Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W takiej stolicy Jordanii - Ammanie - przejścia niby są - ale nikogo nie interesują - ani pieszych, ani kierowców. I jest pięknie.

Każdego dnia stwierdzam, że moim miejscem na Ziemi jest Azja Środkowa lub Bliski Wschód.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Vami napisał:

W takiej stolicy Jordanii - Ammanie - przejścia niby są - ale nikogo nie interesują - ani pieszych, ani kierowców. I jest pięknie.

Nie wiem czy tak pięknie ;) Jordania zajmuje 42 miejsce na świecie pod względem zabitych na drogach ma 100000, a śmierć w wypadku jest 7 najczęstszą przyczyną zgonu w tym kraju. Dla porównania w Polska jest 139 w tym rankingu, a śmierć na drodze jest nr 16 wśród przyczyn śmierci.

Link

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Vami napisał:

Wolność = ryzyko. Jak mawiał Eisenhower do lewaków, jest takie miejsce, gdzie jest darmowe żarcie, spanie i iluzja bezpieczeństwa. Więzienie.

Eisenhower to ten, za ktorego byl podatek progresywny 91% powyzej 400k dochodu?

  • Lubię! 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Vami napisał:

Nie incele, tylko normalni ludzie - w przeciwieństwie do mitomanów, białorycerzy i cucków od "dżender gap".

A to nie powinno być tak, że Bolt może sobie lubić i faworyzowac kogo chce, nawet kobiety, gejów albo czarnych? 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Vami napisał:

Wolność = ryzyko. Jak mawiał Eisenhower do lewaków, jest takie miejsce, gdzie jest darmowe żarcie, spanie i iluzja bezpieczeństwa. Więzienie.

Jest też zdrowy rozsądek, życie to nie komputer, ze są 0 i 1. Ja nie wiem co w tych libertariańskich łbach się lęgnie, że tak łatwo szafują życiem, brak doświadczenia życiowego czy jakiegokolwiek rozsądku? Eisenhower też mi wielki autorytet, całe życie żołnierz tyłowy, a potem pod ochroną jako prezydent. Zawsze takie uprzywilejowane elity mają najwięcej do powiedzenia o poświęceniu życia, a sami jakoś nieskorzy.

  • Lubię! 4
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...