Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@Dudek

W oczekiwaniu na trylogię Yakuzy, spróbuj sobie Judgment. Jest ten sam posmak, ale dodano dużo rzeczy związanych z faktem, że gra się prywatnym detektywem. No i hula na silniku z Y6, więc jest luksja. Kupiłem ostatnio i miała czekać na zakończenie DS, ale kruci usiadłem na chwilę i wróciła mi zajawka na gry od Ryu ga Gotoku :wub:

Odnośnik do komentarza

@schizzm i reszta która to obchodzi (czyli prawie nikogo ;), Micha nie wołam, bo już wie) - po 15 meczach, Dodgers wymienili mnie do Yankees :/ Generalnie bym się może cieszyl, ale podobało mi się w LA i z drużyny .680 spadlem do .320 bo Yankees mają koszmarny początek. 6 pierwszych meczów to 1-5, w tym 3 porażki wlasnie z Dodgers :(

 

Jedną rzecz wczoraj zauważyłem - cold i hot streak baaardzo mocno wpływają na jakość gry. Mam od przenosin do Yankees hot streak i gra się dużo łatwiej niż normalnie a juz bez porownania z cold streak. Hity wchodza jak w maslo a i hr sie przytrafi.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Scorpio napisał:

i z drużyny .680 spadlem do .320 bo Yankees mają koszmarny początek. 6 pierwszych meczów to 1-5

No kruci xD Jak wczoraj mi pisałeś o fatalnym bilansie Yankees, to myślałem, ze chociaż środek sezonu, a nie 1-5 xD Toż to "tylko" 156 meczów do końca sezonu, praktycznie już finiszujecie. Kwietniowy baseball się nie liczy ;) Przykładowo tegoroczni zwycięzcy, Nationals, mieli po 50 meczach bilans 19-31 :]

Odnośnik do komentarza

2021

10 minut temu, me_who napisał:

No kruci xD Jak wczoraj mi pisałeś o fatalnym bilansie Yankees, to myślałem, ze chociaż środek sezonu, a nie 1-5 xD Toż to "tylko" 156 meczów do końca sezonu, praktycznie już finiszujecie. Kwietniowy baseball się nie liczy ;) Przykładowo tegoroczni zwycięzcy, Nationals, mieli po 50 meczach bilans 19-31 :]

No ja wiem że to początek sezonu, ale te pierwsze mecze wyglądały troche dramatycznie. O ile w ataku spoko, to tyle błędów w defensywie nie widziałem nawet w Twins.

Odnośnik do komentarza

1 odcinek W: 7/10

 

Spoiler

Bardzo ok finałowa walka. Cintra wygląda tak, jak sobie wymarzyłem: trochę Camelot. Ładne, dyskretne Znaki. 
 

Geralt trochę meh. Ten grobowy głos (w oryginale), taki drewniany nieco. Dużo lepsza Renfri. Duuużo lepsza Ciri. Fatalna bitwa (mogliby sobie ją podarować, skoro budżet nie ten). Czary Myszowora ogromny meh. No i zakończenie nieco rozczarowuje: trochę tak zbyt gładko następuje wejście ludzi w tryb „rzeźnika z Blaviken”, Geralt mógłby mieć w tym momencie trochę więcej szaleństwa na twarzy, więcej krwi. Wtedy wyglądałoby to naturalniej. 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Feanor napisał:

1 odcinek W: 7/10

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Bardzo ok finałowa walka. Cintra wygląda tak, jak sobie wymarzyłem: trochę Camelot. Ładne, dyskretne Znaki. 
 

Geralt trochę meh. Ten grobowy głos (w oryginale), taki drewniany nieco. Dużo lepsza Renfri. Duuużo lepsza Ciri. Fatalna bitwa (mogliby sobie ją podarować, skoro budżet nie ten). Czary Myszowora ogromny meh. No i zakończenie nieco rozczarowuje: trochę tak zbyt gładko następuje wejście ludzi w tryb „rzeźnika z Blaviken”, Geralt mógłby mieć w tym momencie trochę więcej szaleństwa na twarzy, więcej krwi. Wtedy wyglądałoby to naturalniej. 

 

W zasadzie mamy podobne wrażenia :) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

 

16 hours ago, lad said:

Widać, że to dziki Wschód, bo u nas złodzieje już chyba odeszli od takich spartańskich rozwiązań.

 

A na serio to współczuję.

 

9 hours ago, wojt3k said:

@kolek23 współczujęemoji53.png

 

8 hours ago, Scorpio said:

Ojp, nawet nie wiedzialem ze tak sie da ?

 

Trzeba było siedzieć na Dolnym Ślasku - oazie spokoju i życzliwości. U nas nikt by Cię nie okradł, bo wszyscy złodzieje jeżdżą do Niemiec.

 

8 hours ago, Reaper said:

Aaa wbudowana... co za chuje :/

 

8 hours ago, schizzm said:

współczucia @kolek23

Ciekawe czy to nie dodatek w pakiecie z restauracja i nie zdarzało się to tam wcześniej? 

 

Ogarnąłem się trochę już ;) Dzięki za wyrazy współczucia forumke. Ogólnie to wkurzająca rzecz, zwłaszcza przed świętami, ale cóż, bywa. Już policjantowi mówiłem, że wolę siedzieć u niego w aucie z takiego powodu, niż z miliona innych, gorszych powodów. Narzeczona jest trochę wstrząśnięta i przestraszona, ale mam nadzieję, że jej przejdzie niedługo. Bardzo delikatną psychikę ma na takie rzeczy.

 

BTW to zaczęła się w końcu rekrutacja na to stanowisko, na które czekałem :D Mam powód żeby dorzucić szefowi tak z 200€ do oczekiwanych zarobków :keke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, me_who napisał:

@Dudek

W oczekiwaniu na trylogię Yakuzy, spróbuj sobie Judgment. Jest ten sam posmak, ale dodano dużo rzeczy związanych z faktem, że gra się prywatnym detektywem. No i hula na silniku z Y6, więc jest luksja. Kupiłem ostatnio i miała czekać na zakończenie DS, ale kruci usiadłem na chwilę i wróciła mi zajawka na gry od Ryu ga Gotoku :wub:

Dawno kupiona, ale oczywiście jak przeszedłem dwójkę i miałem robić te dodatkowe Goro + trójkę na PS3 to poszło info o remasterach trylogii, więc chwilowo odpuściłem czekając na fajne promo i zapomniałem o całym uniwersum :kekeke:

 

Ale pewnie niedługo znowu odpalę :P

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, me_who napisał:

No kruci xD Jak wczoraj mi pisałeś o fatalnym bilansie Yankees, to myślałem, ze chociaż środek sezonu, a nie 1-5 xD Toż to "tylko" 156 meczów do końca sezonu, praktycznie już finiszujecie. Kwietniowy baseball się nie liczy ;) Przykładowo tegoroczni zwycięzcy, Nationals, mieli po 50 meczach bilans 19-31 :]

Nie, 1-5 to jest mój bilans w Yankees. Meczów już jest rozegranych około 30.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...