Skocz do zawartości

Kwadratura PieCa


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem na drugim komputerze, z moim na razie jest wszystko dobrze.

 

Młodsza siostra zakupiła sobie oryginalną grę The Sims 3. Zainstalowałem ją bez problemu, bez komplikacji przeszła też pierwsza gra. Potem okazało się że po włożeniu płyty (DVD) do napędu (też DVD :>, który uruchamiał przedtem płytę) odtwarzacz próbuje ją przeczytać, zazwyczaj bezskutecznie (ale 2 razy się udało !) i po 10 minutach dalej nie czyta płyty. Nośnik jest ok, sprawdziłem na innym komputerze. Odtwarzacz nigdy przedtem nie sprawiał kłopotów, przypominał że odtworzył tą płytę wcześniej. Ktoś ma pomysł co może być problemem?

 

PS. Komputer spełnia wymagania zalecane.

Odnośnik do komentarza
Zacznij od przedmuchania zasilacza z kurzu. Choć znając życie (i własne doświadczenia), pewnie czeka Cię jego wymiana...

http://allegro.pl/item667941243_matravers_...t_new_gwar.html

Czy taki by się nadał do czegokolwiek?

Zamieram też nabyć pastę i przeczyścić radiatory.

 

Może to coś pomoże: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...2e17b59bfd.html

Jakieś 50 minut po włączeniu kompa, który zdążył się już 3 razy wyłączyć :|

Odnośnik do komentarza
Zacznij od przedmuchania zasilacza z kurzu. Choć znając życie (i własne doświadczenia), pewnie czeka Cię jego wymiana...

http://allegro.pl/item667941243_matravers_...t_new_gwar.html

Czy taki by się nadał do czegokolwiek?

Zamieram też nabyć pastę i przeczyścić radiatory.

 

Poszukaj w google "czarna lista zasilaczy", będziesz wiedział, czego nie kupować, ja raczej jestem laikiem-amatorem ;)

 

Poza tym ja tylko uprzedzam fakty - u mnie skończyło się na potopieniu kondensatorków w zasilaczu jedynie, większych uszkodzeń komputera na szczęście nie uświadczyłem. Obecnie mam Fortrona 350W z allegro za ~50zł i sobie chwalę.

Odnośnik do komentarza

Poszukaj na allegro Fortrona 250 lub 300W. Taka moc w zupełności ci wystarczy a cenowo powinieneś się zmieścić.

http://allegro.pl/item677988079_profesjona..._pci_24pin.html ? :)

A nie wiesz czasem z tych danych, jaki mam teraz zasilacz, bo ne mogę rozkręcić obudowy :D

Odnośnik do komentarza
Mam problem na drugim komputerze, z moim na razie jest wszystko dobrze.

 

Młodsza siostra zakupiła sobie oryginalną grę The Sims 3. Zainstalowałem ją bez problemu, bez komplikacji przeszła też pierwsza gra. Potem okazało się że po włożeniu płyty (DVD) do napędu (też DVD :>, który uruchamiał przedtem płytę) odtwarzacz próbuje ją przeczytać, zazwyczaj bezskutecznie (ale 2 razy się udało !) i po 10 minutach dalej nie czyta płyty. Nośnik jest ok, sprawdziłem na innym komputerze. Odtwarzacz nigdy przedtem nie sprawiał kłopotów, przypominał że odtworzył tą płytę wcześniej. Ktoś ma pomysł co może być problemem?

 

PS. Komputer spełnia wymagania zalecane.

 

Problem sie rozwiązał, EA wypuściło trefną serię płyt która nie była czytana przez część odtwarzaczy (nie wiem jak to możliwe ale tak twierdzi ich forum), wymieniłem płytę w MM i działa. Pytanie wycofane.

Odnośnik do komentarza
Zastanawiam się tylko, czy najpierw przeczyścić radiatory, czy od razu wymienić zasiłke :-k Amicus? :>

Najpierw wyczyść i napisz jaki masz zasilacz (marka, model, moc)

Mercury 400W AP-2400.

Póki co, po gruntownym przeczyszczeniu temperatury trochę spadły, zobaczymy za parę dni :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...