Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, schizzm napisał:

chyba pierwsza jakakolwiek pozytywna opinia, jaką widzę o tej płycie :-k  (nie słuchałem jeszcze)

 

Ja ją lubię, bo pozostałe dwie płyty z mojego topu (Murder Ballads i Never Shall We Part) są po prostu w tym samym feelingu imho, a ja go lubię... nie, uwielbiam. Jest melancholijnie, jest miłość, jest niepokojąco, jest głos Nicka...

 

 

A z ciekawości wbiłem ghosteen review w googla i pierwsza recka w wynikach Ci chyba umknęła ?️‍♂️

https://www.theguardian.com/music/2019/oct/04/nick-cave-and-the-bad-seeds-ghosteen-review-the-most-beautiful-songs-he-has-ever-recorded

...ale by nie było, ja mam bardzo niewysublimowany gust muzyczny :)

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, schizzm napisał:

Nie no, rzecz w tym, że prasa przyjęła ją bardzo dobrze, wręcz entuzjastycznie. Ale totalną opozycją (pozdro tvp) jest głos ludu, który widziałem. Zastanawia mnie ten dysonans :) 

Sam pewnie jutro przysiądę do odsłuchu i podzielę się wrażeniami :) 

 

No to nie zrozumiałem :) Metacritic śledzę tylko w branży gier, inne agregatory opinii w ogóle u mnie nie istnieją :)

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, schizzm napisał:

Pytanie do @me_who, @Ernie Souchak lub @Sale

W Baseballu, jak piłka po odbiciu przez battera najpierw odbije się od ziemi a potem wyleci poza boisko to jest też home run? :-k

 

Tak mnie naszło bo oglądam akurat Twins@Yankees i było blisko takiej sytuacji. 

 

Przy okazji spóźnione sto lat! @Ernie Souchak :) ostatnio coś Cię mniej na forum? ;)

To jest tzw. ground rule double, wszyscy przesuwają sie o dwie bazy, a gra zostaje zatrzymana. To samo jest na Wrigley jak piłka wleci w bluszcz (to chyba jedyny stadion z taką opcją) albo jak piłka wleci do dugout po niecelnym rzucie (najczęściej do 1B)

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Ja pierdolę, shackowali mi konto na Amazonie :/ Na szczęście w moment ogarnąłem, chyba zdążyłem nawet sam usunąć karty swoje z konta podpięte, ale jednocześnie zadzwoniłem na support i powiedzieli mi, że też deaktywują wszystkie moje podpięte karty. Ciekawe czy to miało związek z tym kontem na Rockstar co mi shackowali też tydzień temu :/ 

Na wszelki wypadek wyzerowałem sobie konto bankowe i na Revolucie zamroziłem kartę, bo chyba obydwie miałem tam podpięte.

Odnośnik do komentarza

Dostałem maila od Amazona, że zmieniłem swój adres mailowy z maciej.wrob na maciej.wrobb :roll: A teraz już adres mailowy ustawiony mam na yabzbala1011@gmail.com :/ 

Teraz tylko mindfuck co robić dalej, bo boję się o swoje inne konta :/ Na najważniejszych (Gmail, Facebook) mam dwuetapową weryfikację, ale jak widać nie wszędzie...

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...