasożytom". Dlatego uważam, że te dwie ideologie są pokrewne, a ich antytezą jest bliższe mi "Komu wiele dano, od tego wiele wymagać się będzie" (Łk 12)

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, lad napisał:

Te kurewsko słone morskie potwory.

Najlepsze, szanuje w chuj :)  W Chorwacji od jakiś włoskich handlarzy z włoskimi przysmakami kupiliśmy taki wielki słój tych przepysznych skurwysynów i przez cały wyjazd nie dodawałem ich tylko do kawy.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, me_who napisał:

5e5e09b3f29b2_o,size,933x0,q,70,h,37c3b9

 

Nie bardzo śledziłem forumke w weekend, może już było, ale chłopaki od nowych przygód Asterixa nieźle się wstrzelili (Tom 37 "Asterix w Italii" z 2017)

Ha, już myślałem, że to fake. W niemieckim wydaniu imię jest inne, ale we francuskim...

 

5c931666230000a5006c63f9.jpeg?ops=scalefit_630_noupscale

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...