Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Pulek napisał:

co ja planuje kupić jeszcze w tym roku, co może uda się wyrwać taniej na Black Friday/przed Świętami?

 

- Thermomix

- stacja do ładowania padów do PS4

- PS4 dla chrześniaka na komunię którą ma w maju. I tak sobie myślę, że teraz na BF mogą być ceny niższe niż w przyszłym roku na przykład :-k 

- a może właśnie taki odkurzacz?

- no i ogólnie kupiłbym sobie jakiś gadżet fajny dla siebie, ale kompletnie nie wiem co :-k 

w sumie to nawet sie ciesze, ze kupujac auto wykosztowalem sie na maksa i teraz nie mam takich dylematow :D:P

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Pulek napisał:

co ja planuje kupić jeszcze w tym roku, co może uda się wyrwać taniej na Black Friday/przed Świętami?

 

- Thermomix

- stacja do ładowania padów do PS4

- PS4 dla chrześniaka na komunię którą ma w maju. I tak sobie myślę, że teraz na BF mogą być ceny niższe niż w przyszłym roku na przykład :-k 

- a może właśnie taki odkurzacz?

- no i ogólnie kupiłbym sobie jakiś gadżet fajny dla siebie, ale kompletnie nie wiem co :-k 

Vorwerk nigdy nie obniza swoich cen na Thermomixa. Jedyne promocje jakie czasami mozna u nich dostac, to raty 0%

Jakby co, to bede mial PS4 Pro do sprzedania pod koniec przyszlego roku ;) 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, jmk napisał:

 

PS4 pro 1tb tak 1300-1400, więc raczej średnie promo póki co.

Nie no, ja sam nie mam PRO, to bez przesady ;) może być też normalne PS4

28 minut temu, Reaper napisał:

to kosztuje 50-100 zł, zamiast pisać o tym tutaj, to wlatuj gdzieś i zamawiaj :P 

ale chcę chyba kupić 3 sztuki :D sobie, szwagrowi i właśnie chrześniakowi w zestawie

 

33 minuty temu, Fenomen napisał:

w sumie to nawet sie ciesze, ze kupujac auto wykosztowalem sie na maksa i teraz nie mam takich dylematow :D:P

a to też jest temat w toku ;)

 

25 minut temu, Scorpio napisał:

Vorwerk nigdy nie obniza swoich cen na Thermomixa. Jedyne promocje jakie czasami mozna u nich dostac, to raty 0%

no właśnie zdążyłem się zorientować. no i takie raty bym chętnie przyjął.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pulek napisał:

dawaj, podrzucaj, może mnie czymś zainspirujesz :D 

 

Wątpię :keke: 

 

Snowboard Burton Custom X, Snowboard LibTech Orca, GoPro 7 black (zamiana za moją starą GP), Wiązania Burton Cartel/Malavita EST, Box dachowy Thule Dynamic M 800 black, Drugi komplet felg do auta, Gimbal do GP,

Zegarek Polar Vantage-M, Kurtka The North Face Anonym Gore-Tex...

 

Więc chyba kupię tylko nowe filtry do odkurzacza i tyle :keke: 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Fenomen napisał:

w sumie to nawet sie ciesze, ze kupujac auto wykosztowalem sie na maksa i teraz nie mam takich dylematow :D:P

dobra chujku wyciągaj zaskórniaki

 

3 minuty temu, me_who napisał:

@Pulek jako filmowiec-amator nie potrzebujesz nic ze sprzętu? Byłbyś chyba pierwszym filmowcem, który już ma wszystko i nic nie potrzebuje :D

otóż to... w hobby zacierającym o prace zarobkową nie ma tekstów "dziękuję, mam wszystko / nic nie potrzebuję / nie wydam więcej pieniędzy!" 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, me_who napisał:

@Pulek jako filmowiec-amator nie potrzebujesz nic ze sprzętu? Byłbyś chyba pierwszym filmowcem, który już ma wszystko i nic nie potrzebuje :D

mam bardzo jasne postanowienie, że wpierw musi mi się zwrócić zainwestowany hajs w obecny sprzęt ;) na razie do mojego hobby obecny sprzęt jest w stu procentach wystarczalny.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lad napisał:

Wczoraj zagrałem pierwszy mecz w FIFĘ i o dziwo było całkiem spoko :D Wygrałem 4-2 i kolo zaliczył rage quita. Chyba znalazłem swój level, czyli najniższa liga.

 

Skład mam jakiś tam podstawowy bazujący na filmikach Dommanu.

 

Powodzenia :keke: 

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...