Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Zaskakujące ale dobre wzmocnienie Raptorsów :) Przydałby się jeszcze PF, bo ani Davis ani Johnson mnie nie przekonują. Póki co pierwsza piątka wygląda tak: Calderon - Barbosa - Barnes - Davis/Johnson - Bargnani. Nie jest źle, a na ławce są jeszcze Jack, Weems czy DeRozan. Może jakimś cudem uda się wczołgać na 8. miejsce :-k

Odnośnik do komentarza

No tak, Barnes był przymierzany do któregoś z faworytów, ale w sumie nie dziwię mu się, że wybrał Raptors, dostał tam pewnie z 2/3 razy więcej, w sumie każdy ma go za przydatnego zawodnika a nikt nie chciał wyłożyć trochę więcej kasy, dobry ruch.

Raptors pozyskali jeszcze Kleizę (tzn złożyli ofertę, ale Nuggets pewnie nie wyrównają), a przez to komplikuje się sprawa z transferem Barnesa... na razie jest problem, bo okazało się, że Raptors nie mają kasy w salary, a Magic nie mogą go dać w snt ;]

Odnośnik do komentarza

Zaskakujące ale dobre wzmocnienie Raptorsów :) Przydałby się jeszcze PF, bo ani Davis ani Johnson mnie nie przekonują. Póki co pierwsza piątka wygląda tak: Calderon - Barbosa - Barnes - Davis/Johnson - Bargnani. Nie jest źle, a na ławce są jeszcze Jack, Weems czy DeRozan. Może jakimś cudem uda się wczołgać na 8. miejsce :-k

Barga może grać chyba na PF, a wtedy na C Shaqa? ;)

Odnośnik do komentarza

Przecież widziałem.

 

Do obozu przygotowawczego kadry USA dołączył... JaVale McGee :lol: Już Chandler mnie rozbawił, a powołanie centra Wizards to już kompletny rotfl. Rozumiem, że Krzyzewski buduje nową kadrę (na MŚ nie zagra żaden z zawodników z kadry na IO w Pekinie), ale to już przesada.

Odnośnik do komentarza

McGee podobno dobrze prezentował się w SL. Wspaniałym zawodnikiem nie jest, ale tyle centymetrów pod koszem zawsze się przyda ;) Coach K pewnie widział jego wsady z SL i mu się spodobały ;)

 

Jak już o SL i wsadach to tutaj najlepsze dunki SL 2010: http://www.youtube.com/watch?v=va8Mr4dh4kg&feature=player_embedded

 

 

Odnośnik do komentarza

Juwan Howard podpisał jednoroczny kontrakt z Heat za minimum dla weterana.

 

C.J. Watson został nowym graczem Bulls, Byki pozyskały go przez S&T, a Warriors otrzymali pick w drugiej rundzie draftu 2011.

 

Dooling podpisał 4/2 z Bucks.

 

Cavs chcą się pozbyć Delonte Westa.

 

Brockman trafił do Bucks, a Jackson i pick w drugiej rundzie draftu do Kings.

 

James Jones zostaje w Miami, dostał 1/1.

 

Rich Cho został nowym GM Blazers.

Odnośnik do komentarza

Chris Paul ma się spotkać z szefostwem Honets i zapytac się jak widza szanse szybkiego wzmocnienia zespołu. Jeśli klub nie przedstawi ciekawych opcji, CP3 może poprosić o rozpoczęcie rozmów transferowych z 4 klubami: Mavs, Blazers, Knicks i Magic.

 

Allan Houston jest faworytem do objęcia stanowiska GM w Knicks.

Odnośnik do komentarza

Lakers pozyskali Theo Ratliffa + najprawdopodobniej Barnesa, dobre ruchy uzupełniające skład. Odejdzie na pewno Powell (już odszedł?) do Atlanty.

O transferze CP3 wspominano już kilka tygodni temu, wtedy wyglądało to na mega plotkę, teraz widać, że coś w tym było.

Odnośnik do komentarza

Fajne zestawienie. Dużo poukładało mi w głowie po transferowym zamieszaniu.

 

Patrząc na Knicks widzę niestety, że odszedł center Earl Barron. A to przecież spore objawienie końcówki ubiegłego sezonu. Ten mierzący 213cm (wreszcie wzrost prawdziwego centra) były gracz Heat zagrał w 7 spotkaniach (w tym 6 w pierwszej piątce) i zaliczał średnio 11,7 pkt i 11,0 zb. na mecz. Były wobec niego spore nadzieje. Może poszło o kasę... :-k

Odnośnik do komentarza

CJ Watson trafił do Bulls.

Ciekawe wzmocnienie w Sacramento, kontrakt z Kings podpisał Antoine Wright. Dobre uzupełnienie składu na pozycjach 2 i 3 :) Ja nadal nie mogę się doczekać na porządnego PG, chyba że Reke będzie znowu grał na tej pozycji.

Odnośnik do komentarza

ze polisz hamer na pirsej stronie NBA :-)

 

 

+

Monday, July 27

Atlanta signed forward Josh Powell.

Boston re-signed guard/forward Marquis Daniels.

Chicago signed forward/center Kurt Thomas.

Minnesota traded guard Ramon Sessions and forward Ryan Hollins and a future second-round pick to Cleveland for guards Delonte West and Sebastian Telfair.

New Jersey named Bobby Marks assistant general manager.

Phoenix waived forward Taylor Griffin.

Toronto signed forward Linas Kleiza to a multiyear contract.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...