Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Man_iac napisał:

To zaskakujące. 

Czemu? Pokazali odczytanie sentencji uchwały i pierwszą część ustnego uzasadnienia. To było trochę tak, jak opowiadanie o operacji jakąś sondą. Niewidowiskowe, dla laików niezrozumiałe, choć dla pacjenta niezwykle istotne.

IMO przeciętny Polak nic z tego nie zrozumiał. Odpowiednio ustawione gadające głowy mu za to wyjaśnią, jak ma to zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, wwosik napisał:

Nieźle. Po raz pierwszy w życiu miałem touch & go. To jest dokonaliśmy kołami pasa startowego i wtedy pełną moc i odejście. Drugie podejście też cokolwiek niespokojne ale wszystko ok. Chyba wieje dzisiaj.

Tak to nigdy nie miałem, jedynie kołowanko nad lotniskiem, ale już nie pamiętam z jakiego powodu, czy wiatru czy śnieżycy :-k 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ingenting napisał:

Wszedłem na forum poczytać o zwolnieniach w CD Project albo nowym wirusie, a tu kolejna dyskusja o akapie. xD

Kwarantanna na kilkanascie milionow ludzi to rzeczywiscie sytuacja bez precedensu, chyba nigdy sie nie zdarzyla w historii, ciekawe jak to wyjdzie. Ciekawe jest tez to, ze jedynym w Chinach laboratorium, w ktorym mozna bezpiecznie pracowac nad tym wirusem, jest wlasnie laboratorium otwarte w tym miescie, wiec dalo to oczywiscie poczatek mniej lub bardziej powaznym teoriom spiskowym. Z drugiej strony epidemia SARS, czyli podobnego wirusa, zostala dosc dobrze opanowana. Poza tym nie ma solidnych dowodow na to, ze ten nowy wirus przenosi sie z czlowieka na czlowieka, a nawet jesli tak, to nie dzieje sie to szczegolnie szybko/latwo. WHO chwalilo tez Chinczykow za szybka interwencje i transparentnosc w porownaniu do poprzednich analogicznych sytuacji - szybko poinformowali miedzynarodowa opinie publiczna i stanowczo zadzialali, zamiast krecic.

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

A ja miałem dziś taką przygodę w sądzie. Występowanie w sądzie okręgowym w sprawie ZUS to dla mnie nowość bo zajmuję się podatkami i na co dzień bywam w sądach administracyjnych. Otóż reprezentuję klienta w sporze z ZUS. Trzy miesiące temu został wyznaczony termin rozprawy, sąd wzywa bym udokumentował swoją zdolność procesową - czyli czy mogę reprezentować klienta w sądzie. Przedstawiam w związku z tym łączącą nas umowę  o stałą współpracę i własne uzasadnienie (trzy miesiące temu). Dziś zjawiam się na sali a sędzina twierdzi, że nie dopuszcza mnie do rozprawy bo moja umowa obejmuje wprawdzie składanie odwołań do sądu ale nie ma zapisu o reprezentowaniu w sądzie. No i w związku z tym rozprawa została odroczona do... 27 sierpnia. 

 

A druga dziwna instytucja, z którą miałem do czynienia to Multimedia. Jako że zakończyłem korzystanie z ich usług to musiałem oddać sprzęt (czyli modem). W Warszawie nie mają swojego BOK ale akurat dziś byłem w Lublinie (a tam mają BOK). Więc oddaję modem a babka do mnie: a gdzie kabel sieciowy? Za brak kabla sieciowego pobieramy 20 zł opłaty. Nosz kuźwa - w piśmie wzywali mnie do zwrotu sprzętu a na moje kabel nie łapie się do tej definicji.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, tio napisał:

A druga dziwna instytucja, z którą miałem do czynienia to Multimedia. Jako że zakończyłem korzystanie z ich usług to musiałem oddać sprzęt (czyli modem). W Warszawie nie mają swojego BOK ale akurat dziś byłem w Lublinie (a tam mają BOK). Więc oddaję modem a babka do mnie: a gdzie kabel sieciowy? Za brak kabla sieciowego pobieramy 20 zł opłaty. Nosz kuźwa - w piśmie wzywali mnie do zwrotu sprzętu a na moje kabel nie łapie się do tej definicji

Chyba oczadziała. Na zapleczu takich kabli leży pewnie z tysiąc. Obsługa klienta w tej firmie to jakiś kiepski żart niestety.

 

Ja ostatnio mam kosę z BOK. Strasznie dziwni ludzie tam pracują.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Pulek napisał:

jadę jutro na działkę, PRAWDOPODOBNIE rozpocznę nową karierę, która ma jeden, podstawowy cel - wykreować wyjebanego grajka na pozycji AMC (klasyczna 10) :-k od kilku wersji nie potrafię nikim grać na tej pozycji, no i tak sobie wymyśliłem, że w tej wersji to ogarnę

a mi sie w koncu taki trafil - Diogo Guedes :) musi troche popracowac nad wytrzymaloscia, ale technicznie jest wyjebany w kosmos :)

 

czolem!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...