Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Vami napisał:

Eh wszędzie wpierdol. W życiu wpierdol, to komputer powinien być odskocznią, a tu też wpierdol....

Wlasnie dlatego mam plan odpoczac od netowych szachow. ;)

 

Czemu w zyciu wpierdol? Mowisz pod katem interesow?

38 minut temu, szramek napisał:

 

Nawet brutto nie :P

Widocznie mam jakieś inne atuty :D 

Niech zgadne: przyszedles umyty i prowadziles konwersacje?

Odnośnik do komentarza

Każdego dnia wpierdol na każdym froncie. Zwłaszcza finansowo. Eh. Marzy mi się dobrze płatna praca, ale nic nie umiem, co jest warte jakichkolwiek sensownych pieniędzy. Mam 35 lat i zero doświadczenia oraz umiejętności pożądanych na rynku. Oczywiście winić mogę tylko siebie. Nie wspominam nawet o firmie, która nawet jakbym wszystko sprzedał co mam na magazynie i odzyskał pieniądze od wszystkich moich dłużników, to i tak by była na minusie.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, SZk napisał:

Czyli kurs programowania...

 

Nie wiem, czy Cie to pocieszy, ale dobrze platna praca nie zalatwia sprawy, tez mozesz sie mimo zarobkow czuc jak przegryw.

 

Moim jedynym problemem jest brak tak na oko miliona dolarów. Gwarantuję, że rozwiązałoby to wszystkie moje problemy.

4 minuty temu, verlee napisał:

@Vami trzymaj się mocno — z własnego doświadczenia wiem, że czasem trzeba po prostu przetrwać gorsze chwile, a fortuna może się zawsze odmienić 

Dzięki. Niestety z dnia na dzień jest gorzej.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Vami napisał:

Eh ten FM jest zjebany... Kiedyś to się młóciło wszystkich, a tu chuja, co byś nie zrobił to i tak wpierdol. Jak w życiu...

Przestań kurwa marudzić! :D 

 

Posłuchaj sobie wyzwoleńczych pieśni zapodawanych przez forumowych DJ'ów i się odpręż.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, lad napisał:

Na razie się zastanawiam jakim cudem tego nigdy nie słyszałem/nie widziałem :D 

 

 

 

 

Nie wiem jak tego mogłeś nie widzieć, ale Liroy naprawdę stanowił wtedy forpocztę hip-hopu w Polsce, nawet jeśli to dziś wygląda śmiesznie. A jego opus magnum, czyli Scyzoryk broni się do teraz, do tego jak dobrze posłuchać, to bardziej zabawa słowem i formą, niż na serio, w przeciwieństwie do takiego Rycha Pei np.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...