Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, schizzm napisał:

Nie :D

Gram ze znajomym, jesteśmy absolutnymi amatorami, a moja jedyna styczność z trenerem to było kilka lekcji z 20 lat temu

Najważniejsze że pomimo naszej nie udolnosci czerpiemy z tego pełna frajdę ;)

(aczkolwiek nie powiem, chodzi mi po głowie wykupienie kilku lekcji) 

To bierz lekcje, bo naprawdę szkoda się męczyć :D

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, schizzm napisał:

Dzisiaj dzień tenisa, także japa sama się cieszy, tym bardziej że prawdopodobnie jednak nie będzie wstępnie prognozowanego deszczu :)

Damn jak ja tego zazdroszczę, moi znajomi nei chcą słyszeć o tym :( 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, szramek napisał:

LOL, incele z wykopu drugi dzień żyją promocją bolta dla kobiet XD 

Nie incele, tylko normalni ludzie - w przeciwieństwie do mitomanów, białorycerzy i cucków od "dżender gap".

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Hajd napisał:

Niczego w tym momencie bardziej nie chcialbym zobaczyc od reakcji kogoś z Pisu na ten temat

 

FB_IMG_1583435860627.jpg

Pewnie ja jestem inny, ale mimo, że JP2 nie cenię jakoś szczególnie a na pewno członkiem PiS nie jestem, to opisany motyw jest dla mnie odrażający. I uważam, że świat byłby bez niego lepszy.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Gilbert napisał:

 

Kiedyś codziennie pobudka o 4:45, żeby podjechać na busa o 5:15, którym na około 7:30 byłem w Krakowie.

Wracałem do domu około 18:30 jeśli zdążyłem na wcześniejszy bus powrotny, a jeśli nie to około 21.

 

Da się.

To brzmi niemal jak cytat z "bo ja mam dobre połączenie..."

Odnośnik do komentarza

"Erdogan and his delegation travelled to Moscow to meet with Putin. Putin had them stand under the statue of Catherine II, the Empress of Russia who crushed the Ottoman Empire in the Russo-Turkish War (1768–1774). The war in which Russia obtained the Crimea. It doesn’t get more humiliating than this for Erdogan."

 

Chad Vlad :wub:

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Vami napisał:

Nie incele, tylko normalni ludzie - w przeciwieństwie do mitomanów, białorycerzy i cucków od "dżender gap".

 

To ja nie mogę się doczekać na buldupy o to:

 

https://noizz.pl/spoleczenstwo/plny-lala-daja-wolne-swoim-dziewczynom-na-przezycie-okresu/2zvrzbt?utm_source=fb_onet&utm_medium=social&utm_campaign=allonet_social_24h&fbclid=IwAR13NJSmwLwNxe9IB4A5V4GXTocizqlQ4boKXWxrTkOmesmrCyLcoQIuOwo

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...