Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Gabe napisał:

 

:o 

 

Sześć piw w jeden dzień, to ja wypiłem ostatnio pewnie z dziesięć lat temu. I to w przeciągu całego dnia, od rana do późnej nocy. Zazwyczaj maks po drugim pęcherz mówi, że dość :D 

Ale wiesz, niektórzy wychodzą czasem z domu :P Sześć piw do lustra, to nawet nie wypada :-k Ale na mieście, jeśli nie piję mocniejszych alkoholi, to w ciągu kilku godzin sześć piwek to spokojnie. 

 

Za godzinę - Mazury!

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Reaper napisał:

Ale wiesz, niektórzy wychodzą czasem z domu :P Sześć piw do lustra, to nawet nie wypada :-k Ale na mieście, jeśli nie piję mocniejszych alkoholi, to w ciągu kilku godzin sześć piwek to spokojnie.

od 19 do 24, wiec mniej wiecej jedno na 50 minut :P

 

ale trzeba przyznac, ze byly wyborne :)

Odnośnik do komentarza

Po prostu jesteście jebanymi alkusami (ciekawego co tam u niego?). 

 

 

Też bym tak znowu chciał :( 

 

Tak sobie teraz myślę, że ten rok jest u mnie rekordowy pod względem nie picia. Tak rzadko i mało piłem jeszcze pewnie przed osiemnastka :/

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Scorpio napisał:

Tak sobie teraz myślę, że ten rok jest u mnie rekordowy pod względem nie picia. Tak rzadko i mało piłem jeszcze pewnie przed osiemnastka :/

 

 

A na serio, to chyba normalne, że jak jest małe dziecko, to odpowiedzialnie jest utrzymywać się na jakichś rozsądnych poziomach świadomości ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Gabe napisał:

 

 

A na serio, to chyba normalne, że jak jest małe dziecko, to odpowiedzialnie jest utrzymywać się na jakichś rozsądnych poziomach świadomości ;) 

 

No właśnie z tym porannym wstawieniem to jest największy problem - na kacu zazwyczaj leżę/śpię cały dzień a tu się nie da :D

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kolek23 napisał:

 

Opróżnić, powtórzyć, opróżnić, powtórzyć... ;)

 

Dobry! Kurde uwielbiam spędzać czas z moją narzeczoną, ale myśl, że dziś będzie w pracy i pierwszy raz od 13 dni będę miał 5 godzin na granie, czytanie, oglądanie piłki czy na robienie tego wszystkiego w tym samym czasie, napawa mnie ekscytacją :D 

 

Po trzeciej iteracji normalni ludzie już mają stackover flow ;)

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Vami napisał:

Im więcej czytam jak dzieci niszczą życie, tym bardziej cieszę się, że ich nie mam :D

Pierdolenie. Do wszystkiego po prostu trzeba dorosnac - do dzieci tez. Ja sie w chuj ciesze, chociaz nigdy nie bylem fanem dzieci. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Miałem dziś rezonans rano, badanie trwało koło 40 minut, wróciłem na oddział po 10. Zjadłem śniadanie, bo trzeba być na czczo i...przyszedł lekarz czy jadłem już, bo rezonans nie wyszedł i trzeba powtórzyć....podobno się zdarza albo wina zbyt czułej maszyny albo źle oddychałem. Jutro powtórka.

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...