Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie nie wiadomo, kiedy Baron wróci do gry. Problemy z dyskiem to poważna sprawa i oby się nie okazało, że NYK zakontraktowali koszykarskiego inwalidę.

 

 

Nawet jeśli, to co z tego? Dostał minimalny kontrakt, więc nic nie ryzykują. Mogą jedynie zyskać.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się. To też nie mówię, że Knicks zrobili błąd. Tylko że nie ma się co napalać za wcześnie na miłą dla oka pierwszą piątkę NYK Chandler-Amare-Melo-Fields-Davis.

 

Ja jestem pod wrażeniem składu Clippers. O dodaniu CP3 napisano już wszystko, ale obecność Butlera i Billupsa czyni z tej ekipy pewnego kandydata do playoffs.

Odnośnik do komentarza

Suns muszą wieeele poprawić jeżeli chcą walczyć o PO w tym sezonie, ich gra w obu meczach wyglądała słabo. Beznadziejna skuteczność i impotencja w ofensywie kiedy na boisku nie ma Nasha to największe problemy (obronę pomijam bo to klasyka). Na dodatek fatalna gra Frye'a i Shannona Brown'a. Podobno już dziś wieczorem ma dołączyć do drużyny Michael Redd. Z jednej strony przyda się każde wzmocnienie, z drugiej strony robi się tutaj dom starców. Najbliższy mecz grają znów z Hornets, jeżeli zagrają tak jak z 76ers to nie ma mowy o szansie na zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza

Niezwykle zasmuca mnie postawa Bostonu. Sympatyczni emeryci wznieśli się na wyżyny w meczach z New Yorkiem i Miami. Wczorajszy mecz natomiast zupełnie sobie odpuścili, fatalna wręcz skuteczność w ataku. Wszyscy sympatycy Celtics z utęsknieniem czekają chyba chwili w której do gry wróci Pierce, jak myślicie czy jest on w stanie poprowadzić swoich kolegów do zwycięstw ? Ciekawe co pokaże Pietrus, czy dobrze wkomponuje się w grę Bostonu.

Oglądałem wczorajsze spotkanie Indiany z Toronto i śmiało można powiedzieć, że Pacers mają moc. Generalnie mogli pojechać Toronto wysoko, jednak w ich grze zauważyć można było pewne przestoje. Początek pierwszej kwarty to naprawdę fatalne pudła, mimo dobrej gry w defensywie, akcje ofensywne strasznie kulały. Potem gdy już udało im się odjechać odpuścili sobie na własne życzenie i doprowadzili do nerwowej końcówki. Na brawa zasługuje postawa Raptors, którzy przez wielu wskazywani są jako czerwona latarnia ligi. W pierwszym meczu na własnym terenie pokazali zadziorność i duże chęci do gry, przy dobrych wiatrach myślę że są w stanie napsuć troszkę krwi faworytom.

 

Ps. W dziedzinie NBA jestem laikiem, dopiero w tym sezonie na serio wkręciłem się w NBA, wcześniej sporadycznie oglądałem parę spotkań na sezon. Powiedźcie mi czy istnieje opcja wykupienia ILP np. na miesiąc, a potem po prostu prawo do oglądania wygasa ? Czy też płacenie miesięczne oznacza coś w charakterze rat, w sensie że nie da się już tego zatrzymać ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zmiany w trakcie weekendu gwiazd:

 

Nowa formuła Rising Star Challange. Władzę NBA postanowiły zrezygnować z dotychczasowej (rookie vs sophomores) i wymieszać graczy z poszczególnych naborów. Asystenci trenerów wybiorą pulę graczy, z której generalni managerowi w postaci Shaqa i Sira Charlesa wybiorą swoje teamy (po 9 zawodników).
Odnośnik do komentarza

Przynajmniej będzie ciekawie.

 

A teraz smutniejsza wiadomość

Chauncey Billups niestety nie zagra już w tym sezonie. Badania wykazały zerwany lewy achilles, via LA Times

http://www.facebook.com/pages/NBA-20H/343961628971557

 

Wielka szkoda. Z nim byli dużo mocniejsi. Teraz to już naprawdę będą musieli mocno się starać o Smitha :-k

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

eh no i nie wiem czy opłaca się zarywać nockę :/ na koncie LP w ogóle nie widzę, że mam jakąś "paczkę".... niby mogę wejść przez konto NBA All-Access ale nic nie działa :/

 

Edit:

@lotokot

a jaki miałeś komunikat na ekranie? Próbowałeś oglądać przez konto All-Access?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...