Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Reaper napisał:

Jebać to Kuala Lumpur.

 

Taksówka na targ z żarciem - 8 zł.

Zajebiste dim sumy - 10 zł.

Piwo - 23 zł.

 

No kurwa, ja mam tu tylko jeść i wozić się taksówkami? :/ W sklepie puszka piwa 15 zł :( 

Tak - a mocniejsze alko jest chyba tylko w hotelach dla bialasow i kosztuje fortune w stosunku do innych cen. Zreszta podziwiam, ze w ogole chce Ci sie w takiej temperaturze pic alko :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Counter napisał:

No sorry, ale Gacek był potępiony przez społeczność już masę razy, a dalej utrzymuje podobny ton wypowiedzi w stosunku do swoich adwersarzy. Moim zdaniem dobra decyzja MT by zareagować, skoro reakcje zwykłych użytkowników nie są w stanie Gacka skłonić do refleksji nad swoim zachowaniem. 

thumbs ok GIF

+ milion!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, kuab napisał:

Tak - a mocniejsze alko jest chyba tylko w hotelach dla bialasow i kosztuje fortune w stosunku do innych cen. Zreszta podziwiam, ze w ogole chce Ci sie w takiej temperaturze pic alko :)

Ja na piwko zawsze chetny, a w upale szczegolnie :) a whisky dobrze wchodzi w chlodniutkim pokoju

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Misiek napisał:

 

Żeby tam nie spamować, możesz napisać dlaczego chama? Nie kojarzę aż tak jego wynurzeń :-k 

kiedyś mnie zapieklił jakimiś kretyńskimi tweetami, ale nie przypomnę sobie, czego dotyczyły :-k ale nikogo innego na plonkliście tweeterowej nie mam, więc naprawdę musiał mnie zakurwić

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Hidalgoo napisał:

wspaniale, coś czuję że od dzisiaj zacznie pozdrawiać wszystkich użytkowników forum na początku i końcu każdego posta

 

 

 

dziekuje pan modtim

Patrząc po reakcjach na posta Feanora, użytkownicy forum popierają decyzję MT (8 głosów wobec 4, które wprawdzie można różnie interpretować, ale zaryzykuję stwierdzenie, że bliżej im być w kontrze do treści posta)

Odnośnik do komentarza

Korzystam chwilowo z DAZNA (kumpel ma darmowe konto, potem ja zakładam darmowe na miesiąc) I patrząc na ofertę, zastanawiam sie czy nie pójść przez VPN na Niemcy, bo oferta tam jest kosmiczna. Jedyne, czego nie mają Niemcy, a mają Hiszpanie, co chciałbym oglądać, to ... Euroliga :/ Z drugiej strony jest MLB, NBA, NHL, NFL, europejska piłka, tenis... kurde

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kuab napisał:

Tak - a mocniejsze alko jest chyba tylko w hotelach dla bialasow i kosztuje fortune w stosunku do innych cen. Zreszta podziwiam, ze w ogole chce Ci sie w takiej temperaturze pic alko :)

Lel. Czy istnieje coś lepszego niż zimny browar w upale?

 

1 godzinę temu, Pulek napisał:

kiedyś mnie zapieklił jakimiś kretyńskimi tweetami, ale nie przypomnę sobie, czego dotyczyły :-k ale nikogo innego na plonkliście tweeterowej nie mam, więc naprawdę musiał mnie zakurwić

Często po pijaku mu się zdarzało pisać jakieś bzdury i atakować kolegów po fachu :D

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, schizzm said:

Korzystam chwilowo z DAZNA (kumpel ma darmowe konto, potem ja zakładam darmowe na miesiąc) I patrząc na ofertę, zastanawiam sie czy nie pójść przez VPN na Niemcy, bo oferta tam jest kosmiczna. Jedyne, czego nie mają Niemcy, a mają Hiszpanie, co chciałbym oglądać, to ... Euroliga :/ Z drugiej strony jest MLB, NBA, NHL, NFL, europejska piłka, tenis... kurde

 

Na dwóch urządzeniach można oglądać w tym samym czasie?

Odnośnik do komentarza

Miałem dzisiaj ciężki dzień. Moja dziewczyna ma córkę z poprzedniego małżeństwa. Byliśmy dzisiaj na imprezie rodzinnej mojej dziewczyny, jej córka nie chciała się ze mną bawić....kurwa no teść zachwycony, teściowa zachwycona, bratowa to samo a córka foch za fochem. Nie wiem czy w życiu było mi tak przykro...i nie wiem czy w życiu byłem tyle razy odrzucony co na dzisiejszej imprezie xd I nie wiem czy jestem w stanie sobie z tym poradzić xd. Moja dziewczyna się poryczala przed swoją córką, corka się poryczala że matka jej nie chcę a ja nie wiem jak się kurwa zachować. Bo z jednej stromy mi zależy a z drugiej nie chcę się wypierdalac i chciałbym żeby mała mnie zaakceptowala. I wiem że niektórzy mają problem z tym że Piątek to chuj i główny problem Milanu lub nie. Ale jestem między młotem a kowadłem i nie wiem jakie kroki podejmować. W związku z tym.....czy m ktoś kurwa kody na takie chujowe sytuacje? 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Po zdjęciu widać, że pasujecie do siebie. Nie zniechęcaj się trudnościami. Córkę trudniej zdobyć niż jej matkę. Ważne, że chcesz. A Ciebie przecież nie da się nie lubić więc jak dasz córce trochę czasu na poznanie to polubi Cię.

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Brudinho napisał:

Miałem dzisiaj ciężki dzień. Moja dziewczyna ma córkę z poprzedniego małżeństwa. Byliśmy dzisiaj na imprezie rodzinnej mojej dziewczyny, jej córka nie chciała się ze mną bawić....kurwa no teść zachwycony, teściowa zachwycona, bratowa to samo a córka foch za fochem. Nie wiem czy w życiu było mi tak przykro...i nie wiem czy w życiu byłem tyle razy odrzucony co na dzisiejszej imprezie xd I nie wiem czy jestem w stanie sobie z tym poradzić xd. Moja dziewczyna się poryczala przed swoją córką, corka się poryczala że matka jej nie chcę a ja nie wiem jak się kurwa zachować. Bo z jednej stromy mi zależy a z drugiej nie chcę się wypierdalac i chciałbym żeby mała mnie zaakceptowala. I wiem że niektórzy mają problem z tym że Piątek to chuj i główny problem Milanu lub nie. Ale jestem między młotem a kowadłem i nie wiem jakie kroki podejmować. W związku z tym.....czy m ktoś kurwa kody na takie chujowe sytuacje? 

IMG-20200111-WA0000.jpg

To zdjęcie córki czy dziewczyny??

  • Lubię! 3
  • Haha 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...