Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jakim cudem ale wyeliminowaliśmy Milan i awansowaliśmy do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. To póki co mój największy sukces w tym FM. Niestety, czeka tam na nas Manchester City, z którym nie wygrałem chyba nigdy w życiu.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, verlee napisał:

a jak robicie transfery? ja się pochwalę, bo od kilku wersji bawię się, żeby próbować być na plusie i w 2020 idzie mi idealnie póki co:

 

 

  Ukryj zawartość

 

 


1161947866_Screenshot2020-02-23at13_27_03.png.8417ef7ab3c569f52250bce8ed303f3c.png
 

 

 

U mnie od 2018 za wszystkie negocjacje odpowiada dyrektor sportowy.

Odnośnik do komentarza

Ja pierdolę jaki szrot przyszedł z tegorocznego narybku z akademii. Same beztalencia.

Teraz, verlee napisał:

chyba nie, ale co to za różnica, to tylko tak o ;)

 

No to też zawsze staram się więcej zarobić niż wydać :)

O, mój 18-letni napastnik zadebiutował w reprezentacji A swojego kraju. Co prawda są to Wyspy Zielonego Przylądka, ale zawsze :kekeke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ni chuja bym nie oddał negocjacji dyrektorowi, zawsze muszę każdy kontrakt negocjować sam. Juniorom zawsze wypierdalam te procenty jako coroczna pensja, a tym bez work permit ostatnio cały czas daje opcję przedłużenia kontraktu przez klub. Jak się uda to nawet o 3 lata co sprawia, że nie ma znaczenia czy dostanie pozwolenie bo gra i tak przedłuża kontrakt, a ja mam dodatkowe sezony żeby na to pozwolenie zapracował :D

A z transferami to zawsze byłem fanem szybkiego zainwestowania w taką mocną meczową 18tkę z szybkim wyprzedawaniem szrotu (nawet za niskie kwoty, po prostu mnie kurwica bierze jak mam takiego np Walcotta, szybkość 13, dośrodkowania czy wykańczanie na atrybucie "wyjebie się o piłkę" i pobiera 110k/tygodniowo) i dokupywaniem młodzieży hurtem. Potem korzystam z tej młodzieży, która mi pasuje pod taksę, a resztę sprzedaje z % od następnego transferu i jak najmniejszą ilością klauzul.

A przy okazji to spóźnione wszystkiego naj panie @krzysfiol!

  • Lubię! 4
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Zanim wyjdę do kina, to jeszcze napiszę tylko, że Francja u mnie nie przegrała meczu w eliminacjach do Euro od... 22 lat (!). Obecnie od 5 spotkań nie straciła bramki, co już jest wyłącznie moją zasługą. Gorzej, że Mbappe ma już 32 lata.

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...