Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, krzysfiol napisał:

Kurde, ale miałem dziś historię rano :iksde: Miałem odprawić Mszę za kolegę o 8. No i ustawiłem budzik, wszystko ok. Przyśniło mi się, że dostałem od niego wiadomość, że jednak on ją odprawi. I spoko, odpisałem, że dzięki temu pośpię godzinkę dłużej. Przebudziłem się, przestawiłem budziki i dalej spać. Za 5 ósma słyszę pukanie do drzwi i pytanie, dlaczego mnie nie ma w kościele ;) 

Byłeś w stanie wyjaśnić tę sytuację po hiszpańsku? ;) 

11 minut temu, Meler napisał:

Nooo, coś jest w powietrzu.

 

Ja się o 9 wkurwiłem, wstałem i wyszedłem z pracy. 

Ja dzisiaj wszedłem do pracy o 9.15 a o 9.25 wyszedłem - zdałem komputer i przepustkę, wolny człowiek :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
5 hours ago, Feanor said:

 

Może to przez obniżenie tonu (czytałem w późnej podstawówce, podobała mi się ta dostojność Iliady), może przez obszerność (bo afaik sporo większa jest)... no nie wiem :)

Rozumiem. Uważam, że Odyseja traci wiele przez swój wymuszony happy end, który zresztą uważali za nieautentyczny już niektórzy badacze aleksandryjscy (tekst kończyłby się po rozpoznaniu Odysa przez Penelopę, gdy oboje kładą się w swoim łóżku: kwestia krewnych pomordowanych zalotników, którzy mają obowiązek się zemścić, pozostaje nierozstrzygnięta).

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...