Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, jmk napisał:

3D Sweet home polecam ;)

 

Ja też :)

 

Ale tu chodzi o stwierdzenie wykonalności, czy to się da zrobić i za mniej niż kupiłem mieszkanie.

 

Pomysł jest taki:

image.png.a412155cd4d007af2b4a26afd6647319.png,

 

Drzwi miałyby się składać tak jak te szare cztery kreski i w razie potrzeby wydzielić jasnożółty pokój.

 

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, T-m napisał:

Że się tak spytam, po co takie stężenie telewizorów? :-k 

Bo np. dzieci chcą grać na konsoli, a człowiek w spokoju obejrzeć mecz. Albo żona ogląda film i pracuje, a ja chcę pograć. W obecnej wersji albo siedzimy w osobnych pokojach, albo ktoś z czegoś rezygnuje.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, wwosik napisał:

Bo np. dzieci chcą grać na konsoli, a człowiek w spokoju obejrzeć mecz. Albo żona ogląda film i pracuje, a ja chcę pograć. W obecnej wersji albo siedzimy w osobnych pokojach, albo ktoś z czegoś rezygnuje.

 

Ja i tak nie zrozumiem, bo nie mam telewizora :keke: to rozumiem są salony? A gdzie kuchnia i łazienka (ki?) :-k 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, T-m napisał:

 

Ja i tak nie zrozumiem, bo nie mam telewizora :keke: to rozumiem są salony? A gdzie kuchnia i łazienka (ki?) :-k 

Tak, to tylko jest salon, reszta jest ogarnięta. Kuchnia jest na górze, tam gdzie jest przerwa w ścianie koło stołu. Reszta jest na planie na lewo, ale tego nie modelowałem, bo się tylko nad salonem głowię :)

Odnośnik do komentarza
[mention=621]lad[/mention] [mention=1502]wojt3k[/mention] dzisiaj wedle źródeł Athletic ma się odbyć spotkanie w sprawie przyszłości Marco Silvy. I to może zaskoczenie nie jest, ale zdaniem Athletic mocnym kandydatem jest Moyes, acz najchętniej do końca sezonu :>

Dużo gorzej być nie może, ale serio Moyes? Jeśli już ma być on, to niech przynajmniej zrobią listę trenerów do których uderzali z propozycją, ale dostali czarną polewkę.
W sumie nie zdziwię się jeśli na giełdzie nazwisk pojawi się Big Sam, w końcu to Everton...
Odnośnik do komentarza

U mnie wykonawcą dekady został Kishi Bashi. No ja bym polemizował, bo m83, albo the cinematic orchestra, ale widać wiedzo lepiej :keke:

 

4oXnFsZ.png

 

Swoją drogą, mam zablokowanego Spotka w pracy, w związku z czym mam o 2/3 czasu mniej spędzonego w serwisie :(

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...