Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

15 hours ago, Man_iac said:

To mnie musisz oświecić, bo naprawdę nie wiem, co tu tłumaczyć. Skoro uważasz, że nieprawdą jest, że możliwość wyższych zarobków zwiększa produktywność to po cholerę w praktycznie każdej firmie są premie wynikowe? No chyba, że kwestionujesz to, że podatki zmniejszają dochód. 

Ale skąd Ty sobie wymyśliłeś że połowę miałbyś komuś oddawać.

Poza tym z drugiej strony - wypruwasz sobie żyły dla firmy i dostajesz jakąś marną podwyżkę a widzisz że prezes co rok zmienia furę na nową i jeździ dwa razy do roku na Bahamy. Jak to wpłynęło by na twoją produktywność?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kurde totalnie nie ciagnie mnie do FM :-k NiNie wiem co się stało, chyba wyroslem. 

Tymczasem skończył się stresujący tydzień z lataniem po bankach i finanse ustabilizowane. I dobrze bo miałem kurewskie nerwobóle już z przesilenia pogody i tych soraw i ciężko się nawet oddychało. Teraz lżej na serduszku. 

 

Czekam na czas, kiedy mój mózg stwierdzi "kurwa Brudi czas przestać komplikować sobie życie" :roll:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, Brudinho said:

Kurde totalnie nie ciagnie mnie do FM :-k NiNie wiem co się stało, chyba wyroslem. 

Tymczasem skończył się stresujący tydzień z lataniem po bankach i finanse ustabilizowane. I dobrze bo miałem kurewskie nerwobóle już z przesilenia pogody i tych soraw i ciężko się nawet oddychało. Teraz lżej na serduszku. 

 

Czekam na czas, kiedy mój mózg stwierdzi "kurwa Brudi czas przestać komplikować sobie życie" :roll:

 

To się nie wydarzy :keke: 

 

Co znowu z finansami się spierdoliło? :-k 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Kinas napisał:

sprzedajesz? przeprowadzka?

 

Wynajmuję. Najemcy się wyprowadzili, zostawili straszny syf, powyrywane gniazdka niektóre, ściany zabrudzone, itd. I jako ten przebrzydły kapitalistyczny landlord oddałem im całą kaucję.

 

Więc w zeszłym tygodniu gość mi gniazdka powymieniał, ja z Justyną posprzątaliśmy po tych syfiarzach i wystawiłem na nowo. Dziś przychodzi pierwszy potencjalny najemca. Pracujący człowiek, więc jest nadzieja, że będzie dbał, bo mam dosyć brudasów. Jeszcze wcześniejsi ukrywali, że trzymają kota i kuwetę. Mam nadzieję w końcu mieć dobrego, solidnego najemcę, który nie tylko płaci na czas, ale przede wszystkim dba na bieżąco o mieszkanie.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, T-m napisał:

 

To się nie wydarzy :keke: 

 

Co znowu z finansami się spierdoliło? :-k 

 

Zacząłem spłacać długi "z górką" prawie likwidując poduszkę, więc rozwalilo sie auto,ktoś tam nie zapłacił i płynność uciekła. Doszło do tego że w zeszły tydzień przeżyłem mając 7 zł na koncie :roll:

Odnośnik do komentarza

Wczorajsza uchwała SN dotknęła mnie szybciej, niż myślałem - po 9 miesiącach oczekiwania na termin rozprawy w sądzie apelacyjnym właśnie mi ją odroczyli, bo skład był nieprawidłowy. Odroczenie bez terminu.

W grę wchodzi jedynie sześciocyfrowa suma dla moich klientów.

Dziękuję pan PiS, obyś pan w piekle sczezł.

Odnośnik do komentarza
37 minutes ago, Brudinho said:

Zacząłem spłacać długi "z górką" prawie likwidując poduszkę, więc rozwalilo sie auto,ktoś tam nie zapłacił i płynność uciekła. Doszło do tego że w zeszły tydzień przeżyłem mając 7 zł na koncie :roll:

 

Wyprostowane?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, szramek napisał:

Ale skąd Ty sobie wymyśliłeś że połowę miałbyś komuś oddawać.

Poza tym z drugiej strony - wypruwasz sobie żyły dla firmy i dostajesz jakąś marną podwyżkę a widzisz że prezes co rok zmienia furę na nową i jeździ dwa razy do roku na Bahamy. Jak to wpłynęło by na twoją produktywność?

 

To jest chyba właśnie słynne lewackie spierdolenie, osobiście nie mam problemu z tym, co sobie kupują moi prezesi, i chyba ostatnią rzeczą, która mogła by mi się nie podobaç w pracy to ekstrawagancje właścicieli. Jeden pracownik będzie zazdrościł i zlorzeczyl, drugi to oleje (tu się chyba łapię, niestety) a trzeci będzie dążył by mieć lepiej i też kiedyś móc tak szaleć. 

  • Lubię! 5
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...