Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kolek23 napisał:

Jak się ma szczęście, to się ma :)

 

Pamiętacie jak ostatnio opowiadałem o kumulacji napraw i rachunkach za serwis auta? No to dziś byłem z narzeczoną w jednej z najlepszych restauracji na Litwie, zjadłem cudowną, 6 daniową kolację, do tego dobre wino i w ciągu 2 godzin zero smartfonów, tylko uśmiechy, rozmowa. Pięknie po prostu. Co ma samochód do tego, pytacie? Jak wyszliśmy z knajpy zobaczyłem, że wyjebali mi szybę i podpierdolili nawigację, radio i kamerkę. Parkowanie na ulicy, kamer brak. Badum tss.

Nawigacje? W czasach google mapsow?

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, Reaper said:

Aaa wbudowana... co za chuje :/

 

Bywa. Narzeczona zdrowa, ja zdrowy. Przeżyjemy. Szkoło chcę wstawić dzisiaj, a potem zobaczymy :)

2 minutes ago, schizzm said:

współczucia @kolek23

Ciekawe czy to nie dodatek w pakiecie z restauracja i nie zdarzało się to tam wcześniej? 

 

Gadałem z policją, do połowy 2019 MB w ogóle było nietykalne, a teraz zaczęli kraść te nawigacje. W centrum się nie zdarzało raczej dotychczas.

Odnośnik do komentarza

Ja z innej beczki, wstalem dziś o 7 i już siedzę w kawiarni na śniadaniu. Jestem z siebie dumny, chociaż wieczór był dość ciężki przez sprawy prywatne. 

 

No i na horyzoncie pojawiła się możliwość wyjazdu na święta do kraju, co się rozstrzygnie w ciągu najbliższego dnia 

 

Mnie Netflix zaczął swirowac. Jestem w rodzinie polskiej, najpierw miałem ofertę hiszpańska, potem weszło to prawo, że jak wyjeżdżasz za granicę to masz dostęp do usług wykupionych w kraju, więc miałem polska ofertę, a teraz mam miks polsko-hiszpański i np. zniknęła mi cześć polskich filmów, ale pojawiło się więcej z oferty hiszpańskiej :-k

 

A np. w takim Vis a Vis, hiszpanskim serialu, który co jakiś czas oglądam, opis filmu został po polsku a zniknęły za to polskie napisy, także zakrecenie z poplataniem. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

https://www.onmsft.com/news/santagate-gets-github-all-riled-up-over-visual-studio-code-icon

 

co tu sie odjebalo? o_O

 

Cytat

The Santa Hat on vscode insiders and pushing of religion is very offensive to me, additionally xmas has cost millions of Jews their lives over the centuries, yet even if that was not the case, pushing religious symbols as part of a product update is completely unacceptable. Please remove it immediately and make it your top priority. To me this is almost equally offensive as a swastika.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...