Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ajerkoniak napisał:

Dzisiejsze pytanie to czy iść na napoletane czy klasyczną włoską :-k

 

Zjedz klasyczną polską drożdżówę z sosem pomidorowym nakładanym chochlą i goudą tartą na wierzchu :wub:

 

Ja pizzę ostatnio robiłem dwa razy w tym tygodniu, więc póki co dość, choć został mi jeszcze sos. Podobnie mam z ramenami. Zrobiłem 10 litrów ramenu przez ostatnie 7 dni. Zostało mi jeszcze 250 ml bulionu i mam dość. Wczoraj upiekłem chleb wiejski z przepisu Hamelmana, a od 3 dni karmię zakwas żytni na fajny 100% żytniak na zakwasie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Gadałem se jakoś ostatnio z ziomkiem, że w nowych kulkach w ogóle nie da się grać pozycją AMC. Będąc szczerym... rzeczywiście, od kilku wersji w ogóle nie grałem typową 10 w moich taktykach. No i postanowiłem to zmienić :) znalazłem sobie klub w 3 lidze portugalskiej, z zajebistym rozgrywającym. No i ustawiłem go właśnie za plecami napastnika.

 

image.thumb.png.c09ec9a573bcd830d6219f484cec8fa3.png

 

Efekty? Jak dla mnie... cool! Fajnie się na to patrzy, fajnie mi się budowało taktykę wokół niego. To prawdopodobnie moje ostatnie podrygi testujące kulki przed najwspanialszą przygodą menadżerską. Czyli journeymanem! 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

W drugim sezonie udało się poprawić atak nie psując jednocześnie obrony i wygląda to bardzo dobrze przed przerwą zimową. 

 

2ba61cc00ed37.jpg

W lecie sprowadziłem Davida Neresa za 25 mln € i teraz ładują z Piątkiem bramki, że aż miło :D Aktualnie Piątek - 11, Neres - 10. 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Rise of the Tomb Raider zrobiony na 100%

 

Gra na 3+/4-. Szału nie ma, da się pograć. Ostatecznie najfajniejsza jest eksploracja i zbieranie znajdziek, fabuła słabiutka, walka lata świetlne za uncharted, zero frajdy, wręcz uczucie "ech, znowu trzeba walczyć". Grałem na poziomie Weteran i... było za łatwo, połowę przeciwników wytłukłem rushujac z czekanem :roll:

 

No ale skończę trylogię, będzie jakaś ładna cena na Shadow na PS4, to się zaopatrzę :)

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...