Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Gacek napisał:

Mnie ciekawi, że coach preferował Cacicia nad Panczewa, a że na siatkówce to ja ni hu hu się nie znam, to żal mi Cacicia, bo coach sprawia wrażenie MEGA ogarniętej osoby w sprawie siatkówki, bardzo fajnie się z nim rozmawia nawet z perspektywy laika jak ja.

Moze Penczew byl drogi albo chcial gwarancje gry w pierwszej 6? Siatkarsko bez zadnych watpliwosci Penczew jest lepszy no i ograny w naszej lidze od lat, mowi bardzo dobrze po polsku i tak dalej.

Odnośnik do komentarza
24 minutes ago, schizzm said:

Ale piszesz o Darkest Dungeon, nie o Disco Elysium? ;)

 

Ja po wtopie w DD, gdzie straciłem cała drużynę, zrobiłem sobie przerwę, po czym wróciłem i w następnej wyprawie zginelo 3 śmiałków, a następnie 2 :D

 

Już miałem to rzucać w cholerę lub zaczynać od początku, ale jeszcze się zreorganizowalem a gra postanowiła pokazać swoje laskawsze oblicze. Dała mi w miarę łatwy loszek, który był bardzo hojny w skarby. Pełno artefaktów do rozbudowy (samych tarcz/herbow miałem chyba 20), a przede wszystkim ogromne stosy złota (16 tysięcy łącznie, z jednej wyprawy na loch o średnim poziomie trudności!). 

 

Póki co znowu jest ok, tracę czasami pojedynczego bohatera i staram się nieśmiało grindować. Moja "stajnia" liczy w tej chwili 16 bohaterów - 4 na poziomie 4, 5 na poziomie 3, 5 na poziomie 2 i 2 na poziomie 1.

Niestety nie mam odwagi iść w trudniejsze lochy :kekeke: a z bossow ubiłem ledwie dwóch ;). 

Pewnie zaraz hossa przemieni się w bessę... 

Piszę o Disco Elysium! Ciągle ginę (godzina 11 I dnia, już 5 zgonów, trochę mnie to odstrasza). Myślę, że będę w to grać do końca roku.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, kuab napisał:

Moze Penczew byl drogi albo chcial gwarancje gry w pierwszej 6? Siatkarsko bez zadnych watpliwosci Penczew jest lepszy no i ograny w naszej lidze od lat, mowi bardzo dobrze po polsku i tak dalej.

Nie, sportowo wolał Cacicia. Dużo mówił o jego charakterze, może o to chodziło...

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Misiek napisał:

 

Nie pamiętam już, jak jest robiony save game w DD? Po każdym lochu? W Warsaw po każdej walce jest save, więc można łatwo czitować, że jak Ci w zabiją postać, to cyk, wyjdź do pulpitu i potem po odpaleniu gry możesz ponownie zagrać potyczkę i wiadomix, że z uwagi na pewną losowość można to wygrać. Ciekawe czy w DD można tak grę też oszukać :-k 

 

Który masz dzień w Warsaw? Ja mam 12 sierpnia i jeden zgon :(

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, jmk napisał:

Dostałem już chyba ze 3 prośby o zmianę hasła na koncie Ubi :/ Mam tam weryfikację dwuetapową (z google conduplicatio), ale mimo wszystko słabo. A na fejsie dostaję zapy od jakichś zagranicznych randomów.

Też mam z tym Ubi. Po kilku takich mailach włączyłem dwuetapową i przez chwilę był spokój, a potem znowu.

Odnośnik do komentarza

I jak Ci się gra?

 

Ja się trochę gubię na razie, nie wiem czemu ten wskaźnik główny mi spada tzn czemu mam minus 25, skoro wszystkie misje wykonałem, powinno wolniej spadać? Udało mi się nawet zniszczyć czołg. Nie skumalem chyba też zasady tej aktywacji, czemu czasem mimo, że mam amunicję nie mogę wykonać danego strzału? Co daje np. fortel? Trochę to mało czytelne jest.

Odnośnik do komentarza
11 hours ago, schizzm said:

O nie, kolejna gra która będzie chciala mnie wykończyć nerwowo? :/;)

Szczerze mówiąc uważam, że to ja jestem problemem. :POd kiedy przeszedłem Wiedźmina (który grał się sam) 3 lata temu grałem tylko w przygodówki (w liczbie 2), gdzie nie dało się zginąć, oraz w Spellforce (na niskim poziomie trudności).

 

W każdym razie zachęcam Cię do kupna!

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, jmk napisał:

I jak Ci się gra?

Trochę nudne jednak. Gram 1-2 wyprawy i wyłączam na jakiś czas. Obawiam się, że jak już przejdę raz, to raczej do gry nie wrócę, no chyba, że czymś na końcu zaskoczą (w sensie odblokuje się jakiś inny tryb gry) :-k 

 

9 godzin temu, jmk napisał:

Ja się trochę gubię na razie, nie wiem czemu ten wskaźnik główny mi spada tzn czemu mam minus 25, skoro wszystkie misje wykonałem, powinno wolniej spadać?

Zawsze masz chyba 3 misje do wyboru. Możesz wybrać jedną, a to oznacza, że 2 pozostałe dzielnice dostają po tyłku. Więc zawsze będzie spadać. Tempo pewnie jest uzależnione od tego ile tych punktów każda z dzielnic ma. Wybierając każdą misję też masz info ile będzie Ci przybywać zasobów i jeszcze tego drugiego współczynnika, nie pamiętam jak on się nazywa. Po każdej misji wykonujesz jakieś zadanie i też to potem wpływa na ten ogólny współczynnik impetu powstania (jeśli masz tego typu misję). No o to w tej grze chodzi, żebyś dostawał po dupie na każdym kroku :)

 

9 godzin temu, jmk napisał:

Nie skumalem chyba też zasady tej aktywacji, czemu czasem mimo, że mam amunicję nie mogę wykonać danego strzału?

To czy możesz oddać strzał zależy od tego gdzie stoi powstaniec, jakiej broni używa, a gdzie stoi przeciwnik. Jeśli masz kogoś z bronią krótką i ustawiłeś najbardziej z tyłu, bo sanitariuszka, a przeciwnik po swojej skrajnej stronie, to brakuje Ci zasięgu, żeby oddać strzał i do tego używasz umiejętności specjalnych typu Zmyłka, że przesuwasz przeciwnika na polu walki.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...