Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, klinsmann napisał:

 

światełko na bogato, nie instalowałeś latem klimy ostatecznie? czy jej nie używasz :D ?

 

Instalowałem. Ciężko powiedziec, jak bardzo dojebie, bo używam jej kiedy potrzebuję a nie 24h na dobę. A potem wjechała już prognoza zimowa - jakies 84 zeta teraz. Więc się okaże w przyszłym roku. :) 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mauro napisał:

Jesteście niewolnikami konsumpcjonizmu. ja mam wiekszy wuydatek do konca roku juz tylko niezbedny. zimowe opony. I własnie się zastanawiam czy kupować takie Nokiany https://www.oponeo.pl/dane-opony/nokian-wr-d4-205-55-r16-91-t/162721501. Wydają się fajne,  wziąłem pod uwagę ten współczynnik hamowania, ale zastanawiam sie, czy przy mojej niezbyt częstej jeździe to nie kupić jakichś gorszych. Ale chyba nie ma co oszczędzać. 

Ja też do Hondziny kupowałem te Nokiany, polecane mocno przez kumpla, u mnie też się sprawdzały (choć nie jestem chyba w stanie oceniać opon, ale wychodzę z założenia, że na takich rzeczach się nie oszczędza).

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Scorpio napisał:

@schizzm Twins wzięli mnie do MLB po Spring Season :D Wiec nie zagrałem w AAA. Overall mam 70. Oprawa w MLB naprawdę robi wrażenie i do AA nawet nie ma co porównywać ;) W pierwszym meczu 1 hit (posluchalem Cię i na dynamic znowu miałem poziom all-star, więc tym bardziej jestem dumny). Nawet dostałem z tej akcji piłeczkę :D

Gratulacje! Nieźle, że od razu Cię przerzucili :).

Ja nie mam pojęcia ile pogniję w AAA :D. Ostatnio miałem jeden z najlepszych meczów w karierze (3/4, z czego 2 HR (solo), a ten jeden nietrafiony hit to był HR ściągnięty jako FO przez CF-a znad bandy, przy dwóch zajętych bazach :/. Nie mówię, jak mi wyjebało poziom pitcherów w kosmos, że potem kilka spotkań przez to cierpiałem :kekeke:), ale ogólnie szarzyzna. Z drugiej strony, nie wiem czy to defaultowa sytuacja, ale miałem pomeczowy wywiad, że no mówi się, że White Sox mi się przyglądają i zastanawiają się nad podpisaniem w głównej drużynie, tylko ostatnio moja forma spadła, i jak się zapatruję na te plotki ;) 

 

Ale za to w AAA uwielbiam nazwy i loga drużyn, są urocze, np Toledo Mud Hens :)



Znalezione obrazy dla zapytania toledo mud hens

 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Pulek napisał:

Przesłuchałem audiobook "Ojciec Chrzestny". Matko, jakie to było cudowne 18 godzin.

 

Teraz czas na Grę o Tron. Ktoś słuchał? Warto, fajne, polecanko jest?


Wspaniale jest zrobiony ten audiobook, choć nie jestem fanem samej książki. 
„Gry o Tron” nie słuchałem, ale polecam „Solaris” Lema, majstersztyk.  

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Pulek napisał:

Teraz czas na Grę o Tron. Ktoś słuchał? Warto, fajne, polecanko jest?

Ja zacząłem i słuchało mi się bardzo dobrze, aczkolwiek to był pierwszy audiobook książkowy i mnie rozwaliło na łopatki, że to jak słuchowisko, kilka głosów, a nie jeden nudny lektor

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Pulek napisał:

Przesłuchałem audiobook "Ojciec Chrzestny". Matko, jakie to było cudowne 18 godzin.

 

Teraz czas na Grę o Tron. Ktoś słuchał? Warto, fajne, polecanko jest?

 

Czyli tej historii nie da się spierdzielić, książka genialna, film świetny... ;)

 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Pulek napisał:

Przesłuchałem audiobook "Ojciec Chrzestny". Matko, jakie to było cudowne 18 godzin.

 

Teraz czas na Grę o Tron. Ktoś słuchał? Warto, fajne, polecanko jest?

"Gra o tron" bardzo mi się podobała - świetna aktorsko. Za to potem zacząłem słuchać drugi tom (czytany już tylko przez jednego lektora) i prawdę mówiąc nie skończyłem. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

no i dobra, przekonaliście

 

ogólnie w ogóle nie mam pojęcia ocb w Grze o Tron, nie oglądałem nawet jednego odcinka serialu, o książce nie wspominając... no mam nadzieję, że mi podejdzie.

 

Rodzina Corleone wpisała się idealnie w mój gust. na weekend planuję sobie odświeżenie filmu. 

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...