Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie programiści, mogę prosić o małą pomoc? Nakierujcie mnie, co tu robię źle:

 

        public function addRecipient(array $recipients) : string {
        foreach ($recipients as $recipient){
        		$moreRecipients = '';
        		$moreRecipients .= $recipient;
        		return $moreRecipients;
}

$mail->addRecipient(['xyz@.pl', 'asd@.pl', 'wer@.pl']);

Może powiem jaki jest cel :>  W klasie mam właściwość:

 

public $recipients = [];

 

Chodzi o zabezpieczenie, że gdyby było więcej niż jeden odbiorca. Gdy podajemy dwóch czy więcej - mam tablicę, a mam zwrócić na końcu stringa z adresami rozdzielonymi przecinkami. Jeszcze do przecinków nie doszedłem, bo funkcja zwraca mi tylko pierwszy adres.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, schizzm napisał:

Porządki dzisiaj na mieście. Obława ponad 1000 policjantów w dzielnicy Raval w celu skasowania melin narkotykowych. Dzień jak co dzień. :_jook:

 

w ogóle ta Barcelona wydała mi się dość kryminalnym miastem. O kradzieżach co krok słyszałem no i z 5 razy widziałem jak policjanci kogoś glebowali na ulicy.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, schizzm napisał:

Porządki dzisiaj na mieście. Obława ponad 1000 policjantów w dzielnicy Raval w celu skasowania melin narkotykowych. Dzień jak co dzień. :_jook:

 

Ja bym tak na spokojnie do tego nie podchodził. Uzależnienie od Enter the Gungeon łapie sie juz pod branie narkotyków? ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, me_who napisał:

Dobra. Najgorszym momentem FM jest objęcie nowego klubu i nieznajomość piłkarzy.

Ominąłem ten problem i zagram FCN :) 

AUF GEHT'S

Ja tak z braku laka wziąłem Everton i jest to jeden z moich najlepszych sejwów ewer.

 

Dzisiaj zacząłem sezon 25/26, który nosi tytuł "Imperium Kontratakuje", bo w poprzednim zero tituli.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Matty Rae :wub:

 

Wychowanek, urodzony w Chester, original ze szkółki EFC. Cały poprzedni sezon stracony przez zerwanie więzadeł. Pauzował prawie rok i właśnie wpuściłem go z ławki w 60 minucie meczu ze Swansea w Pucharze Ligi. Strzelił hat-tricka :gool: 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, schizzm napisał:

Porządki dzisiaj na mieście. Obława ponad 1000 policjantów w dzielnicy Raval w celu skasowania melin narkotykowych. Dzień jak co dzień. :_jook:

 

Jak coś to będę we wrześniu w Gironie z ziomkami z pracy ;) Jakbyś się nudził, to wpadaj na piwko :D 

2 godziny temu, van der Vaart napisał:

@Reaper, sprawdź konto i dej mnie tego przyjaciela ;).

poszło :) 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...