Skocz do zawartości

Kwadratura PieCa


Rekomendowane odpowiedzi

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2

Scan saved at 08:28:39, on 2009-07-15

Platform: Windows XP Dodatek SP3 (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v8.00 (8.00.6001.18702)

Boot mode: Normal

 

Running processes:

C:\WINDOWS\System32\smss.exe

C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe

C:\WINDOWS\system32\services.exe

C:\WINDOWS\system32\lsass.exe

C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe

C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe

C:\Program Files\Common Files\Apple\Mobile Device Support\bin\AppleMobileDeviceService.exe

C:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgwdsvc.exe

C:\Program Files\Bonjour\mDNSResponder.exe

C:\Program Files\Nero\Nero 7\InCD\InCDsrv.exe

C:\WINDOWS\Explorer.EXE

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgemc.exe

C:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgrsx.exe

C:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgnsx.exe

C:\Program Files\AVG\AVG8\avgcsrvx.exe

C:\WINDOWS\vsnp2std.exe

C:\Program Files\Nero\Nero 7\InCD\NBHGui.exe

C:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgtray.exe

C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe

C:\Program Files\Winamp\winamp.exe

C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe

C:\WINDOWS\system32\wuauclt.exe

C:\Documents and Settings\Matias4us\Pulpit\utorrent.exe

C:\Program Files\Adobe\Acrobat 7.0\Reader\reader_sl.exe

C:\Program Files\Trend Micro\HijackThis\HijackThis.exe

 

R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896'>http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896'>http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157'>http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157'>http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157

R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157

R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896

R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896

R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157

R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search,SearchAssistant =

R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search,CustomizeSearch =

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = Łącza

R3 - URLSearchHook: AVG Security Toolbar BHO - {A3BC75A2-1F87-4686-AA43-5347D756017C} - C:\Program Files\AVG\AVG8\Toolbar\IEToolbar.dll

R3 - URLSearchHook: (no name) - *{CFBFAE00-17A6-11D0-99CB-00C04FD64497} - (no file)

O2 - BHO: AcroIEHlprObj Class - {06849E9F-C8D7-4D59-B87D-784B7D6BE0B3} - C:\Program Files\Adobe\Acrobat 7.0\ActiveX\AcroIEHelper.dll

O2 - BHO: WormRadar.com IESiteBlocker.NavFilter - {3CA2F312-6F6E-4B53-A66E-4E65E497C8C0} - C:\Program Files\AVG\AVG8\avgssie.dll

O2 - BHO: Spybot-S&D IE Protection - {53707962-6F74-2D53-2644-206D7942484F} - C:\Program Files\Spybot - Search & Destroy\SDHelper.dll

O2 - BHO: AVG Security Toolbar BHO - {A3BC75A2-1F87-4686-AA43-5347D756017C} - C:\Program Files\AVG\AVG8\Toolbar\IEToolbar.dll

O3 - Toolbar: DAEMON Tools Toolbar - {32099AAC-C132-4136-9E9A-4E364A424E17} - C:\Program Files\DAEMON Tools Toolbar\DTToolbar.dll

O3 - Toolbar: AVG Security Toolbar - {CCC7A320-B3CA-4199-B1A6-9F516DD69829} - C:\Program Files\AVG\AVG8\Toolbar\IEToolbar.dll

O4 - HKLM\..\Run: [speedTouch USB Diagnostics] "C:\Program Files\Thomson\SpeedTouch USB\Dragdiag.exe" /icon

O4 - HKLM\..\Run: [tsnp2std] C:\WINDOWS\tsnp2std.exe

O4 - HKLM\..\Run: [snp2std] C:\WINDOWS\vsnp2std.exe

O4 - HKLM\..\Run: [NeroFilterCheck] C:\Program Files\Common Files\Ahead\Lib\NeroCheck.exe

O4 - HKLM\..\Run: [securDisc] C:\Program Files\Nero\Nero 7\InCD\NBHGui.exe

O4 - HKLM\..\Run: [AVG8_TRAY] C:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgtray.exe

O4 - HKLM\..\Run: [RegDoctor] C:\Program Files\RegDoctor\RegDoctor.exe -Quick

O4 - HKCU\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe

O4 - HKCU\..\Run: [Gadu-Gadu] "C:\Program Files\Gadu-Gadu\gg.exe" /tray

O4 - HKCU\..\Run: [skype] "C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe" /nosplash /minimized

O4 - HKCU\..\Run: [DAEMON Tools Lite] "C:\Program Files\DAEMON Tools Lite\daemon.exe" -autorun

O4 - HKCU\..\Run: [uTorrent] "C:\Documents and Settings\Matias4us\Pulpit\utorrent.exe"

O4 - HKUS\S-1-5-19\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'USŁUGA LOKALNA')

O4 - HKUS\S-1-5-19\..\RunOnce: [nltide_2] regsvr32 /s /n /i:U shell32 (User 'USŁUGA LOKALNA')

O4 - HKUS\S-1-5-20\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'USŁUGA SIECIOWA')

O4 - HKUS\S-1-5-20\..\RunOnce: [nltide_2] regsvr32 /s /n /i:U shell32 (User 'USŁUGA SIECIOWA')

O4 - HKUS\S-1-5-18\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'SYSTEM')

O4 - HKUS\S-1-5-18\..\RunOnce: [nltide_2] regsvr32 /s /n /i:U shell32 (User 'SYSTEM')

O4 - HKUS\.DEFAULT\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'Default user')

O4 - HKUS\.DEFAULT\..\RunOnce: [nltide_2] regsvr32 /s /n /i:U shell32 (User 'Default user')

O4 - Global Startup: Adobe Reader Speed Launch.lnk = C:\Program Files\Adobe\Acrobat 7.0\Reader\reader_sl.exe

O9 - Extra button: (no name) - {DFB852A3-47F8-48C4-A200-58CAB36FD2A2} - C:\Program Files\Spybot - Search & Destroy\SDHelper.dll

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Spybot - Search && Destroy Configuration - {DFB852A3-47F8-48C4-A200-58CAB36FD2A2} - C:\Program Files\Spybot - Search & Destroy\SDHelper.dll

O9 - Extra button: (no name) - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - C:\WINDOWS\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe

O9 - Extra 'Tools' menuitem: @xpsp3res.dll,-20001 - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - C:\WINDOWS\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe

O9 - Extra button: Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Windows Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe

O17 - HKLM\System\CCS\Services\Tcpip\..\{C01858A4-8FF4-44E0-BB6A-95AF30940F7E}: NameServer = 194.204.159.1 217.98.63.164

O18 - Protocol: linkscanner - {F274614C-63F8-47D5-A4D1-FBDDE494F8D1} - C:\Program Files\AVG\AVG8\avgpp.dll

O18 - Protocol: skype4com - {FFC8B962-9B40-4DFF-9458-1830C7DD7F5D} - C:\PROGRA~1\COMMON~1\Skype\SKYPE4~1.DLL

O20 - Winlogon Notify: avgrsstarter - C:\WINDOWS\SYSTEM32\avgrsstx.dll

O23 - Service: Urządzenie mobilne Apple (Apple Mobile Device) - Apple, Inc. - C:\Program Files\Common Files\Apple\Mobile Device Support\bin\AppleMobileDeviceService.exe

O23 - Service: Ati HotKey Poller - ATI Technologies Inc. - C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe

O23 - Service: ATI Smart - Unknown owner - C:\WINDOWS\system32\ati2sgag.exe

O23 - Service: AVG Free8 E-mail Scanner (avg8emc) - AVG Technologies CZ, s.r.o. - C:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgemc.exe

O23 - Service: AVG Free8 WatchDog (avg8wd) - AVG Technologies CZ, s.r.o. - C:\PROGRA~1\AVG\AVG8\avgwdsvc.exe

O23 - Service: Bonjour Service - Apple Inc. - C:\Program Files\Bonjour\mDNSResponder.exe

O23 - Service: InCD Helper (InCDsrv) - Nero AG - C:\Program Files\Nero\Nero 7\InCD\InCDsrv.exe

O23 - Service: NBService - Nero AG - C:\Program Files\Nero\Nero 7\Nero BackItUp\NBService.exe

O23 - Service: NMIndexingService - Nero AG - C:\Program Files\Common Files\Ahead\Lib\NMIndexingService.exe

 

--

End of file - 7256 bytes

 

Sprawdzi mi ktoś te logi?

Odnośnik do komentarza
wiatraczek jest podłączony kabelkiem do płyty głównej, odepnij go. odkręć 4 śrubki, którymi jest przymocowany do radiatora, potem zwolnij tą plastikową wajchę i wyjmij ten metalowy pasek, który przytrzymuje radiator, a potem zdejmij sam radiator. nie wiem co tam można zepsuć?

 

 

Wentylator nie wiatraczek, a poza tym po kiego uja wentylator ściągać :| odpiąć wtyczkę z płyty, zwolnić zaczep, poruszać na boki (stara pasta troche trzymie) i włala, żadna filozofia.

A czy ta operacja w ogóle mi pomoże zmniejszyć temperaturę na rdzeniach, bo o to mi chodzi :>

Przepraszam, że się powtarzam, ale nie uzyskałem odpowiedzi, a jest mi ona potrzebna.

Ewentualnie proszę o podanie sposobów na zmniejszenie temperatury na rdzeniach procesora :)

Odnośnik do komentarza

A czy ta operacja w ogóle mi pomoże zmniejszyć temperaturę na rdzeniach, bo o to mi chodzi :>

Przepraszam, że się powtarzam, ale nie uzyskałem odpowiedzi, a jest mi ona potrzebna.

Ewentualnie proszę o podanie sposobów na zmniejszenie temperatury na rdzeniach procesora :)

 

jeśli stara pasta jest marnej jakości, to nowa zawsze pomoże, ale cudów się nie spodziewaj, jakieś 2-3 stopnie może zbijesz i tyle.

Odnośnik do komentarza

Mam problem ze stacją dysków, nie działa tak jak powinna tzn. czyta płyty, ale jak chce coś nagrać to żaden program do nagrywania nie widzi napędu. Bios widzi napęd, ale w narzędziach administracyjnych już go nie widać. Oprócz tego napęd jest tak jakby sklonowany http://img233.images...438/stacjac.jpg. E i G to ten sam napęd. Napęd to Optiarc dvd rw ad-7203s. Jak się pozbyć tego sklonowanego napędu i móc znów nagrywać?

Odnośnik do komentarza

Mam powazny problem : chce podłączyć do swojego PC drugi dysk twardy- tylko p oto aby zczytac z niego dane, ktore sa dla mnie bardzo istotne ( matarialy do magisterki ) to jest jedyna szansa na odzyskanie tych danych:( - i może mi ktoś powiedzieć jak mam to zrobić- niby tam wiem ze coś Master/Slave, zworki itp ale się nie znam za bardzo - ....

--> moze mi ktos objasnic ten system połączeń- dysk systemowy na MAster- drugi pewnie na SLave- ale czy do jednej tasmy? jak ustawic bootowanie z BIOSA?

 

zgory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza

Mam powazny problem : chce podłączyć do swojego PC drugi dysk twardy- tylko p oto aby zczytac z niego dane, ktore sa dla mnie bardzo istotne ( matarialy do magisterki ) to jest jedyna szansa na odzyskanie tych danych:( - i może mi ktoś powiedzieć jak mam to zrobić- niby tam wiem ze coś Master/Slave, zworki itp ale się nie znam za bardzo - ....

--> moze mi ktos objasnic ten system połączeń- dysk systemowy na MAster- drugi pewnie na SLave- ale czy do jednej tasmy? jak ustawic bootowanie z BIOSA?

Rozumiem, że piszesz o dyskach (P)ATA? :>

Jeśli tak to ów drugi dysk "do odczytania" ustaw zworkami w tryb slave (jak to zrobić, informuje naklejka na dysku). Jeśli masz taką możliwość, podłącz ów drugi dysk osobną taśmą. W BIOS nie musisz nic grzebać, jeśli poprawnie ustawisz "slave'a".

Oczywistą oczywistością jest to, że do płyty podpinasz dysk nie na wyłączonym kompie a na kompie pozbawionym prądu (odpinasz kabel sieciowy od zasilacza).

Odnośnik do komentarza

Moją płytę główną (tą o którą się już tu kiedyś pytałem) trzymają w serwisie już od 5 tyg. Jako, że kupiłem ją w sklepie internetowym i musiałem ją wysłać, to mogłem o czymś zapomnieć i tak się stało. Miałem komunikat 'brak zaślepki', teraz się okazało, że to brak zaślepki od socketu procesora. Chodzi jednak o to, że jestem w 99%, że na płycie się zrobiło spięcie i może być uszkodzony jakiś port RAMu. Zastanawiam się czy oni specjalnie nie trzymają tyle tej płyty, żeby znaleźć na mnie haka z tym socketem i jej nie naprawiać w ogóle.

Odnośnik do komentarza

Moją płytę główną (tą o którą się już tu kiedyś pytałem) trzymają w serwisie już od 5 tyg. Jako, że kupiłem ją w sklepie internetowym i musiałem ją wysłać, to mogłem o czymś zapomnieć i tak się stało. Miałem komunikat 'brak zaślepki', teraz się okazało, że to brak zaślepki od socketu procesora. Chodzi jednak o to, że jestem w 99%, że na płycie się zrobiło spięcie i może być uszkodzony jakiś port RAMu. Zastanawiam się czy oni specjalnie nie trzymają tyle tej płyty, żeby znaleźć na mnie haka z tym socketem i jej nie naprawiać w ogóle.

W gwarancji jak WÓŁ jest napisane, że do serwisu płytę przyjmą wyłącznie z zaślepką.

Powinni odesłać Ci nienaprawioną płytę, gdy tylko zauwazyli brak zaślepki. Jeśli nie odesłali to przyjęli do naprawy i mają ją naprawić w 14 dni a w razie potrzeby ściągnięcia części - 21 dni. Zadzwoń do nich i postrasz ich zgłoszeniem do Państwowej Inspekcji Handlowej. Powinno wystarczyć.

Odnośnik do komentarza

dokładnie to jest napisane 'serwis warunkowy-brak zaślepki do obudowy', pisałem dwa razy do nich, nie chciałem być jakiś agresywny w swoich roszczeniach, bo skoro zapomniałem dopełnić jakiejś czynności to moja wina, ale bez przesady.

 

poza tym to wygląda tak: http://www.morele.net/pokaz_pomoc/86/

i jest mowa tylko o płytach ze złączem LGA775

Odnośnik do komentarza

No ja wysłałem płytę z socketem AM2 i nawet teraz szukałem w pudełku i nie mam żadnej zaślepki.

I mógłbym prosić o jakiegoś linka do rozporządzenia czy czegoś gdzie jest napisane o tych 21 dniach, żebym wiedział o czym mówie? ;]

 

I wcześniej napisałem do nich wiadomość ile maksymalnie trwa serwisowanie, to odpowiedzieli, że serwisant (jakaś zewnętrzna firma) nie podaje takich informacji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...