Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dopóki to jest kwestia jednej firmy o której na dodatek nigdy wcześniej nie słyszałem, to oczywiście nie ma większego znaczenia. Ale owszem - bardzo śmiałbym się z bólu dupy o pay gap, gdyby takie rozwiązanie weszło ustawowo we wszystkich firmach i w związku z tym mężczyźni pracowali o dzień więcej. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Firma absolutnie nie jest anonimowa, choć porównać do Bolta ciężko.

 

Śmiałbyś się z pay gap? A jaki to ma związek? Czy ten jeden dzień redukuje te różnicę?

Jeden dzień pracy oznacza, że ok. 5% age gap jest w pełni sprawiedliwy (bo ten jeden dzień, to w zaokrągleniu 5% miesiąca pracy). 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ajerkoniak napisał:

OIDP to jest wyższy. Plus to dziwne założenie, że wszyscy by z miejsca korzystali. Pomijając, że to nie jest rozwiązanie na pay gap.

Mówimy tutaj teoretycznie, bo takiego prawa nie ma i nawet nie ma planów jego wprowadzenia. Mimo wszystko jako przedsiębiorca, żeby nie być na tym stratny musiałbym założyć, że skoro kobieta ma prawo do takiego przywileju to z niego skorzysta. Czyli przepracuje mniej, czyli przyniesie mi mniejszy dochód. To duże uproszczenie, bo może się okazać, że dana kobieta (albo nawet ogólnie kobiety) pracują przez to wydajniej w inne dni w miesiącu, ale jednak pewne założenie teoretyczne trzeba przyjąć. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, szramek napisał:

 

Yyy, tzn jak Lechia nabroiła bardziej to kibice Lecha powinni być bezkarni czy jak? Bo nie kumam tej logiki

 

Nie. Zupełnie nie. Bardzo dobrze że ich zatrzymano. Ale zatrzymywanie ludzi którzy ukradli flage w momencie, gdy po kraju hasaja sobie ludzie, którzy spowodowali zagrozenie zycia i zdrowia jest jak dla mnie trochę dziwne. Ale rozumiem fakt ze ktos im porwal sektorowke i wyzywal z trybun usprawiedliwia obrzucenie sektora racami sprawa zamknięta. 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Fenomen napisał:

kurde, wyjazd do Barcelony pod coraz wiekszym znakiem zapytania :-k wirusa jako takiego sie nie boje, bo moge sie nim zarazic tak samo w PL jak w ES, ale jest ryzyko, ze zamkna lotniska i nie bedzie jak wrocic :-k

Ja jutro do Niemiec, ale do landu gdzie jest jeden przypadek wirusa, więc raczej nic mi nie pozamykają. No i jadę autem :keke:

Btw po Chinach, Korei Płd, Włoszech i Iranie miejscem na Ziemi gdzie jest najwięcej chorych jest...MS Diamond Princess, na którym jest prawie 700 chorych :-k

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, me_who napisał:

Ja jutro do Niemiec, ale do landu gdzie jest jeden przypadek wirusa, więc raczej nic mi nie pozamykają. No i jadę autem :keke:

w sumie to ciekawe, ze mimo ze w Niemczech jest duzo wiecej przypadkow i kraj jest sporo wiekszy, to jednak Hiszpania ma wieksza dynamike przyrostu nowych zachorowan :-k

https://www.worldometers.info/coronavirus/

Odnośnik do komentarza

 

36 minut temu, Brudinho napisał:

 

Nie. Zupełnie nie. Bardzo dobrze że ich zatrzymano. Ale zatrzymywanie ludzi którzy ukradli flage w momencie, gdy po kraju hasaja sobie ludzie, którzy spowodowali zagrozenie zycia i zdrowia jest jak dla mnie trochę dziwne. Ale rozumiem fakt ze ktos im porwal sektorowke i wyzywal z trybun usprawiedliwia obrzucenie sektora racami sprawa zamknięta. 

 

nie wiem czy trollujesz, ale to co sie dzieje na stadionie Lecha to jest jedna wielka beka od dluzszego czasu :D "mamy kurwa dosyc" i przerwanie meczu, wziecie sektorowki Lechii, ktora zostala zatrzymana przez ochrone (!!!!) i przekazana kibicom z Poznania, come on bruh :) 

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem trochę tej paniki :-k Tenisiści gości są w Europie od dawna, są pod stałą opieką lekarzy, więc oni nie podpadają pod grupę ryzyka. Ile osób może kupić bilety na takie zawody w takim małym mieście? Z 1000? Jakoś nie słyszałem, żeby zamykano centra handlowe, gdzie przewija się masa osób, czy żeby w niedzielę były nieczynne kościoły.

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...