Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, wojt3k napisał:

Chodzi o DPD, 24 grudnia Daria dostała sms, że zostanie tego dnia dostarczona przesyłka. Mieliśmy wolne, przygotowywaliśmy się do wigilii, więc byliśmy cały czas w domu. Gdy dochodziła 14 Żona napisała do kuriera sms na numer z wiadomości który otrzymała pytaniem czy będzie próbował dostarczyć przesyłkę, ponieważ rozumieliśmy jaki to dzień i że pewnie mieli gorąco przed świętami itp. Kurier się nie odezwał, ale ok, też ma prawo świętować.

 

Nie wiem jak w DPD, ale takie eski zwykle wysyła jakiś automat, chociaż może akurat sam wysyłał. W wigilię kurierzy zazwyczaj jeżdżą maksymalnie do 12/13, bo z doświadczenia wiem, że sporo ludzi ma nawet pretensje do kurierów jak przyjadą później w taki dzień. Z resztą Sylwester wygląda podobnie w firmach kurierskich.

 

14 minut temu, wojt3k napisał:

a dziś już na pewno nie będzie kuriera bo przecież tego dnia nie zabrał paczki (na logikę to chyba próba dostarczenia powinna być przy najbliższej możliwej okazji?).

 

Może być tak, że paczki w strefach miejskich są doręczane drugi raz dopiero jak przeleżą jeden dzień na magazynie żeby dać ludziom szansę na odbiór w oddziale.

 

Nie będę tu bronił kuriera, bo takie zachowanie jest patologiczne i jest tępione. Ja zawsze powtarzam, że jak nie może doręczyć to nigdy nie może nabijać statusu awizo. Można 'brak czasu' (czy jaki tam status mają), albo zadzwonić i się umówić na inny termin.  Nie wiem też jak wygląda dokładnie sytuacja w DPD, ale słyszałem plotki, że delikatnie mówiąc to nie poradzili sobie w tym roku z grudniem. Możecie się skontaktować z nadawcą (bo podejrzewam że to on ma umowę z DPD) i poprosić o zwrot kosztów przesyłki za nieterminowe doręczenie.

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Ja w domu, z najbliższą rodziną i bratem. Brat w sąsiednim pokoju z synem w Golden Axe II na klonie Segi MegaDrive łupie :lol: Ja z żoną bierzemy udział w ekstremalnym konkursie wyboru najmniej żenującego sylwestra w tv (na razie prowadzi Polsat, głównie z uwagi ba śliczną Kurdej-Szatan pląsającą po scenie :D )

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ja mialem grac w CSa, a pije wodke i gram w inne gry z 5 znajomych i zona. Niby wygryw, a jednak troche czuje sie jak przegryw ;)

1 minutę temu, Brudinho napisał:

Kurde. Spedzam tego sylwestra z dziewczyną i odjebala zlot 2019. Przedwcześnie zjechała do bazy

 

1249079443_by_frododymak.jpg

  • Lubię! 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Feanor napisał:

Ja w domu, z najbliższą rodziną i bratem. Brat w sąsiednim pokoju z synem w Golden Axe II na klonie Segi MegaDrive łupie :lol: Ja z żoną bierzemy udział w ekstremalnym konkursie wyboru najmniej żenującego sylwestra w tv (na razie prowadzi Polsat, głównie z uwagi ba śliczną Kurdej-Szatan pląsającą po scenie :D )

Polsat jest całkiem udany. Wlasnie mr President ruszył kilka wspomnień :wub:

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...