Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja przez poprzednie lata zawsze brałem takie dni jako wolne, co prawda nie na zasadzie, że muszę mieć ten urlop, tylko po prostu nikt inny nie brał. To teraz grzecznie siedzę i ogarniam sobie inne rzeczy licząc, że urlop wykorzystam pod koniec roku :keke:

 

 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj gdzieś widziałem przepis na utopence, czyli czeskie marynowane parówki i jestem szalenie ciekaw jak to smakuje. Ponoć ideolo pod piwo, więc może @Vami zna? W czeskich hospodach widywałem marynowane jajka, które wyglądają strasznie, ale te parówki na zdjęciach nie prezentują się źle :-k

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, me_who napisał:

Wczoraj gdzieś widziałem przepis na utopence, czyli czeskie marynowane parówki i jestem szalenie ciekaw jak to smakuje. Ponoć ideolo pod piwo, więc może @Vami zna? W czeskich hospodach widywałem marynowane jajka, które wyglądają strasznie, ale te parówki na zdjęciach nie prezentują się źle :-k

na utopce tylko srebrny miecz.

  • Lubię! 2
  • Haha 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, me_who napisał:

Wczoraj gdzieś widziałem przepis na utopence, czyli czeskie marynowane parówki i jestem szalenie ciekaw jak to smakuje. Ponoć ideolo pod piwo, więc może @Vami zna? W czeskich hospodach widywałem marynowane jajka, które wyglądają strasznie, ale te parówki na zdjęciach nie prezentują się źle :-k

 

Ja kiedyś robiłem, nawet chyba są zdjęcia w Kulinarnym :P 

 

Nie pamiętam wrażeń dokładnie, ale rewelacji nie było chyba :-k 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...