Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedźmin obejrzany.

 

W trakcie szóstego odcinka byłem jak

 

 

200.gif

 

Ale na samym końcu serialu się wzruszyłem.

 

Jest potencjał i ogólnie oceniałbym na spory plus. No i znowu zacząłem czytać Wiedźmina, a miałem kilka lat przerwy. I chyba grę sobie odświeżę skoro jest w game passie, a poprzednio przechodziłem na ultra low na PC.

 

Bry

 

A już o 18 NBA :jupi:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Dudek napisał:

Wiedźmin obejrzany.

 

W trakcie szóstego odcinka byłem jak

 

  Ukryj zawartość

200.gif

 

Ale na samym końcu serialu się wzruszyłem.

 

Jest potencjał i ogólnie oceniałbym na spory plus. No i znowu zacząłem czytać Wiedźmina, a miałem kilka lat przerwy. I chyba grę sobie odświeżę skoro jest w game passie, a poprzednio przechodziłem na ultra low na PC.

 

Bry

 

A już o 18 NBA :jupi:

też miałem podobnie z szóstym.

Jak można nie wykorzystać takiej kopalni cytatów z tego opowiadania. Ogólnie 4 odcinek rozbudził we mnie nadzieję, że będzie lepiej, ale końcowe odcinki znów ją odebrały. Ten serial jest imo zrobiony niechlujnie, wątki poboczne są całkowicie z dupy i niewyjaśnione (np. historia z Dopplerem - no kurwa nagle stwierdził, że Ciri jest wyjątkowa, potem nagle widzimy Ciri uwiązaną w lesie, a doppler podszywa się pod Cahira i próbuje go zabić, zupełnie nie wiadomo dlaczego, ostatecznie Cahir morduje pół wioski, bo nie wie, który to Doppler - LOL). Jak już jesteśmy przy Cahirze, to on i Fringilla to jakiś żart jeśli chodzi o dobór aktorów i ich grę. No a Yennefer nakurwiająca ogniem w ostatecznej bitwie z palców z podłożonym dźwiękiem podobnym do opróżniania karabinu maszynowego - to już mnie zupełnie rozjebało

:lol:

Ogólnie jestem zawiedziony.

Odnośnik do komentarza

Zajebiste to allegro lokalnie.

 

Tylko, że nie. W sensie jest tak bardzo czytelne, ze można nawet zapomnieć, że coś się licytowało. Np. teraz dostałem info, że wygrałem licytację Death Stranding, no ale za 136 to nie będę narzekał. Szczególnie, że pan zapewnia że nówka sztuka, raz w napędzie ;)

Odnośnik do komentarza

Zona ze szwagierka wymyslily, ze chca grac w Playstation, jedyna gra jaka mam dla nich to Overcooked, no to lecimy. Ogolnie chyba pierwszy raz w zyciu trzymaja pady w reku :roll: wszystko wytlumaczone co i jak, ale patrze, ze jakos nie potrafia nic zlapac, dziwnie sie ruszaja itd, mowie o co chodzi? Patrze im na rece, a one uzywaja tylko prawego kciuka do przemieszczania sie prawym analogiem i naciskania guzikow :iksde: no to zacznijmy of podstaw, lekcja 1: Jak trzymac pada...

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Reaper napisał:

Zona ze szwagierka wymyslily, ze chca grac w Playstation, jedyna gra jaka mam dla nich to Overcooked, no to lecimy. Ogolnie chyba pierwszy raz w zyciu trzymaja pady w reku :roll: wszystko wytlumaczone co i jak, ale patrze, ze jakos nie potrafia nic zlapac, dziwnie sie ruszaja itd, mowie o co chodzi? Patrze im na rece, a one uzywaja tylko prawego kciuka do przemieszczania sie prawym analogiem i naciskania guzikow :iksde: no to zacznijmy of podstaw, lekcja 1: Jak trzymac pada...

musimy się kiedyś spotkać na granie Overcooked ;) coś jak w Szkocji ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...