Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To powiazane:

https://viehealthy.com/pudeur-francaises-enquete-ifop/

 

W Europie Zachodniej właśnie Hiszpania ma najmniejszy opór topless. Przyznam, że zaciekawiły mnie te Liczby. Przy ogólnym trendzie feminine power myślałem że będą wyższe i będzie po stronie wzrastającej a nie opadającej :-k

 

(skrócona wersja eng: https://www.thelocal.es/20190724/spanish-women-buck-european-trend-by-continuing-to-sunbathe-topless

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, me_who napisał:

A The Office oglądaliście?

Zonie zapuscilem dwa pieresze odcinki, ale nie zlapala bakcyla. Problem taki, ze ona nie oglada uwaznie, tylko zawsze cos robi w miedzyczasie, a tam glownie humor to zarty sytuacyjne czy jakies przekrecanie slow. Ale brooklyn99 uwielbia, wlasnie konczymy 5. Sezon :)

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, me_who said:

Wczoraj gdzieś widziałem przepis na utopence, czyli czeskie marynowane parówki i jestem szalenie ciekaw jak to smakuje. Ponoć ideolo pod piwo, więc może @Vami zna? W czeskich hospodach widywałem marynowane jajka, które wyglądają strasznie, ale te parówki na zdjęciach nie prezentują się źle :-k

 

Zależy jak trafisz, w Poznaniu jest czeska knajpa, która podaje całkiem niezłe. W Czechach jadłem w knajpie i były dobre, ale kupiłem sobie w markecie słoik do domu i już tak nie smakowały. Polecam za to hremelin czyli marynowany ser. 

Odnośnik do komentarza

Ja miałem mieć dzisiaj dzień zdalny z jednym tematem do zrobienia i czekaniem tylko jak coś na zgłoszenia. No i pytam szefa czy muszę być w Szczecinie, bo chciałem spędzić weekend u teściów no i że luzik mogę. Ale wczoraj wstałem zajebany mułem z zatkanym uchem, bólem gardła, katarem itp. Pojechałem do teściów, ale dziś na 11 miałem już lek. rodzinnego, wróciłem więc na 9 do domu do Szczecina i do 11 pod tel. oczywiście już kilka zgłoszeń i... awaria kilku stron, jakieś wirusy :/ Lekarka chciała mi dać L4, ale odmówiłem w końcu znowu zaraz idę do szpitala. Przyjechałem więc do biura i gaszę pożary, robię przy okazji komputer, który miałem złożyć w przyszłym tygodniu.  I dzwoni babka zadowolona czy że nic się nie dzieje, ale czy mogę jej zaktualizować program (taki działający na serwerze dla notariuszy), bo jest sama, więc nie muszą inni przerywać pracy xxDD

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gabe napisał:

No ja już widzę pierwsze wady pracy z domu - za blisko lodówka :keke: 

 

Za to zaraz przenoszę się na balkon, żeby było dalej ;) 

A jak tam bycie wege? Dalej trzymasz reżim bez problemów?

 

Ja się ostatnio naczytałem ponownie o tym całym barbarzyństwie i jak patrzę na mojego psa, to z moralnego punktu widzenia nie ma raczej różnicy pomiędzy nim, a świnią czy kurą. Chyba już oficjalnie stałem się lewacko spierdolino ?

  • Lubię! 4
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, lad napisał:

A jak tam bycie wege? Dalej trzymasz reżim bez problemów?

 

Ja się ostatnio naczytałem ponownie o tym całym barbarzyństwie i jak patrzę na mojego psa, to z moralnego punktu widzenia nie ma raczej różnicy pomiędzy nim, a świnią czy kurą. Chyba już oficjalnie stałem się lewacko spierdolino ?

 

Reżim bardzo spoko, szkoda że waga stanęła na 94-93 ;) Nawet kilka grillów przeżyłem bez żadnych problemów :jupi: 

 

Co do drugiego akapitu, zajrzyj do Wyzwolenia zwierząt Singera, jeszcze bardziej ci się otworzy umysł. :> 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gabe napisał:

 

Reżim bardzo spoko, szkoda że waga stanęła na 94-93 ;) Nawet kilka grillów przeżyłem bez żadnych problemów :jupi: 

 

Co do drugiego akapitu, zajrzyj do Wyzwolenia zwierząt Singera, jeszcze bardziej ci się otworzy umysł. :> 

Akurat będę dzisiaj w centrum handlowym to pewnie zajrzę do Empika, dzięki :)

 

A z ciekawości - jak traktujesz owoce morza?

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...