Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Oho, nie pij i forumkuj, wrzuciłem posta w złym temacie :kekeke: A jeszcze prze tragiczny internet ogarnąłem to po 20 minutach :keke: 

 

O. Nie słyszałem o tej akcji, ale to tylko pokazuje, że wszystkie moje uczucia wobec tego kurwia są jak najbardziej słuszne. Jak można kibicować Barcy, skoro takie ? są u nich kluczowymi zawodnikami? :roll: 

https://www.givemesport.com/1515101-jamie-carragher-apologises-to-patrice-evra-on-monday-night-football-for-luis-suarez-tshirts

Odnośnik do komentarza

Nacional, Groningen, Ajax i Liverpool też bym dla bezpieczeństwa dorzucił.

Teraz, Meler napisał:

@jmk prywatna opieka to żaden cud :)

 

3 tygodnie temu złamałem rękę w nadgarstku, gość to przegapił, dziś dopiero diagnoza. jutro się okaże czy się dobrze zrosło :) 

 

Na NFZ dalej byś pisał posta z SOR-u ;)

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, me_who napisał:

A Urugwajowi można czy tez słabe?

Tobie wybaczam wszystko, Ty i tak już masz źle w życiu z Norymbergą i Lechem :keke: 

4 minuty temu, kuab napisał:

Ja ostatnio zderzylem sie z irlandzka sluzba zdrowia jak ze sciana. Mowie typkowi ze mam problemy z oddychaniem i bol klatki piersiowej, a typek na to ze to dlatego ze nie mieszkam z rodzina/jestem zdala od rodziny xD I przepisal mi benzo :kekeke: 

A może miał rację. I co, będzie Ci głupio? 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Meler napisał:

No ja z rozjebaną brodą siedziałem 4h i czekałem na szwy :) potem jak mnie poszyli to juz chciałem wychodzić to mnie gonili przez cały korytarz z gąbkami, bo by ludzie widzieli mnie zakrwawionego xD

 

80 ojro :)

 

Mowa oczywiście o Irlandii

 

Może ja źle trafiam ;) Ostatnio w wakacje z krwawieniem z nosa łącznie zajęło mi to 8h, większość na krześle na korytarzu, potem na łóżku tymczasowym na sorze pod kroplówka, ale nie dokończyłem, bo były trzy, a ja najmłodszy, więc musiałem ustąpić i kroplówkowałem się na krześle w tym samym pomieszczeniu, jak mnie odpięli to poszedłem na korytarz, bo tam było duszno, a skoro siedzę tu i tu, no i mnie opierdzielili, że JAK MOGŁEM WYJŚĆ JESTEM PACJENTEM SOR. A siedziałem przed wejściem do tego pomieszczenia.

Odnośnik do komentarza

Co do szeroko pojętego zdrowia - w czwartek mam mieć zabieg oka w znieczuleniu ogólnym. Jakimś cudem udało mi się na wariackich papierach załatwić rezonans magnetyczny, 2 wizyty u neurologa, badania krwi itp. No to oczywiście - od niedzieli Daria aka Żona walczy z katarem, bo kaszel męczy ją 2 tygodnie, w poniedziałek kierownik kaszlał jak stary gruźlik. Zgadnijcie kogo dziś wieczorem zaczął boleć migdał?

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Informuje, że wegańskie inby w Maryni miały ten skutek, że wczoraj namówiłem partnerkę na weryfikację naszych kosmetyków i środków czystości pod kątem listy firm testującej produkty na zwierzętach, przerzucamy się w całości na te firmy wskazane przez tę appke rabbit.

I tak, jem mięso, mam głęboko gdzieś zatem zarzuty hipokryzji, przynajmniej na jednym froncie zwierzętom mogę ulżyć.

  • Lubię! 4
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...