Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski na nowy rok


Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Brudinho napisał:

 

Bo z tego co czytałem...to mogli dac żółta gdyby piłka nie leciała w światło bramki lub gdyby bramkarz mógł to obronić....ot przepisy :roll:

No i słusznie sędzia zrobił, od tego jest VAR, żeby się upewnić. Jest nowinka, żeby nie karać podwójnie za jedno wykroczenie tj. rzut karny i czerwona kartka. No chyba, że obrońca zrobił tak jak wczoraj.

Odnośnik do komentarza

Śmiechy śmiechami, trzeba jeszcze poczekać do końca sezonu, bo może ogarną tej bajzel w Hercie (trener nowy?), ale przy okazji bliskości środy popielcowej chyba trzeba posypać głowę popiołem i przyznać rację @Gacek. W tej chwili fakty są takie, że Milan gra o wiele lepiej (punktuje przede wszystkim), a Herthy Piątek nie zbawił.

 

Nawet jeśli to przypadek czy inny zbieg okoliczności to składa się logiczną całość.

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, jmk napisał:

Śmiechy śmiechami, trzeba jeszcze poczekać do końca sezonu, bo może ogarną tej bajzel w Hercie (trener nowy?), ale przy okazji bliskości środy popielcowej chyba trzeba posypać głowę popiołem i przyznać rację @Gacek. W tej chwili fakty są takie, że Milan gra o wiele lepiej (punktuje przede wszystkim), a Herthy Piątek nie zbawił.

 

Nawet jeśli to przypadek czy inny zbieg okoliczności to składa się logiczną całość.

 

Nie chodzi o zbawienie. Oni byli słabi w obronie już wcześniej, co się potwierdza. Gorzej, że Piątek marnuje sytuacje. 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...