Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, lad napisał:

Jebać Tottenham meczatami.

 

Ale się najebałem, o matko. Awantura rodzinna i wracam taxą do domu,ale bez mojego udziału. Pokornie spuściłem łeb i zapakowałem grzyby w słoik i się zawinalem od teściowej xd.

 

A jagody wziąłeś?

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, SZk napisał:

Alez zycia krag - jedni zlomuja Kie, inni splacaja kredyt, jeszcze innym bezrobocie...

 

@jmk - co siadlo? Podczas jazdy cos jeblo?

@klinsmann - na jakich warunkach jestes w stanie odejsc? Jakies 3 miesiace wypowiedzenia czy inne w miare miekkie ladowania?

@Meler - na ile lat brales, a w ile splaciles?

 

 

wypowiedzenie złożyłem z dniem 31.10.2019, juz po ptokach, czekam na pensje i ewkiwalent za urlop, w poniedzialek biuro do 12 i potem 3 rozmowy. 

 

 

15 godzin temu, Meler napisał:

25, w niecałe 3. 

i tak grubo. to co kiedy Rezydencja Melera ;) ? machnij wieksza dzialke to od razu na zloty bedzie ?

@Pulek jutro 11:00 rezerwy traktorków na Sosnkowskiego, idi? 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, lad napisał:

Kurwa, coś mi streamowanie na Chromekaście przycina. Ktoś wie czy to tylko kwestia mojego wifi czy może być jakaś inna przyczyna? Do tej pory działał elegancko.

Ewentualnie komp zamula, zrestartuj.

 

A co do @Meler to właśnie zastanawiam się, jeśli nie miałeś potrzeby brać kolejnego kredytu, to opłacało się spłacać tak szybko? Mniej tych odsetek się płaci przy takiej szybkiej spłacie? Bo ciągle nie wiem jak to wygląda :-k Ale do tej pory słyszałem, że lepiej trzymać gotówkę i inwestować czy nawet rosnąć procenciki na koncie, niż spłacać wcześniej kredyt, bo niewiele się zyskuje.

 

A w ogóle mam super ofertę, dla forumkowiczów specjalna zniżka!

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-1-9-tdi-sprawny-regularnie-jezdzony-z-przegladem-ID6CCL6n.html

Odnośnik do komentarza

Podstawową wadą twojej Kii jest że to przede wszystkim Koreańczyk. ;) 

 

Miałem (lub mam) trzech Japończyków w karierze i jednego Koreańczyka. Zaletą Tico było, że było małe i półdarmo. Wadami np losowe działanie zapłonu, przez co codziennie rano zastanawiałem się, czy odpali :-k  Żaden, ale to żaden z naszych Japończyków nie odwalił nigdy takiej maniany: w Corolli raz rozładował się akumulator, ale to przez niedomknięte drzwi. Obecne Mazdy prawdopodobnie prędzej pękną na podłużnicach niż odmówią współpracy :> 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...