Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja się rozpiszę:

Singstar - jedna z najlepszych party game, zasłużenie

Journey - nie rozumiem do końca fenomenu tej gry, ale fakt, estetycznie absolutny top

Dead Space - pewnie już wspominałem kiedyś, dla mnie jedna z absolutnie najlepszych gier ever, idealne przeniesienie horroru na ekran komputera, dobrze opisali - RE i Alien w jednym

Limbo - piękna gra, ale nie podobnie jak z Journey, nie kumam hype'u

Rocket League - jedna z najlepszych gier multiplayer w historii, wiele rozegranych godzin, frustrująca ale super rozgrywka

Gears of War 2 - z gier akcji + science fiction top, kurwa, no kto z pokolenia 90s nie pokocha rambo w kosmosie :D

Tony Hawk’s Pro Skater 2 - chyba żadna gra nie dała mi tyle satysfakcji z pobijania po raz X rekordu na tej samej planszy / a jaki to był respekt na dzielni jak się potrafiło zrobić jakiś trudny achievement na którejś planszy

Silent Hill 2 - dosłownie bałem się grać w SH, horror w najlepszym wydaniu

Assassin’s Creed 2 - nie kumam tej serii, poważnie, żadne AC mi nie podeszło

Batman: Arkham Asylum - świetna gra o superherosach, urozmaicenia, bossowie, gadżety, na każdym kroku ta gra zaskakuje

Call of Duty 4: Modern Warfare - fajnie się strzelało, klimacik wojny na dobrym poziomie

Left 4 Dead - przyjemnie się grało z kolegami z forum, ale 26. miejsce? serio?

Mass Effect 2 - kocham bezgranicznie za samych NPC-ów

Grand Theft Auto IV - totalnie mi nie podeszło

The Sims - na pewno top pod względem innowacyjności, fajnie się grało, a poza tym, myślę że miała duży wpływ na rozwój rynku

The Elder Scrolls V: Skyrim - bardzo lubię, wirtualne szwędanie się po świecie nigdy nie było tak przyjemne

BioShock - fajne, ale trochę przehajpowane

Halo: Combat Evolved - podchodziłem mega sceptycznie, bo odrzucał mnie model wrogów oraz broni, ale mega pozytywnie mnie zaskoczyła, grywalność mega

The Witcher 3: Wild Hunt - ten świat, ci NPCe, rzadko używam słowa epicka, ale do W3 pasuje doskonale

Half-Life 2: nie myślałem, że może powstać lepsza strzelanka od HL1, a jednak HL2 powstał :D

Dark Souls: trochę nie kumam tej gry, z jednej strony fajnie się grało i ten poziom trudności napędzał do gry, ale na dłuższą metę podchodzenie po raz X do tego samego bossa odrzuciło mnie, może jakbym miał 15 lat i czas, uważałbym inaczej

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Singstar - jak najbardziej, jedna z moich pierwszych gier "imprezowych", kupa zabawy :)

Journey - nie wiem czy zasłużone miejsce, ale estetyka obłędna

Dead Space - miałem wielką frajdę, świetne sterowanie strachem, chyba zasłużone

Limbo - świetna gra indie, total zasłużone

Forza Horizon - nigdy nie byłem fanem ścigałek, ale raczej zasłużone

Gears of Wars - no przecież, świetna rozrywka <3

THPS 2 - nie zliczę przegranych godzin, ale na pewno na fali tej gry sam zacząłem jeździć na desce. IMO najbardziej grywalna część, niekoniecznie najlepsza. Miejsce zasłużone

Super Smash Bros Melee - bawiłem się dobrze, ale miałem wrażenie, że to jedna z wielu gier Nintendo

Silent Hill 2 - Kompletnie zasłużone, grałem z duszą na ramieniu i zawsze kminiłem czy grać wieczorem dla klimatu czy jednak jakoś nerwowo to ogarniać i grać za dnia :D

AC 2 - idealnie wybrana część. Przedstawiła najlepszego bohatera, zajebiście rozwinęła gameplay i lore całej sagi

Batman - oczywiście. Dała początek najlepszej serii superhero gier. Nie bez powodu wielokrotnie potem powtarzano te mechanikę rozgrywki. Ja najbardziej lubię Arkham Knight, ale słuszny wybór

God of War - yep. Najlepsza część serii, wizualnie bajka, system walki okej, a do tego fabuła, fabuła fabuła BOIIII

Shadow of the Collossus - co ciekawe ogrywam dopiero od paru miesięcy, ale jestem zauroczony. Piękna i rewolucyjna

Deus Ex - wątpię czy trzeba uzasadniać.

Guitar Hero - patrz Singstar

Ico - rozumiem miejsce, gra też mnie wciągnęła, piękna

Last of Us - w niewiele gier emocjonalnie zainwestowałem tyle co w tę.

Zelda - no Panie <3

Mario Kart - pojęcia nie mam czy odpowiednia część, ale sama seria musowo

GTA IV - wynudziłem się na podstawce, w ogóle nie czułem przywiązania do postaci, dałbym Vice City albo V

The Sims - totalnie kultowa gra

Uncharted 2 - IMO lepsza czwórka, ale nieznacznie, miejsce zasłużone

WoW - nie czaje kompletnie MMORPG, ale miejsce musi mieć.

Metal Gear Solid V - o matko, totalnie.

Skyrim - o dziwo mnie nie wciągnął, ale rozumiem miejsce

Bioshock - zasłużone, świetny klimat, dużo ciekawostek i nowości i świetny świat

Portal 2 - jedynka lepsza, ale sam koncept jasne

Halo - yep, klasyk

GTA V - jak wyżej

Wiedźmin 3 - no raczej

HL 2 - ograłem chyba 4 razy, świetny klimat, genialny sequel, niesamowita wtedy fizyka i pomysł.

Zelda - idealna przygoda

Minecraft - nie czaje samej gry, ale miejsce zasłużone

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!
THPS2 Ta gra i Colin McRae 2.0 to klasyki, które katowałem z bratem gdy mieliśmy pierwszy własny komputer. Jakieś pół roku temu brat wykopał z czeluści szafy starą kierownicę i odpalił synowi Colina. Mimo upływu lat pierwszy odcinek rajdu Finlandii potrafię przejechać na pamięć

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...