Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, beeres napisał:

 

No i zajebiście, brzmi jak sensowny plan. Dla mnie to niesamowicie wygodna forma czytania wysokiej klasy dziennikarstwa w ulubionej tematyce. Jakby jeszcze mieli ekspertów od innych lig to by mnie pojebało ze szczęścia. Ten gość co pisze o Niemczech jest genialny.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, ajerkoniak napisał:

 

No i zajebiście, brzmi jak sensowny plan. Dla mnie to niesamowicie wygodna forma czytania wysokiej klasy dziennikarstwa w ulubionej tematyce. Jakby jeszcze mieli ekspertów od innych lig to by mnie pojebało ze szczęścia. Ten gość co pisze o Niemczech jest genialny.

ciekawe czy chociaż wychodzą na zero, nie zdziwiłbym się gdyby rok w rok generowali duże straty

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ajerkoniak napisał:

Też bym nie był zdziwiony. Mówią w o zysku w 2020 więc zobaczymy. A są dopiero od roku chyba niecałego jeśli dobrze kojarzę :-k

no i wyszło kto nawet nie kliknął w link :keke:
 

Cytat

the company has raised a total of $139.5 million since its launch in 2016

 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Fenomen napisał:


Jest duża szansa, że w wakacje jechałem we Wrocławiu z tym samym kierowcą ;) 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Reaper napisał:

Oni też nie rozumieją, że można jeździć szybko ale bezpiecznie :roll: Zresztą sami wiemy lepiej, jaka prędkość jest bezpieczna, te ograniczenia są zdecydowanie zaniżone!

 

 

 

Jeździsz zawsze przepisowo, czy czasem Ci się zdarza jechać trochę za szybko?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Misiek napisał:

Jeździsz zawsze przepisowo, czy czasem Ci się zdarza jechać trochę za szybko?

Pewnie zależy gdzie, ale nieprzetrzeganie ograniczeń prędkości w Warszawie to plaga, z którą nie wiadomo jak walczyć. Dla większości (wcale nie przesadzam) kierowcó∑ widok dwupasmowej (nie mówiąc już o trzymasmowej) ulicy działa jak płachta na byka. Bo wiadomo, LEWY PAS TO NIE KÓŁKO RÓŻAŃCOWE.

Ludzie naprawdę nie rozumieją, że nie każda droga o dwóch i więcej pasach to nie autostrada.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Misiek napisał:

Jeździsz zawsze przepisowo, czy czasem Ci się zdarza jechać trochę za szybko?

 

Mogę ja?

 

Zdarza mi się jeździć nieco za szybko, ale nigdy świadomie, tzn jak tylko się orientuję, że się zapomniałem i jadę np 70-80 w zabudowanym, to puszczam pedał gazu. Uważam, że przyzwolenie na przekraczanie prędkości, bo "jeżdżę szybko, ale bezpiecznie", albo "przekraczam prędkość, ale tylko trochę" robi mnóstwo szkody.

  • Lubię! 8
Odnośnik do komentarza

Ja powiem szczerze, że byłem typowym hipokrytą xD w terenie zabudowanym jeździłem zgodnie z przepisami, ale poza to już zapieprzałem ostro ;) Rzadko jeżdżę teraz, tylko jak jestem w Polsce, no ale staram się przestrzegać przepisów, nie zawsze mi się udaje, czasami zdarza mi się jechać 10-15 km/h więcej, zwłaszcza jak się zagapię, no ale nie od razu Kraków zbudowano. 

No i należałem do pokolenia LPPG - LEWY PAS PIZDA GAZ.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

A przekonała mnie do zmiany podejścia kultura hiszpańskich kierowców, którzy zawsze przepuszczają pieszych (i to naprawdę zawsze, może z 5 razy mi się zdarzyło, że ktoś nie puścił, ale to też przez zagapienie się, bo przepraszali za to), wydają się jeździć przepisowo w mieście (poza parkowaniem, tutaj akurat mają dużo do poprawy ;)). 

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, krzysfiol napisał:

A przekonała mnie do zmiany podejścia kultura hiszpańskich kierowców, którzy zawsze przepuszczają pieszych (i to naprawdę zawsze, może z 5 razy mi się zdarzyło, że ktoś nie puścił, ale to też przez zagapienie się, bo przepraszali za to), wydają się jeździć przepisowo w mieście (poza parkowaniem, tutaj akurat mają dużo do poprawy ;)). 

O to to, pieszy tutaj to rzecz święta :)

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Misiek napisał:

Jeździsz zawsze przepisowo, czy czasem Ci się zdarza jechać trochę za szybko?

Mysle ze jakies 80-90% czasu jezdze przepisowo - mocno zmienila mi sie percepcja odkad mam dzieci. Albo po prostu wydoroslalem, bo jednak jazda im szybciej tym lepiej nie jest madra, delikatnie ujmujac. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...