Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, krzysfiol napisał:

Nie wiem dlaczego, ale właśnie sobie wyobraziłem to, że FYM z Iconem regularnie rozmawiają na facebooku i wspominają stare, dobre czasy i to, jakie te forum teraz złe i niedobre. 

Icon miał swoje zakręty w głowie, ale nie sądzę, żeby się kolegował z FYMem po tym jak nas obrobił. Prędzej z vetrem, to był chyba najwierniejszy z wiernych modów pod jego rządami :)

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, me_who napisał:

Icon miał swoje zakręty w głowie, ale nie sądzę, żeby się kolegował z FYMem po tym jak nas obrobił. Prędzej z vetrem, to był chyba najwierniejszy z wiernych modów pod jego rządami :)

 

Jedynie na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, lad napisał:

Używasz nagrywania? Jak nie to daj znać to ci zrobię jakąś wymianę jak będę mógł. Jak używasz to niestety jesteś skazany na to co masz.

Już nie, bo nie działa GUIDE, więc mogę nagrywać tylko jeden program do przodu a nie zaplanować nagrywanie :roll: Pozbyłbym się gunwa, ale mam tam ponagrywane filmy, które są ekstremalnie rzadko w TV, a do których lubię sobie wracać jak pykam na kompie i lecą w tle. Ale dzięki za propozycję ?

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, szramek napisał:

Ja pierdolę, jak zgnilem z tego tłumaczenia:

 

Dziennikarka brytyjskiego lewicowego dziennika „Guardian” Suzanne Moore napisała na Twitterze: „Cześć, redaktorze. Jordan Peterson zaszył się na odwyku w Rosji. Pie…ol mnie delikatnie piłą łańcuchową… pozwól mi opisać tę historię.

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, lad said:

Ja pierdolę, jak zgnilem z tego tłumaczenia:

 

Dziennikarka brytyjskiego lewicowego dziennika „Guardian” Suzanne Moore napisała na Twitterze: „Cześć, redaktorze. Jordan Peterson zaszył się na odwyku w Rosji. Pie…ol mnie delikatnie piłą łańcuchową… pozwól mi opisać tę historię.

Taaa, też jebłem :D  Co tam za głąby muszą pracować, żeby tłumaczyć jakimś autotranslatorem

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...